ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ 2021

       13.04.21

12 квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики. В Україні у цей день святкують День працівників ракетно-космічної галузі. Наші земляки мають великі заслуги у справі розвитку космонавтики, які навчалися у Механічному технікумі. 12 квітня всі охочі мали нагоду побувати онлайн у стінах Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Відкрила захід завідувачка підготовчого відділення Тетяна Мандрика, яка привітала присутніх зі святом.

Гості заходу поринули у дивовижний світ студентського життя з молодою командою амбітних викладачів за спеціальністю «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів» - головою циклової комісії Катериною Сєдачовою, викладачами спецдисциплін Іваном Кущем, Юлією Халецькою, Андрієм Щаповим.

Учасники форуму мали змогу побувати у музеї ракетної техніки, виставковому залі студентських робіт аерокосмічного напряму, в аудиторіях, де проходять заняття з 3D-моделювання. Присутня молодь задавала цікаві питання, на які були надані не менш цікаві відповіді.

На свято була запрошена фахівчиня ДП КБ «Південне» Ольга Губка, яка привітала учасників онлайн-зустрічі зі святом та підкреслила важливість долучення молоді до аерокосмічної освіти.

Дякуємо, що були з нами. Бажаємо майбутнім студентам міцного здоров’я, щастя, миру і благополуччя! До зустрічі у коледжі офлайн!

Сюжет телеканалу «Відкритий» до Міжнародного дня авіації і космонавтики (https://youtu.be/TAidBJDcTpg).

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення