Гуртожиток

Гуртожиток розрахований на 324 особи, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам. Створені необхідні умови для проживання, побуту, відпочинку і навчання студентів.

Тип гуртожитку: будівля гуртожитку семиповерхова, блочна система, знаходиться на території коледжу.

Кімнати оснащені усім необхідним інвентарем. У гуртожитку є: пральна кімната, сушильня, загальний душ, тренажерна зала, тенісна зала, буфет, медичний пункт, кімната для самопідготовки. На кожному поверсі є кухня. В кожному блоці санвузол, умивальник.

У гуртожитку працюють: завідувач, вихователі, сторож, прибиральниці, двірник, слюсар, електрик.

Поселення у гуртожиток ДКРКМ ДНУ ім. О. Гончара

Для поселення в гуртожиток необхідно подати:

  • заяву на поселення;
  • медичну довідку від дерматолога;
  • 2 фото, розміром 3*4;
  • квитанція про оплату за проживання (за півроку).

Для реєстрації місця проживання:

  • виписка з попереднього місця проживання;
  • зняття з місця проживання - на основі довідки про те, що є студентом коледжу;
  • паспорт чи свідоцтво про народження;
  • квитанція про оплату держмита за реєстрацію;
  • для юнаків, які досягли 16-тирічного віку – приписне посвідчення.

Студентські роки - краща пора в житті багатьох людей. Спогади про життя в студентському гуртожитку, друзів і вечірки гріють душу усе життя. У гуртожитку студенти придумали свою народну мудрість: "Не той студент, який не жив в гуртожитку".

Гуртожиток живе своїм життям. Всі його мешканці - це одна величезна сім'я, де немає чужих, а є тільки свої і новенькі, яких приймають в цю сім'ю з розкритими обіймами. У нас в гуртожитку живуть студенти, які приїхали вчитися у коледжі ракетно-космічного машинобудування з усіх куточків України.

Приміщення гуртожитку відкриває Вам двері.

Вільний час

Бути студентом для кожної людини – це бути побаченим та почутим, все-таки чогось навчитися, щось зробити, реалізувати себе як талановитого митця, вправного спортсмена, точного науковця…, віднайти своє покликання, стати тим індивідом, який може і хоче оцінити реальність, побачити світ і розгледіти в ньому все те, чого раніше так довго не бачилося. Бо студенти – це той тип суспільства, який має не лише свою філософію, індивідуальність, характер, інтерес, талант, майстерність, психологію, а й свою незламну позицію.

Свято - така ж важлива і необхідна частина життя, як будні. Необхідно про це пам’ятати. У нашому гуртожитку традиційно відзначають свята, знаменні дати, що опираються на традиції (народні, релігійні, побутові, державні тощо).

Вартість проживання у гуртожитку

Адреса гуртожитка:

49089 м. Дніпро, вул. Макарова, 27

Тел. завідувача гуртожитком:

097-586-37-25 Голубенко Тетяна Григорівна (з 800 до 1700).