Заходи - Творча діяльність

ШАХОВІ ТРАДИЦІЇ 2020

14 вересня 2020 року з нагоди неофіційного свята програмістів у Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбувся VІІ Шаховий турнір 2020 «Інформатика, комп’ютер, шахи», який провела циклова комісія програмної інженерії як позааудиторний захід.

Гість шахового турніру – інженер-конструктор, член Ради молодих фахівців ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» Позднишев Микола.

З вітальним словом виступив Позднишев Микола, який побажав успіху та творчої наснаги студентській молоді.

Шаховий турнір пройшов на подвір'ї коледжу з дотриманням усіх чинних вимог, на 8 електронних дошках, контроль часу – на електронних годинниках, суддя – завідувач виробничої практики Бекетов Є. В.

Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліц-партіями по 10 хвилин.

Завдання заходу – сприяти розвитку когнітивного, логічного мислення, пам’яті, уваги. Шахи вчать аналізувати, розширюють коло спілкування, покращують успішність у коледжі.

Усі учасники були нагороджені подарунками, які підготували гості турніру. Переможцем став студент спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-20-2 Пузров Микита.

Циклова комісія програмної інженерії коледжу висловлює подяку ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» за підтримку в проведенні заходу.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК програмної інженерії, керівник гуртка «Інформатика та інформація»

 
 

ВИСТАВКА “ЗОРЯНЕ СЯЙВО” 2020 ОНЛАЙН

У Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені О. Гончара з 2018 року створена виставка художніх робіт студентів «Зоряне сяйво».

Автори художніх робіт в 2019-2020 навчальному році були учасниками V ювілейного Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2019».

На базі Виставкового центру Спілки художників України роботи студентів Вершини Я., гр.ПЗ-17-1, Біцаева Д., гр. ТВ-18-1, Фокіної Я., гр. ПЗ-17-2, Максимової Д., гр. ОВ-17-1 розглядалися у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», які отримали дипломи відповідної вікової категорії.

Всім учасникам виставки 2019-2020 навчального року дякуємо за участь у проекті художніх робіт «Зоряне сяйво» спрямованого на розвиток культури та мистецтва серед передової молоді коледжу.

 
 

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку Міському Реріхівському товариству, за підтримку в організації виставки.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор виставки


Запрошуємо до Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара відвідати онлайн ВИСТАВКУ «Зоряне сяйво» художніх робіт викладачів, студентів та випускників коледжу.

Прес-реліз виставки «Зоряне сяйво». Детальніше.

Прес-реліз Знамено Миру. Детальніше.

Місце проведення: вул. О.М.Макарова, 27, Головний корпус коледжу, 2-й поверх.

Експозиція виставки «Зоряне сяйво».

 
 
 
 
 
 

ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ У SOFTSERVE

Не виходячи з дому, 3 та 8 квітня 2020 року студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відвідали пізнавальну віртуальну екскурсію від компанії SoftServe. IT-компанія SoftServe – одна з провідних ІТ-компаній України, що працює у сфері розроблення програмного забезпечення та надання консультаційних послуг бізнесу на різних континентах.

 

3 квітня 2020 року на онлайн зустрічі Вероніка Кокарєва, DC Employer Brand Specialist, коротко розповіла про компанію, корпоративні цінності.

Тарас Ніколаєв, IT Academy Coordinator, дав пояснення, як пройти вступне тестування до SoftServe IT Academy. Для того, щоб пройти тести, студентам потрібний був комп’ютер/ноутбук, доступ до Інтернет та вже зареєстрований аккаунт gmail. Серед можливих варіантів тестів для творчої молоді були запропоновані технології JAVA, C#, C++. Студенти коледжу мали можливість пройти один або два тести за бажанням.

8 квітня 2020 року на віртуальній екскурсії у SoftServe студенти мали змогу почути:

- про компанію SoftServe – найбільшу глобальну ІТ-компанію з українським корінням;

- про SoftServe IT Academy, найгарячіші курси, особливості навчання та можливості для студентів у компанії;

- про результати тестів та загальне резюме успішності їх складання.

Також студенти мали нагоду задати питання Олександру Пюра, IT Academy Mentor, Катерині Яворській, IT Academy Recruiter.

Під кінець онлайн зустрічі Вероніка Кокарєва, DC Employer Brand Specialist, подякувала всім учасникам – «Зі свого боку, дякуємо Вам за чудову атмосферу та озвучені питання. Дякуємо, що долучилися до віртуальної екскурсії у SoftServe. Сподіваємося, що інформація, яку Ви почули, буде корисною для Вашої професійної діяльності. Долучайтеся до нашого телеграм каналу #studyhard для студентів та Junior розробників, де ви знайдете останні новини світу технологій, особистий досвід експертів компанії, корисні джерела для розвитку й анонси актуальних івентів».

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку керівництву компанії SoftServe та особисто Вероніці Кокарєвій, DC Employer Brand Specialist, за надану можливість знайомства з компанією.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор онлайн екскурсії

ІТ-компанія Apriorit ділиться досвідом зі студентами спеціальності Інженерія програмного забезпечення

10 лютого 2020 року у коледжі відбулася зустріч студентів 3 та 4 курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення з представником ІТ-компанії Apriorit, яку представила HR-спеціаліст Альона Лашко.

Мета заходу – поширити інформацію про кар’єрні можливості молоді та шляхи професійного зростання в ІТ-компанії Apriorit.

Компанія Apriorit займається розробкою програмного забезпечення (Software Research and Development). У ній працює більше 300 професіоналів. На прикладах з реальної практики було надано поради студентам, як стати успішним ІТ- фахівцем:

– важливість знань англійської мови;

– набуття навичок ефективної комунікації;

– уміння аналізувати вимоги, розробляти проєктні рішення.

Студенти задавали питання щодо стажування, проходження практики в компанії, розуміючи, що це є найкращий спосіб здобуття досвіду роботи та подальшого працевлаштування. Отримали цінні поради щодо напрямів фахового росту, розвитку власних бізнес-ідей, представлення резюме, роботи в команді.

 
 

Такі зустрічі для студентів дають можливість підвищити професійний рівень, узяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці, розширити спектр знань з дисципліни «Групова динаміка і комунікації».

Сучасний коледж повинен не лише надавати фундаментальну базу знань, а й формувати певні компетентності, орієнтувати на потреби ринку праці, на те, щоб молодь відповідала вимогам роботодавців.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії

ДЕНЬ КАР’ЄРИ 2019

Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара на базі Палацу студентів ДНУ, 4 грудня 2019 року проводив День кар’єри. Студенти Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім.О. Гончара спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» взяли активну участь у форумі.

Відкрив захід перший проректор, доктор фізико-математичних наук, професор Дробахін О.О.

Студенти третього та четвертого курсу коледжу мали змогу дізнатися про стажування в ІТ-компаніях, правилах поведінки на співбесідах, сучасних вимогах роботодавців, поспілкуватися з HR-менеджерами.

Відвідуючи такі заходи студенти мають змогу отримати інформацію щодо шляхів професійного зростання та кар’єрних можливостей.

 
 
 
 

Світлана Ланська, голова ПЦК Програмної інженерії

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2019»

З 18 по 24 листопада 2019 року в м. Дніпро проводився V ювілейний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2019», в якому Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара прийняв активну участь.

Організатор фестивалю-конкурсу – ГО «Товариство підтримки талантів «ZIRKA».

18.11.2019 в коледжі проводилися екскурсії для учасників фестивалю «ZIRKA» за екскурсійним маршрутом:

- музей ракетно-космічної техніки КРКМ ДНУ, завідуючий лабораторією Лазарев І.В.;

- механічне відділення, голова ПЦК Соловйов Д.С.;

- технологічне відділення, викладач Довганюк М.Г.

Гостей коледжу з задоволенням супроводжувала завідуюча підготовчим відділенням Мандрика Т.П. та студенти - Калачова Ю.М., гр. ТВ-18-1; Москалець Є.Є., гр. ТВ-18-1; Лукашов Д.О., гр. ТВ-18-1.

 
 
 

19.11.2019 та 22.11.2019 на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова та Українського хіміко-технологічного університету проводили інсталяцію макетів ракет та профорієнтаційну роботу для учасників фестивалю «ZIRKA» - викладач Феоктістова Л.А., викладач Довганюк М.Г. та студенти Гриньов Я.В., гр. ОВ-16-1; Вершина Я.В., гр. ПЗ-17-1; Ковтун К.І., гр. ПЗ-16-1; Усик А.С., гр. ПЗ-17-1; Демченко Є.І., гр. ПЗ-17-1; Калачова Ю.М., гр. ТВ-18-1; Москалець Є.Є., гр. ТВ-18-1; Лукашов Д.О., гр. ТВ-18-1.

 
 
 
 
 
 

20.11.2019 на базі Виставкового центру Спілки художників України роботи студентів гр. ПЗ-17-1 Вершини Я.В., гр. ТВ-18-1 Біцаева Д.В., гр. ПЗ-17-2 Фокіної Я., гр. ОВ-17-1 Максимової Д.В., розглядалися у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» під керівництвом викладача Мандрики Т.П. та отримали дипломи відповідної вікової категорії.

21.11.2019 на базі Дніпровського коледжу культури і мистецтв студент гр. ТО-19-1 Собильський Д.Г. під керівництвом заступника директора з ВР Сітарчук В.В. прийняв участь у конкурсі інструментального жанру (музичний інструмент - баян) та за підсумками конкурсу – учасник гала - концерту.

22.11.2019 студенти гр.БО-17-1 Ільченко М.І., гр. БО-17-1 Джепка О.І., гр.ПЗ-19п-1 Михайлова Н.В. взяли участь у номінації «Вокал» під керівництвом заступника директора з ВР Сітарчук В.В. та отримали диплом у категорії висхідна зірка.

22.11.2019 викладач Андруцька Ю.О. взяла участь у номінації «Акторська майстерність» та отримала диплом у категорії професіонал.

24.11.2019 на базі Українського хіміко-технологічного університету відбувся гала-концерт V ювілейного Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2019» на якому студент гр. ТО-19-1 Собильський Д.Г. отримав за підсумками голосування журі гран - прі фестивалю.

 
 
 
 
 
 

Дякуємо ГО «Товариство підтримки талантів «ZIRKA» за участь у сприянні творчого, культурного розвитку талановитої молоді колледжу, можливість проведення профорієнтаційної роботи для учасників, гостей фестивалю «ZIRKA».

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення, учасник заходу

ВИСТАВКА “ЗОРЯНЕ СЯЙВО” 2019

21 червня 2019 року у Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені О.Гончара підведені підсумки виставки художніх робіт студентів «Зоряне сяйво», яка присвячена Дню молоді.

На підведення підсумків виставки завітала співробітник міського Реріхівського товариства, Ольга Олександрівна Губка,- «Мистецькі роботи, які представлені на розгляд глядача, різноманітні, однак спільним є прагнення до пошуку нового, за допомогою засобів образотворчого мистецтва».

Учасниками виставки з нагоди Дня молоді стали студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та «Прикладна механіка».

Всім учасникам виставки 2019 року оголошена подяка за участь у проекті художніх робіт «Зоряне сяйво» спрямованого на розвиток культури та мистецтва серед передової молоді коледжу.

 

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку Міському Реріхівському товариству, за підтримку в проведені організації виставки та Академії Шаг.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор виставки


Запрошуємо до Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара відвідати ВИСТАВКУ «Зоряне сяйво» художніх робіт викладачів, студентів та випускників коледжу.

Прес-реліз виставки «Зоряне сяйво». Детальніше.

Прес-реліз Знамено Миру. Детальніше.

Місце проведення: вул. О.М.Макарова, 27, Головний корпус коледжу, 2-й поверх.

Експозиція виставки «Зоряне сяйво».

 
 
 
 

ШАХОВІ ТРАДИЦІЇ 2019

07 червня 2019 року в Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбувся VІ шаховий турнір 2019 «Інформатика, комп’ютер, шахи», який був присвячений 65-річчю ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля».

Захід провела предметно-циклова комісія програмної інженерії, як позааудиторний. У форумі взяли участь 25 учасників та гості.

 

На шаховий турнір завітав – Голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Пирогов Олександр Олександрович. Серед учасників форуму були запрошені учні шкіл – Собчишак Тимур, СШ№97 та Макаренко Дмитро, СШ№101.

З вітальним словом виступив голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Пирогов О.О.

 

Суддя шахового турніру, голова спортивного клубу коледжу, Бекетов Є.В., ознайомив з регламентом проведення змагань.

 

Шаховий турнір пройшов в читальній залі коледжу на 8 дошках, контроль часу - на механічних часах. Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліцпартіями по 10 хвилин та продемонстрував, що серед студентів коледжу є дуже сильні гравці, які показали високі результати. За перемогу у турнірі боролися 14 учасників, які навчаються за спеціальностями: Інженерія програмного забезпечення, Облік і оподаткування, Авіаційна та ракетно-космічна техніка, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

 

Основне завдання заходу – популяризація шахів серед студентської молоді, сприяння розвитку логічного, когнітивного мислення, пам’яті, уваги. Методичні прийоми проведення роботи студентського гуртка та підтримка стійкого інтересу до знань.

Всі учасники були нагороджені подарунками та грамотами, які підготували гості та ПЦК Програмної інженерії.

Третє місце – Собишак Тимур Васильович – учень 4 класу, СШ№97.

Друге місце – Янишівський Вячеслав Вячеславович – студент групи ПЗ-15-2.

Переможцем став студент групи ПЗ-17п-1 Рибак Ілля Андрійович, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення».

 

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», за підтримку в проведені заходу та всім учасникам форуму.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК програмної інженерії, керівник наукового гуртка «Інформатика та інформація»

У коледжі пройшов флешмоб «Українці, єднаймося!»

Українська вишиванка - один з головних символів нашого народу. У ній розповідаються історії, пишуться долі. Наш Коледж вітає всіх з цим днем і нагадаємо світу про красу української культури!

 

Я встану рано-вранці, на світанку,

Як спалахне на квіточці роса.

Вдягну найкращу в світі вишиванку

І оживе, засвітиться краса

В промінні сонця. І моя сорочка

У рунах, в квітах зразу оживе...

З чарівних квітів я сплету віночка

Й над світом щира пісня попливе.

Сорочка, що матуся вишивала,

Сердечко гріє, душу веселить.

Бо ж мама щастя-долю закликала.

Цей оберіг в житті нас захистить.

 
 
 

Ярмарок вакансій «IMPULSE»

4 квітня 2019 року студенти коледжу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відвідали міський молодіжний захід - «Ярмарок вакансій Імпульс».

Студенти мали змогу дізнатися про стажування в ІТ-компаніях, правилах поведінки на співбесідах, сучасних вимогах роботодавців тощо. Спілкування студентів з HR-менеджерами пройшло в руслі кар’єрного щастя.

Тренінг на тему «University Graduates Career: AMC Bridge Campus», спікер Сергій Фомін, дав можливість відповісти студентам на питання щодо професійного зростання.

Відвідуючи такі заходи студенти мають змогу зарекомендувати себе та отримати шанс побудувати успішну кар’єру в кращих компаніях міста.

 
 
 
 

Валерія Михайлова, завідувач відділення КПІ

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії

НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ОМРІЯНОЇ ПРОФЕСІЇ

Сьогодні випускники загальноосвітніх навчальних закладів потребують підтримки та кваліфікованої допомоги у власному професійному виборі.

В продовж двох днів 02 та 03 квітня 2019 року на передодні Міжнародного дня польоту людини в космос завідуюча технологічним відділенням Ткач Н.С., голова ПЦК Виробництва РКЛА Сєдачова К.Г., завідуюча підготовчим відділенням Мандрика Т.П., студент ПЗ-16-1 Чередайко В.І., студент ПЗ-15-1 Коваленко О. С. та представники Ради молодих фахівців Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» відвідали ряд шкіл міста.

Викладачі коледжу надали випускникам шкіл вичерпну інформацію про спеціальності та умови вступу до нього. Студенти розповіли школярам про активнее, насичене студентське життя, участь у наукових конференціях, різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях, цікавих екскурсій тощо.

Представники Ради молодих спеціалістів КБ «Південне» розповіли присутнім про сучасне життя підприємства, соціальну підтримку молодих спеціалістів, що діє на підприємстві, сприяння розкриттю їх творчого потенціалу, мотивацію на активну участь у перспективних розробках.

 
 

При проведенні профорієнтаційних заходів використовувалися різноманітні друковані та відео інформаційні матеріали.

Дякуємо всім учасника заходу та чекаємо на вас майбутні студенти.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

Фахівці ІТ-індустрії діляться досвідом зі студентами спеціальності розробка програмного забезпечення

5 березня 2019 року відбулася зустріч студентів 4 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» з представниками ІТ-бізнесу. Мета заходу – ознайомити та поширити інформацію про кар’єрні можливості для молоді та шляхи професійного зростання.

Так, Дмитро Петельчук, представник Комп'ютерної Академії ШАГ розповів про ІТ-компанії міста, мотивацію студентів до навчання.

ІТ-компанію Apriorit представила HR-спеціаліст Альона Лашко. Компанія Apriorit займається розробкою програмного забезпечення (Software Research and Development) у ній працює більше 250 професіоналів. Альона професійно, сучасно організувала дискусію з майбутніми ІТ-фахівцями. На прикладах з реальної практики були поради студентам, як стати успішним ІТ-спеціалістом:

- важливості знання англійської мови;

- набуття навичок ефективної комунікації;

- аналізувати вимоги, розробляти проектні рішення.

Студенти із задоволенням задавали питання щодо стажування, проходження практики в компанії, як одного із найкращих способів здобуття досвіду роботи та подальшого працевлаштування. Почули, як потрібно представляти резюме та отримали цінні поради щодо напрямів фахового росту, розвитку власних бізнес-ідей.

 
 

Такі зустрічі для студентів дають можливість підвищення свого професійного рівня, взяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці.

Сучасний коледж повинен не лише надавати фундаментальну базу знань, а й формувати певні компетентності, орієнтуватися на потреби ринку праці, на те, щоб молодь відповідала вимогам роботодавців.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії

День кар'єри в промисловості

23 та 24 лютого 2019 року в м. Павлограді відбувся захід «День кар'єри в промисловості» - за сприянням української промислової компанії ІНТЕРПАЙП. Захід такого формату проходив у місті вперше.

В програмі заходу за номінацією «Профтехорієнтація для школярів» взяв участь і Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара.

Два дні фахівці коледжу презентували навчальний заклад, проводили консультації для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Відвідувачі змогли довідатись про матеріально-технічну базу, перспективи працевлаштування, подальшого навчання та отримати запрошення на екскурсію до коледжу.

 
 

Михайло Кузьменко, заступник директора з НВР

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

Катерина Сєдачова, голова ПЦК Виробництва РКЛА

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2018»

З 05 по 11 листопада 2018 року в м. Дніпро проводився Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2018».

Організатор фестивалю-конкурсу – ГО «Товариство підтримки талантів «ZIRKA».

06.11.2018 та 09.11.2018 на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова та Українського хіміко-технологічного університету проводили інсталяцію макетів ракет та профорієнтаційну роботу для учасників фестивалю «ZIRKA»: завідувач підготовчого відділення Мандрика Т.П., голова ПЦК Соловйов Д.С., викладач Довганюк М.Г., викладач Феоктістова Л.А. та ст.гр.ТВ-15-2 Бондарев М.Р., ст.гр.ТВ-15-2 Даньків І.В., ст.гр.ОВ-16-1Гриньов Я.В., ст.гр ТВ-17п-1 Мироненкова Д.А., ст.гр.ТВ-17-2 Медведєва А.О., ст.гр.ПЗ-17-1 Куракін О.С., ст.гр.ПЗ-16-1 Вершина Д.В.

 
 
 
 

07.11.2018 та 08.11.2018 в коледжі проводилися екскурсії для учасників фестивалю «ZIRKA» за екскурсійним маршрутом:

- музей Українська минувшина, голова ПЦК Головко Г.А.;

- музей ракетно-космічної техніки КРКМ ДНУ, завідуючий лабораторією Лазарев І.В., викладач Кущ І.К.;

- кабінет «Захист Вітчизни», викладач Нечипуренко М.М.;

- відділення комп’ютерної та програмної інженерії, голова ПЦК Ланська С.С.;

- механічне відділення, голови ПЦК Сєдачова К.Г., Соловйов Д.С.;

- технологічне відділення, викладачі Манжелей М.В., Довганюк М.Г.;

- презентація про коледж (читальна зала), викладач Буряк Г.І.

Гостей коледжу з задоволенням супроводжували - Жулай І.Ю., ст.гр. ПЗ-16-1; Чередайко В.І., ст.гр. ПЗ-16-1; Яблонська К.О., ст.гр. ПЗ-16-2; Рябченко М.Ю., ст.гр. ПЗ-16-2; Новікова Н.О., ст.гр. ПЗ-16-2; НазаренкоА.Є., ст.гр. ПЗ-16-2; Даньків І.В., ст..гр.ТВ-15-2; Панченко А.Д., ст.гр. ТВ-15-2.

 
 
 

09.11.2018 викладач Андруцька Ю.О. та ст.гр.БО-17-1 Ільченко М.І., ст.гр.БО-17-1 Джепка О.І. взяли участь у номінації «Вокал» під керівництвом заступника директора з ВР Сітарчук В.В. та отримали диплом другого ступеню у категорії висхідна зірка.

10.11.2018 викладач Андруцька Ю.О. взяла участь у номінації «Акторська майстерність» та отримала диплом першого ступеня у категорії професіонал.

 

11.11.2018 ст.гр.ПЗ-16-1 Вершина Д.В., ст.гр.ТВ-17п-1 Мироненкова Д.А., БО-18-1 Ільчак Д.І., ст.гр.ПЗ-17-1Лобанова О.О., ст.гр.ПЗ-16-2 Яблонська К.О., взяли участь у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» під керівництвом викладача Мандрики Т.П. та отримали дипломи першого та другого ступеня відповідної вікової категорії.

 
 

Дякуємо ГО «Товариство підтримки талантів «ZIRKA» за участь у сприянні культурному розвитку студентів коледжу та за можливість проведення профорієнтаційної роботи для учасників фестивалю «ZIRKA».

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення, учасник заходу

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “ЗОРЯНЕ СЯЙВО” 2018

07 червня 2018 року у Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені О.Гончара вперше відкрито виставку художніх робіт викладачів та студентів «Зоряне сяйво», присвячену Дню молоді.

На відкриття виставки завітали - в.о. голови міського Реріхівського товариства, Олена Миколаївна Самойленко та співробітник міського Реріхівського товариства, Ольга Олександрівна Губка.

Під час урочистостей зі словами привітання до авторів виставки звернулася завідувач технологічного відділення Надія Станіславівна Ткач,- «Експозиція – унікальна. Нічого подібного дотепер стіни коледжу ще не бачили. Особливістю виставки є те, що учасником міг стати кожний бажаючий. Свої роботи подавали як професіонали, так і ті, хто просто любить малювати».

Привітала всіх присутніх також в.о. голови міського Реріхівського товариства, Олена Миколаївна Самойленко,- «Проведення виставки творчості студентської молоді сприяє розвитку науково-творчих здібностей та винаходів. Такі події дають змогу глядачам повною мірою відчути, яким є життя творчої, активної особистості».

«Ця виставка має благородну мету. Моя мета – підтримка талановитої студентської молоді. Сьогодні студенти здатні формувати певний настрій, імідж і культуру творчості Коледжу. Роботи вражають своєю оригінальністю», - поділилася викладач технічної механіки, Маргарита Леонідівна Мікаілова. «Виставка – довгоочікувана подія для коледжу. Студентське життя - це не тільки лекції, лабораторні заняття»,- константував викладач математики, Геннадій Іванович Буряк.

На урочистій події було згадано про попередні виставки в коледжі репродукцій М.Реріха та О.Путрі, які були організовані міським Реріхівським товариством.

Розпочанає виставку творча робота – «Зоряний хлопчик», автор, викладач технічної механіки, Мікаілова Маргарита Леонідівна.

На виставці представлені фото-факти зі Знаменом Миру.

Всім учасникам виставки оголошена подяка за участь у проекті художніх робіт «Зоряне сяйво» спрямованого на розвиток культури та мистецтва серед передової молоді коледжу.

 
 
 
 
 
 

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку Міському Реріхівському товариству, за підтримку в проведені організації виставки

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор виставки


Запрошуємо до Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара відвідати ВИСТАВКУ «Зоряне сяйво» художніх робіт викладачів, студентів та випускників коледжу.

Прес-реліз виставки «Зоряне сяйво». Детальніше.

Прес-реліз Знамено Миру. Детальніше.

Місце проведення: вул. О.М.Макарова, 27, Головний корпус коледжу, 2-й поверх.

Експозиція виставки «Зоряне сяйво».

 
 
 
 
 

ШАХОВІ ТРАДИЦІЇ 2018

31 травня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара відбувся V ювілейний шаховий турнір 2018 «Інформатика, комп’ютер, шахи», який провела предметно-циклова комісія програмної інженерії, як позааудиторний захід. У форумі взяли участь 32 учасника та гості.

Гості шахового турніру – Голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Пирогов Олександр; секретар Ради молодих фахівців ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Гречуха Артем; фахівець ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Єрмаков Всеволод, суддя з нестандартних ситуацій шахового турніру.

Перед початком турніру студенти, викладачі, гості мали змогу подивитися відео сюжет про досягнення ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля».

З вітальним словом виступив директор коледжу Романовський О.М. та голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» Пирогов О.О. Гості коледжу нагородили грамотами від КБ «Південне» студентів та викладачів коледжу, за активну сумісну профорієнтаційну роботу в аерокосмічній освіті.

 

Шаховий турнір пройшов в читальній залі коледжу на 10 дошках, контроль часу - на механічних часах, суддя - завідувач виробничої практики, голова спортклубу коледжу «Ракетчик» – Бекетов Є. В.

Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліцпартіями по 7 хвилин та продемонстрував, що серед студентів коледжу є дуже сильні гравці, які показали високі результати.

Основне завдання заходу - сприяти розвитку логічного, когнітивного мислення, пам’яті, уваги. Навчити приймати екстрені рішення, не впадаючи в паніку, вибудувати стратегію дій, враховуючи сторонні чинники. Показати методичні прийоми проведення роботи студентського гуртка та підтримувати стійкий інтерес до знань. Відкрити шлях до творчості за допомогою не комунікативного типу.

 

Всі учасники були нагороджені подарунками та грамотами, які підготували гості. Переможцем став ст.гр.ПЗ-17-1 Куракін Олексій.

 
 
 

ПЦК програмної інженерії коледжу висловлює подяку ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», за підтримку в проведені заходу.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК програмної інженерії, керівник гуртка «Інформатика та інформація»

Концерт «МАТЕМАТИКИ ЖАРТУЮТЬ»

Уривки з концерту ви можете проглянути на youtube-канале ФКРКМ ДНУ ім. О.Гончара

 

Відкритий виховний захід «Січові стрільці – наша честь, наша гордість, наша слава!» до Дня Збройних сил України

 

«Віче пам’яті» до 80-ї річниці Голодомору в Україні 1932 – 1933 рр.

 

Відкритий виховний захід «Герої не вмирають!» до Дня Героїв Небесної Сотні

 

Урочистий захід «А ми тую козацькую славу збережемо!» до Дня захисника України.

 

Не оминули своєю увагою викладачі ПЦК й мешканців гуртожитку. Традицією стало проведення виховних заходів, які зберігають культурну та духовну спадщину українського народу. Під керівництвом викладачів Полтавець О.С. та Гавриш О.І. були проведені заходи з національно-патріотичного та художньо-естетичного виховання: «Календар народних світ: Масляна», «Хто він, справжній козак?», «Козацька доля – народна воля».

 

Екскурсія у музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО»

Наприкінці навчального року студенти груп ПЗ-16-1 та ПЗ-16-2 відвідали музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО», який розташований в будівлі Дніпропетровського національного музею ім. Д.І.Яворницького. Почалась екскурсія з мультимедійної зали, де дівчата та хлопці занурилися в документальні кадри російсько-української війни. Студенти були вражені реальністю експозиції - це особисті речі дніпропетровців, які воювали, дитячі малюнки на тему захисту України, одяг капеланів, нашивки добровольчих батальйонів, медичне приладдя, SMS-повідомлення волонтерів. Вулична експозиція «Дорогами Донбасу» дала можливість студентам на власні очі побачити руїни донецького аеропорту, зенітну установку, БТР та розбиту вщент машину «швидкої». А зала пам’яті, де представлені фотографії загиблих воїнів, нікого не залишила байдужим.

 

ПОЗААУДИТОРНИЙ ЗАХІД
Тема: «Всіх запрошує на свято і широка, і багата, Масляна!»

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Масляна – це одне з найдавніших слов’янських свят, тому що бере свій початок ще з дохристиянських часів, у період поклоніння язичницьким богам?

Масляна символізувала прихід весни та пробудження природи. Древні слов’яни відзначали “проводи зими” та початок весни і весняного землеробства. В ці дні вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило – млинець.

У коледжі ракетно-космічного машинобудування пройшов відкритий виховний захід на тему: «Всіх запрошує на свято і широка, і багата, Масляна!», який організували викладач географії та Всесвітньої історії Кібець Ірина Анатоліївна та завідувач технологічним відділенням Ткач Надія Станіславівна.

На святкування було запрошено багато гостей, перед якими виступили студенти нашого закладу освіти. Усіх пригощали млинцями та варениками.

Завдяки заходу студенти, викладачі та гості дізнались більше про давні Українські традиції.

 

День Кар’єри 2017

Коледж розширює і вдосконалює партнерські відносини з IT-компаніями, на базі яких проходить практика студентів. 8 грудня 2017 року в Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара пройшов День Кар’єри для студентів та випускників ВНЗ.

Головне призначення Дня Кар’єри - ознайомлення студентів з провідними ІТ- компаніями міста, а також подальшого їхнього працевлаштування за фахом, надання консультаційної допомоги.

День Кар’єри відкрив Куземко Віктор Анатолійович - проректор з науково-педагогічної роботи Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, який побажав успіхів у спільній співпраці IT- компаніям та студентам.

 

В заході взяли участь і студенти коледжу, які навчаються за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення. Відвідувачі заходу мали змогу поспілкуватися з представниками IT-компаній: SiteCore, AMSBridge, SoftServe, DataArt, Luxoft та іншими. Компанії провели семінари з основних правил складання резюме, принципів вдалого проходження інтерв’ю при влаштуванні на роботу що значно розширило кругозір студентів.

 

Крім того, була можливість заповнити анкети, взяти участь у рішенні логічних задач, задати питання про кар’єру, корпоративну культуру, можливість працевлаштування, проходження практики, стажування та взяти участь у розіграші призів представленими компаніями.

 

День Кар’єри - масштабний захід, у рамках якого для студентів та випускників створюються можливості знайти омріяну роботу та відвідати безліч цікавих та корисних пізнавальних заходів. Такі зустрічі дозволяють розвивати інтереси, вміння та здобувати спеціалізовані кваліфікації відвідуючи спеціальні курси з програмування компаній з отриманням відповідних сертифікатів, подальшим проходженням практики та працевлаштуванням у відповідних компаніях.

Дякуємо за проведений захід керівнику проекту День Кар’єри – Буланій Тетяні Михайлівні, викладачу факультету Прикладної математики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Світлана Ланська, голова ПЦК Програмної інженерії

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії

Культура та мистецтво

Студенти коледжу мають змогу розвивати та вдосконалювати творчі здібності у гуртках коледжу за інтересами а також беручи участь у різноманітних фестивалях та конкурсах. Це дає їм змогу підвищувати культурно-естетичний та особистісний рівень, організовувати своє дозвілля. На початку кожного навчального року гуртки коледжу поповнюються значною кількістю талановитих першокурсників.

У продовж останніх трьох років викладачі та студенти коледжу беруть участь у Міжнародному багатожанровому фестивалі «Усі зірки Галактики», який відбувся з 13-19 листопада 2017 року в м. Дніпро.

Викладачі та студенти коледжу 14 листопада 2017 провели зустріч, екскурсію по коледжу та профорієнтаційну роботу для учасників фестивалю «ZIRKA». Екскурсійний шлях був дуже цікавим та пізнавальним: музей Українська минувшина, музей ракетно-космічна техніка КРКМ ДНУ імені О. Гончара, кабінет «Захист Вітчизни» та профорієнтація по відділеннях.

 

З 17 листопада 2017 до 19 листопада 2017 в Українському хіміко-технологічному університеті проводилася інсталяції макетів ракет та профорієнтаційна робота для учасників фестивалю «ZIRKA» викладачами та студентами коледжу.

 

16 листопада 2017 студенти коледжу взяли участь у виступі вокалістів фестивалю «ZIRKA» зайнявши призове місце.

 

19 листопада 2017 студенти коледжу взяли участь у конкурсі образотворчого мистецтва зі своїми картинами за космічною тематикою.

 

Учасники заходу були нагороджені подяками та дипломами за відповідну номінацію.

 

ШАХОВІ ТРАДИЦІЇ 2017

З нагоди Міжнародного дня студентів 14 листопада 2017 в Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбувся IV шаховий турнір 2017 «Інформатика, комп’ютер, шахи», який провели ПЦК Програмної інженерії та виробництва РКЛА. В проведенні заходу взяли участь 35 учасників та гостей. На свято були запрошені гості - представники БФ «Карітас Донецьк».

 

Шаховий турнір пройшов в читальній залі коледжу на 11 дошках, контроль часу - на механічних часах.

 

Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліц партіями по 7 хвилин. Змагання пройшли в дружній атмосфері, учасники отримали позитивний настрій, задоволення від спілкування.

Так, Хлевной С.Є. (БФ «Карітас Донецьк») вдруге приймав участь в проведенні шахового турніру. «Сьогодні серед присутніх студентів більшість першого курсу – це сприяє виробленню у студентів вміння за невеликий проміжок часу приймати вірні рішення та швидко адаптуватися в новому середовищі. Студенти, які цікавляться шахами, повинні логічно мислити та добре навчатися. Бажаю студентам, викладачам коледжу, успіхів у науці, навчанні та особистому житті!», каже Сергій Хлевной.

Без нагород не залишився жодний учасник, який брав участь у змаганнях. Всі учасники були нагороджені подарунками та грамотами, які підготували гості та організатори.

 
 

Перше місце – Хлевной С.Є. (БФ «Карітас Донецьк»).

Друге місце - ст.гр.КС-17-2 Забуга Богдан.

Третє місце розділили - ст.гр.КС-17-2 Горячий Ілля та ст.гр.ОВ-17-1 Бардаченко Юрій

ПЦК Програмної інженерії та ПЦК Виробництва РКЛА коледжу висловлює подяку гостям БФ «Карітас Донецьк», за підтримку у проведенні заходу.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК "Програмної інженерії"
Іван Кущ, викладач ПЦК "Виробництва РКЛА"


В коледжі 18 травня 2017 року відбувся III шаховий турнір 2017 «Інформатика, комп’ютер, шахи», який провела предметно-циклова комісія програмної інженерії та виробництва РКЛА присвячений 80-річчю з дня народження Конюхова Станіслава Миколайовича - видатного вченого, інженера і конструктора в аерокосмічній галузі та знагоди Дня науки в Україні, в якому взяли участь 45 учасників та гостей. На свято були запрошені гості - представники ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля та школярі експериментальних навчальних закладів зі STEM-освіти.

Директор ракетно-космічного навчально-дослідного центру, професор Новіков О.В. привітав учасників заходу - студентів, викладачів коледжу, школярів зі святом та розповів про академіка Конюхова С.М., його вклад в аерокосмічну галузь.

Шаховий турнір пройшов в читальній залі коледжу на 14 дошках, контроль часу - на механічних часах.

Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліцпартіями по 7 хвилин та продемонстрував, що серед запрошених школярів є дуже сильні гравці, які показали високі результати. Основне завдання заходу - сприяння розвитку ініціативі, самоконтролю, формування доброзичливого ставлення до супротивника. Змагання пройшли в дружній атмосфері, учасники отримали позитивний настрій, задоволення від спілкування.

Всі учасники були нагороджені подарунками та грамотами. Переможцем став школяр Михайлець Андрій.

ПЦК програмної інженерії та ПЦК виробництва РКЛА коледжу висловлює подяку гостям ДП «КБ «Південне» ім. М.К. Янгеля, за підтримку у проведенні заходу.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК "Програмної інженерії"
Іван Кущ, викладач ПЦК "Виробництва РКЛА"


ШАХОВІ ТРАДИЦІЇ 2016!

Серед інтелектуальних ігор шахам належить одне з провідних місць. Шахи розвивають логічне мислення, кмітливість, просторову уяву, пам'ять.

У Дніпропетровському коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету іменіОлесяГончара, відбувся II шаховийтурнір 2016 "Інформатика, комп’ютер, шахи", який провела предметна (циклова) комісія "Програмної інженерії" та комісія "Виробництва РКЛА", присвячений Міжнародному дню студента, в якому взяли участь 37 учасників та гостей. На свято були запрошені гості - представники БФ «Карітас Донецьк».

Гості та заступник директора з ВР Сітарчук В.В., привітали учасників заходу:студентів, викладачів коледжу, школярів. Шаховий турнір пройшов у читальній залі коледжу на 12 дошках, контроль часу - на механічних часах.

Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліцпартіями по 7 хвилин та продемонстрував, що серед студентів коледжу є дуже сильні гравці, які показали високі результати. Основне завдання заходу - сприяння розвитку ініціативі, самоконтролю, формування доброзичливого ставлення до супротивника. Змагання пройшли у дружній атмосфері, учасники отримали позитивний настрій, задоволення від спілкування.

Хлевной С.Є (БФ «Карітас Донецьк») звернув увагу на гостя -школяра першого класу Собчишак Тимура, який змагався зі студентами на достойному рівні, міркуючи над кожним ходом.Сергій Хлевной підтримав традиціюпроводититурнір, сказавши, що цечудовата добра ініціатива. Дуже приємно, що в коледжі шахові традиції зберігаються. Хочеться студентам, викладачам коледжу, побажати подальших успіхів у науці, навчанні та особистому житті!

Всі учасники були нагороджені подарунками та грамотами, які підготували гості. Серед студентів переможцем став гр.ТВ-13-2 Портний В.П.

ПЦК "Програмної інженерії" та "Виробництва РКЛА" висловлює подяку гостям БФ «Карітас Донецьк», за підтримку у проведенні заходу.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК "Програмної інженерії"
Іван Кущ, викладач ПЦК "Виробництва РКЛА"