


З технологіями - єдність і з новітнім часом - в крок, шлях крізь простір - до зірок!
Механічне відділення
Завідувач механічного відділення - Чурсін Володимир Тимофійович
Секретар відділення - Халецька Юлія Юріївна
На механічному відділенні спеціалістів готують за трьома спеціальностями:
1. Спеціальність "Авіаційна та ракетно-космічна техніка", освітня програма "Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів", кваліфікація "технік-технолог (механіка)"
Наша мета підготувати фахівців, здатних розв'язувати спеціалізовані теоретичні завдання та прикладні проблеми, пов'язані з розробкою, виробництвом та сертифікацією авіаційної та ракетно-космічної техніки, ії двигунів та енергетичних установок, конструкцій та систем.
У коледжі достатньо лабораторного обладнання з засобами вимірювань, зокрема гідравлічні стенди, аеродинамічні труби, обладнання для досліджень властивостей матеріалів, напружено-деформованого стану конструкцій; навчальні лабораторії для вивчення конструкцій ракетної техніки. Обладнання, яке використовується для виготовлення, складання та випробування конструкцій авіаційної та ракетно-космічної техніки; спеціалізоване програмне та інформаційне забезпечення, зокрема системи комп'ютерних розрахунків, геометричного моделювання, скінченно-елементного аналізу, інтегрованого проектування та виробництва конструкцій авіаційної та ракетно-космічної техніки.
Наші випускники здатні розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми, пов'язані з авіаційною та ракетно-космічною технікою, що передбачає застосування теорій та методів механічної інженерії, і характеризується комплексністю та невизначеністю умов.
Наші фахівці навчають студентів:
Перелік дисциплін спеціальності:
Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Цикл природничо-наукової підготовки
Цикл професійної та практичної підготовки
Практичне навчання
2. Спеціальність "Прикладна механіка", освітня програма "Зварювальне виробництво", кваліфікація "технік-технолог зварювального виробництва"
Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності в галузі забезпечення необхідної якості продукції, вдосконалення існуючих та розробки нових технологічних процесів зварювання плавленням і тиском та термічного різання металів і сплавів, що забезпечать необхідну якість продукції за умови зниження енергетичних і матеріальних витрат. Може працювати на підприємствах машинобудівної, енергетичної та інших галузей промисловості, які мають зварювальне виробництво, а також в наукових і науково-дослідних установах на первинних посадах техніка-технолога, майстра виробничої діяльності, контрольного майстра.
Спеціаліст галузі зварювального виробництва після закінчення коледжу:
Студенти спеціальності “Зварювальне виробництво” отримують практичні навички у лабораторіях і зварювальних майстернях коледжу, обладнаних постами для ручного дугового зварювання, ручного і напівавтоматичного зварювання у захисних газах та газового зварювання.
Перелік дисциплін спеціальності:
Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Цикл професійної та практичної підготовки
Практичне навчання
3. Спеціальність "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітня програма "Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд", кваліфікація "технік-електрик"
Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності з монтажу, налагодження, експлуатації, ремонту електроустаткування і автоматизації промислових установок і технологічних комплексів. Може працювати в підрозділах проектно-конструкторських інститутів, науково-дослідних, монтажних, ремонтно-експлуатаційних, пуско-налагоджувальних організаціях, на підприємствах і в організаціях промисловості, енергетики, сільського, житлово-комунального господарства на первинних посадах техніка-проектувальника, техніка-електрика.
Після навчання у коледжі фахівець здатен використовувати нормативні та довідникові матеріали, стандартні методики, конструкторську і технологічну документацію, державні стандарти; проводити електричні вимірювання параметрів електроустаткування; розробляти і підбирати необхідну технічну документацію на виконання електромонтажних, налагоджувальних і ремонтних робіт; виконувати необхідні розрахунки економічної ефективності проведення електромонтажних та електроремонтних робіт; розробляти та застосовувати безпечні, надійні та енергозберігаючі режими експлуатації електроустаткування; користуватися електричними схемами в електроустаткуванні; організовувати та здійснювати надійну експлуатацію електроустаткування з дотриманням вимог електробезпеки; локалізувати та ліквідувати аварійні режими роботи в системах електропостачання; використовувати комп’ютерні системи автоматизованого перекладу та електронні словники, робити переклад іншомовної інформації.
Молодший спеціаліст – технік-електрик може обіймати первинні посади:
Після закінчення коледжу випускник може не тільки працювати на підприємствах різних форм власності за обраною професією, отримавши диплом молодшого спеціаліста державного зразка, але і має можливість продовження навчання у вищих закладах ІІІ – ІV рівня акредитації, вступаючи без ЗНО, і одержати диплом за три роки.
Перелік дисциплін спеціальності:
Цикл гуманітарної та соціально-економічної підготовки
Цикл математичної, природничо-наукової підготовки
Цикл професійної та практичної підготовки
Практичне навчання
Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара - ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ вищий навчальний заклад I рівня акредитаціх, який готує фахівців ракетно-космічної галузі
Copyright © 2021, Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара