Куратор групи

ВРУЧЕННЯ СТУДЕНТСЬКИХ КВИТКІВ 2022

 

Понад 300 студентів Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара денної форми навчання отримали студентські квитки.

Відтепер студенти отримали офіційний документ, який засвідчує їх новий статус.

Бажаємо всім першокурсникам з честю нести звання студента, наснаги, сумлінного навчання та зміцнювати і примножувати традиції коледжу!

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії», куратор групи ПЗ-22п-1

ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

 

16 листопада 2022 року напередодні Міжнародного дня студента в групі ПЗ-22п-1 за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» відбулася онлайн виховна година на тему «Студент сьогодення». Організатор – куратор групи Тетяна Мандрика.

На заході було презентовано історію свята всіх студентів. Цілеспрямована студентська молодь виявила неабиякий інтерес до теми зустрічі, адже незабаром перша сесія.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії», куратор групи ПЗ-22п-1

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ 2022-2023 РІК КРОКУЄ

Другий тиждень дистанційного навчання у новому 2022-2023 навчальному році добігає кінця.

Студенти першого курсу побачили навчальний заклад, познайомились із викладачами, відвідали перші лекційні та практичні заняття.

Дорогі першокурсники, успіхів у навчанні та вірних друзів!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-22п-1

 

ВЕБІНАР З НАДАННЯ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Запрошуємо долучитись до вебінару з надання першої медичної допомоги, який проходитиме на платформі zoom.

Організатори: ГО "Асоціація Ноосфера" і Noosphere Engineering School.

Лектор – кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Олексій Вінник.

Дата проведення та час: 17 березня о 12.00.

Реєстрація обов'язкова - перейти

Тетяна Мандрика, курівник гуртка «Інформатика та інформація»

СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СВЯТКУЮТЬ ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ КОСМОСУ

Всесвітній тиждень космосу проводиться з 4 до 10 жовтня щороку. Подія приурочена запуску 4 жовтня 1957 року першого штучного супутника Землі «Супутник I» та вступу в силу 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.

8 жовтня 2021 року студенти Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-21-2 Бахмат Богдан, Васильєв Георгій, Ломака Ірина, Новостройний Дмитро, Обуховський Максим, Павлов Степан, групи ПЗ-19-1 Вакуленко Олексій, Вязінько Марина, Костюшко Микола, Мишин Євген, Ревков Олександр в рамках виховної години завітали до Noosphere Engineering School. Студентів коледжу та викладача Тетяну Мандрику гостинно зустріла керівниця лабораторії, к.т.н. Тетяна Булана, яка розповіла студентам про startup платформу для молоді України. Студенти почули розповідь про Макса Полякова, який заснував Noosphere Engineering School, про теорію Володимира Вернадського, який визначив ноосферу як «сферу людського розуму», яка є основою філософії Noosphere.

До дискусії приєднався Данііл Болдирев, який є випускником коледжу 2017 року, а нині працює серед творчої молоді Noosphere Engineering School.

Данііл поділився своїми спогадами про навчання у коледжі та порадив, на що студентам потрібно звернути увагу, навчаючись на спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Творча молодь коледжу відвідала лабораторії Інжинірингової школи Noosphere. Так, Дмитро Новостройний, студент групи ПЗ-21-2, вражений побаченим: «Дуже цікаво. Приємно познайомитися зі студентами старших курсів університету, які розвивають свої інноваційні ідеї».

Кожний учасник події з нагоди Всесвітнього тижня космосу отримав падарунок.

Дякуємо Тетяні Буланій за цікаву розповідь про Noosphere Engineering School та екскурсію лабораторіями.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 
 
 

ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ НАУКИ

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки – свято, яке встановлено у 1997 році Указом Президента України «...на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України...».

13 травня 2021 року напередодні Дня науки в групі ПЗ-19п-1 за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» відбулася онлайн виховна година на тему «Підґрунтя розвитку наукового потенціалу сучасного студента». Організатор – куратор групи Тетяна Мандрика.

Студент групи Володимир Пристрельський, учасник Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і космос» 2021, презентував присутнім дослідження, зібрані ним за два роки, які характеризують студента майбутнього 2030 року. Цілеспрямована студентська молодь виявила неабиякий інтерес до теми зустрічі.

Науковий потенціал студентів коледжу під керівництвом викладачів направлений на участь у роботі гуртків, конференцій, форумів, хакатонів, конкурсів, олімпіад.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-19п-1

 

ДІЗНАЄМОСЯ ПРО ІТ-КОМПАНІЇ ДНІПРА

Студентське життя у ці дні проходить онлайн. Окрім занять за розкладом, куратори груп проводять онлайн виховні години на різні теми.

Так, студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-19п-1 куратором групи Тетяною Мандрикою було запропоновано взяти участь у онлайн-турі IT-компанії AMC Bridge 14 квітня 2021 року. Зустріч відбулася у Zoom-конференції.

Студентська молодь мала змогу почути про життя компанії, основні напрями проєктів, ознайомитися з інформацією щодо того, як потрапити на роботу, які знання можуть бути затребувані, переглянути відео офісу компанії, поставити лекторам запитання. У кінці зустрічі всі присутні мали змогу взяти участь у вікторині. Одним із переможців вікторини став студент групи ПЗ-19п-1 Волков Євген.

Такі виховні години є одним із напрямів профорієнтаційної обізнаності майбутніх фахівців IT-компаній.

Дякуємо IT Dnipro Community та компанії AMC Bridge за таку можливість для студентської молоді.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-19п-1

 
 
 

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Щороку у Фаховому коледжі ракетно−космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара відзначають день народження Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня 2021 року в групі ПЗ−19п−1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» в читальній залі коледжу пройшов виховний захід з нагоди 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Завдяки книжковій виставці, яку підготували співробітники бібліотеки коледжу, студенти мали змогу погортати сторінки життя Т.Шевченка. Студент Євгеній Волков зачитав улюблені вірші та висловив свою шану Великому Кобзареві.

 
 

Дякуємо бібліотекарям коледжу за книжкову виставку, присвячену Т.Г. Шевченку.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії,куратор групи ПЗ-19п−1

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

Сьогодні студентське життя проходить в режимі онлайн. Так, на платформі ZOOM відбуваються не тільки заняття за розкладом, а й зустрічі з кураторами груп.

Нещодавно в групі ПЗ-19п-1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відбулися батьківські збори онлайн за участю завідувачки відділення комп’ютерної та програмної інженерії Михайлової Валерії, викладачів Сайко Тетяни, Феоктістової Людмили. На зустрічі обговорювалися питання своєчасної здачі завдань та підготовки до здачі першого курсового проєкту.

Окрім питань щодо навчання студентів за програмою, студентська молодь мала змогу ознайомитися та зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс з діджитал-маркетингу, який знаходиться на порталі «Дія. Цифрова освіта» (посилання).

 

Можливість навчання на онлайн-курсі надається як школярам, так і студентам. Ми піклуємося про майбутніх абітурієнтів та студентів коледжу, тому розширюємо спектр набуття додаткових знань творчої молоді в ІТ- направленні.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до студентів групи ПЗ-19п-1.

Дякуємо Департаменту освіти і науки Дніпровської облдержадміністрації за надану можливість опанування онлайн-курсу.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-19п-1

НА ЗВ’ЯЗКУ: ГОТУЄМОСЯ ДО ЛІТНЬОЇ СЕСІЇ 2020

13 травня 2020 року відбулася відкрита онлайн зустріч студентів групи ПЗ-19п-1 за допомогою платформи Zoom з завідувачкою відділенням Комп’ютерної та програмної інженерії Валерією Михайловою, викладачем спецдисциплін Тетяною Сайко. Організатор відеозустрічі – куратор групи Тетяна Мандрика.

Студенти цікавилися, як відбуватиметься літня сесія. Завідувачка відділенням Валерія Михайлова дала відповіді на поставлені питання.

«Сьогодні максимально потрібно зосередитися на виконанні завдань з дисциплін. Час швидко плине. Заліковий тиждень розпочинається з 25.05.2020 р. Графік літньої сесії розміщено на сайті коледжу. Використайте свій час для комунікації з викладачами. Виникають питання щодо складнощів дистанційного навчання – звертайтеся, телефонуйте», – наголосила Валерія Михайлова.

Викладач дисциплін «Основи програмування та алгоритмічні мови», «Архітектура комп’ютерів» Тетяна Сайко повідомила студентам щодо своєчасної здачі лабораторних робіт, підготовки до навчальної практики та розповіла, як максимально правильно виконати поставлене завдання.

Побажаємо студентам коледжу грамотно розподілити сили, навчатися системно, налаштуватися на успіх!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1

Екскурсія студентів коледжу до Дніпропетровської ОДА

26 лютого 2020 року на екскурсію до Дніпропетровської обласної державної адміністрації завітали студенти 1-го курсу коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара. Студентів групи ПЗ-19п-1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» гостинно зустрів Андрій Іваницький, представник управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Студенти пройшлися по адмінбудівлі – з першого до сьомого поверху.

Знайомство з ОДА розпочалося із відвідування офісу «Відкрита влада». Студенти мали змогу дізнатися, як потрапити на особистий прийом до очільника регіону, де представники керівництва області зустрічаються з мешканцями міста, області, скільки часу розглядають письмові звернення.

 

Наступною «зупинкою» екскурсійного маршруту була – Кругла зала. Саме там проходить більшість офіційних заходів, зустрічей.

У залі засідань студенти коледжу мали змогу почути інформацію про структуру ОДА. Делікатний Леонід та Книш Юлія із задоволенням дискутували з Андрієм щодо правових питань.

 

Наступна «зупинка» – це знайомство студентів з роботою контакт-центру та «гарячої лінії». Щодня оператори приймають майже 600 звернень від мешканців міста та області.

П’ята «зупинка» – це зала засідань, де проходять селекторні наради.

На сьомому поверсі студенти побували в приймальній голови ОДА.

Останньою «зупинкою» була зала засідань, де очільник області проводить наради із керівниками департаментів. Студентська молодь мала змогу почути про роботу департаментів та управлінь.

Дякуємо голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку за надану можливість ознайомитися з роботою облдержадміністрації.

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1

Готуємося до зимової сесії

Незабаром у студентів коледжу розпочнеться зимова сесія – це справжнє випробування. Та найважче зараз першокурсникам. Приємно, що студенти почали готуватися до сесії не під час неї, а у ході всього навчання.

Так студенти групи ПЗ-19п-1 мали змогу перевірити готовність до екзамену з дисципліни «Українська мова з професійного спрямування» під час проведення відкритого заняття.

До заліків підготовка проходить щоденно. Фізичні можливості з дисципліни «Фізичне виховання», студенти групи перевірили на спортивному святі «Козацькі розваги» зайнявши третє місце серед команд учасників.

То ж побажаємо всім першокурсникам коледжу вдалого складання зимової сесії.

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1

Новий навчальний рік крокує

Четвертий тиждень навчання в новому навчальному році уже на порозі. Вітаємо всіх з вдалим стартом, а особливо першокурсників. Для нових студентів коледжу відбулося знайомство з навчальним закладом, пройшли перші лекційні заняття.

Хай цей рік буде яскравим, успішнішим, хай попереду нас чекають багато відкриттів, звершень та блискучих перемог.

Дорогі першокурсники, багато яскравих подій, успіхів у навчанні та вірних друзів!

 
 

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1