Профорієнтаційна робота

IT-КОНФЕРЕНЦІЯ D3D 2021 ВІД КОМПАНІЇ AMC BRIDGE

Шановні студенти! 23 жовтня підключайтеся до щорічної ІТ-конференції про підходи до вирішення інженерних завдань у розробці програмного забезпечення.

D3D 2021 Live ‒ це шість технічних презентацій, розділених на два потоки та Q&A сесія із засновниками AMC Bridge.

Детальніше та реєстрація - перейти

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КОЛЕДЖУ

9 жовтня 2021 року впродовж Всесвітнього тижня космосу у Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся пройшов OPEN DАY. До освітнього закладу завітали майбутні абітурієнти та батьки, які обирають навчальний заклад для подальшого навчання.

Відкрила захід завідувачка підготовчого відділення Тетяна Мандрика, яка розповіла про підготовче відділення коледжу, формування групи, додаткові бали при вступі.

З інформацією про коледж до присутніх звернулась завідувачка відділення комп’ютерних технологій і систем Надія Ткач та Тетяна Матвєєва, голова ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін щодо спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Екскурсійний маршрут гостей заходу – технологічний корпус. Валентина Мірошник, голова ЦК Галузевого машинобудування та прикладної механіки, Олена Вовк, викладачка ЦК Галузевого машинобудування та прикладної механіки представили присутнім спеціальність 131 Прикладна механіка за освітньо-професійною програмою «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів» та спеціальність 133 Галузеве машинобудування, яка має дві освітньо-професійні програми «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Комп’ютерні технології в машинобудуванні».

Викладачі лабораторного корпусу на чолі з Катериною Сєдачовою, головою ЦК Авіаційної та ракетно-космічної техніки, гостинно зустріли відвідувачів. Було представлено спеціальність 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за освітньо-професійними програмами «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів», «Безпілотні літальні апарати».

Дмитро Соловйов, голова ЦК Електротехніки та електротехнологій, презентував спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Ольга Старосельцева, голова ЦК Комп’ютерної інженерії, представила спеціальність «Комп’ютерна інженерія».

Світлана Ланська, голова ЦК Програмної інженерії, ознайомила із спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».

Гості коледжу отримали буклети, інформаційний матеріал та були запрошені на навчання на підготовчі курси до вступної кампанії 2022.

Тож до зустрічі на підготовчому відділенні!

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

 
 

СТАЖУВАННЯ DEVOPS SOFTSERVE IT ACADEMY

Шановні студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 123 «Комп’ютерна інженерія», ви готові до нових челенджів та професійних викликів?

Прокачайте свої hard skills та розшире коло професійних знайомств у SoftServe IT Academy!

Проходьте стажування DevOps під керівництвом ментора та технічного експерта та:

‒ отримуйте проєктний досвід;

‒ прокачуйте soft&tech навички;

‒ стартуйте кар'єру у глобальній ІТ-компанії.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ - перейти

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

CANDIDATES JOURNEY У SOFTSERVE

Шановні студенти спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» та 123 «Комп’ютерна інженерія», 30 вересня о 19.00 ви дізнаєтесь все про Candidates Journey у SoftServe!

Влітаємо в осінь з анонсом четвертої зустрічі на SWITCH IT ON!

Переходьте на сторінку заходу та реєструйтеся - перейти

Спікери:

‒ Інна Комісаренко, Talent Success Lead. Член команди, відповідальної за розвиток та зростання наших ІТ-спеціластів. А також за те, щоб кожен міг займатись саме тим, що драйвить його;

‒ Ірина Ляшенко, рекрутер SoftServe IT Academy. Вона знає, які саме soft та hard skills найбільш потрібні тим, хто прагне почати свою кар‘єру в ІТ.

Ви дізнаєтесь:

‒ як багато світчерів та студентів в SoftServe. Чому компанія зацікавлена в підготовці та розвитку нових талантів;

‒ як потрапити в глобальну ІТ-компанію? Які перспективи стажування в SoftServe IT Academy та які вимоги до новачків ставлять проєкти;

‒ твій особистий розвиток. Які задачі чекають на різних етапах кар‘єрного зростання.

‒ зростання в компанії. Які якості та вміння найбільше цінують в SoftServe. Наскільки швидко можна підвищувати свій професійний рівень.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ЗАПОВІТНИХ МРІЙ

18 вересня 2021 року у Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара розпочали роботу підготовчі курси до вступної кампанії 2022 року. Відвідуючи їх, молодь має можливість поглибити свої знання, одержати додаткову інформацію з предметів «Математика» та «Українська мова», якісно підготуватись до подальшого вступу та навчання у фаховому коледжі.

Команда викладачів підготовчого відділення створює для слухачів підготовчого відділення комфортну атмосферу.

Для здійснення своїх заповітних мрій та сподівань обирайте шлях, що проходить через Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара!

Запрошуємо Вас на навчання до нашого підготовчого відділення!

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НЦАОМ

11 вересня 2021 року відбувся ювілейний День відкритих дверей Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. Макарова. У рамках співпраці у заході взяв участь Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара.

Студенти коледжу групи ЕП-18-1 Готвянський Олексій, Голенко Тарас, Редько Роман на чолі з завідувачем лабораторії Довганюком Геннадієм гостинно зустрічали гостей заходу та проводили профорієнтаційну роботу.

Завідувачка підготовчого відділення Тетяна Мандрика привітала присутніх зі святом та запросила гостей відвідати коледж.

Професію потрібно обирати з урахуванням своїх інтересів, талантів, бажань.

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

 
 

OPEN DAY ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ КОЛЕДЖУ 2021

3 вересня 2021 року у Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбувся День відкритих дверей підготовчого відділення.

Розпочав захід директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент Романовський Олександр, який ознайомив присутніх абітурієнтів та їхніх батьків з особливостями навчання у коледжі, підсумками вступної кампанії 2021.

Присутні мали змогу ознайомитися з перспективами подальшого навчання, працевлаштування, отримали вичерпну інформацію щодо спеціальностей та запису на підготовчі курси, які у коледжі проходять щосуботи.

Гості навчального закладу відвідали навчальні лабораторії 3D- моделювання, музей ракетної техніки.

 
 

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

Open Day ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ коледжу

Підготовче відділення фахового коледжу запрошує абітурієнтів, які зареєструвалися на підготовчі курси (термін навчання п’ять місяців) прийняти участь у офлайн-події «Open Day ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ коледжу» до початку навчання на курсах.

Чекаємо на Вас офлайн 3 вересня 2021 року о 17.30!

ЩО? панельна дискусія щодо особливостей організації освітнього процесу та перспективи навчання на підготовчому відділенні коледжу

ДЕ? офлайн, м. Дніпро, вул. Макарова, 27 (дотримання протиепідемічних заходів з метою стримання розповсюдження коронавірусної хвороби. Зокрема, носити маски під час проведення заходу, дотримуватися фізичної дистанції тощо)

КОЛИ? 03 вересня 2021 року, з 17:30 до 19:00

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

СИСТЕМАТИЗУЄМО ПІДГОТОВКУ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021

29 квітня 2021 року відбувся традиційний Open Day підготовчого відділення коледжу онлайн на платформі Google Meet.

Майбутні слухачі підготовчого відділення та батьки мали змогу дізнатися про реєстрацію на навчання на підготовчому відділенні, розглянути структуру сайту, ознайомитися з правилами прийому на 2021 рік та інформаційною системою «Конкурс».

Open Day підготовчого відділення – важливий крок до прийняття відповідального рішення – стати слухачем підготовчого відділення та отримати додаткові бали при вступі на всі спеціальності.

Формується нова група, чекаємо на Вас, майбутні абітурієнти!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

 
 

OНЛАЙН-ТУР ДО LUXOFT

22 квітня 2021 року IT Dnipro Community та компанія Luxoft провели онлайн-тур. Активними учасниками заходу були студенти та викладачі коледжу. Більше 50 студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та спеціальності «Комп’ютерна інженерія» мали змогу дізнатися про кар’єрні можливості в IT, прослухавши інтерактивну лекцію та переглянувши відео офісу компанії. Студенти коледжу проявляли активність у чаті, ставили запитання ведучим онлайн-туру.

У кінці зустрічі студентська молодь долучилася до вікторини. За активну участь і цікаві запитання студентка спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-19-1 Кудря Марина отримала подарунки від IT Dnipro Community.

Беручи участь у заходах профорієнтаційного напряму ІТ, студентська молодь розширює кругозір та перспективи самореалізації.

Дякуємо IT Dnipro Community та компанії Luxoft за чудовий онлайн-тур.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 
 
 

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ 2021

12 квітня - Всесвітній день авіації і космонавтики. В Україні у цей день святкують День працівників ракетно-космічної галузі. Наші земляки мають великі заслуги у справі розвитку космонавтики, які навчалися у Механічному технікумі. 12 квітня всі охочі мали нагоду побувати онлайн у стінах Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Відкрила захід завідувачка підготовчого відділення Тетяна Мандрика, яка привітала присутніх зі святом.

Гості заходу поринули у дивовижний світ студентського життя з молодою командою амбітних викладачів за спеціальністю «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів» - головою циклової комісії Катериною Сєдачовою, викладачами спецдисциплін Іваном Кущем, Юлією Халецькою, Андрієм Щаповим.

Учасники форуму мали змогу побувати у музеї ракетної техніки, виставковому залі студентських робіт аерокосмічного напряму, в аудиторіях, де проходять заняття з 3D-моделювання. Присутня молодь задавала цікаві питання, на які були надані не менш цікаві відповіді.

На свято була запрошена фахівчиня ДП КБ «Південне» Ольга Губка, яка привітала учасників онлайн-зустрічі зі святом та підкреслила важливість долучення молоді до аерокосмічної освіти.

Дякуємо, що були з нами. Бажаємо майбутнім студентам міцного здоров’я, щастя, миру і благополуччя! До зустрічі у коледжі офлайн!

Сюжет телеканалу «Відкритий» до Міжнародного дня авіації і космонавтики (https://youtu.be/TAidBJDcTpg).

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

 
 
 

Підготовчі курси для учнів 9-10 класів!

13 березня 2021 року головою циклової комісії «Виробництва РКЛА» Сєдачовою Катериною та викладачем Щаповим Андрієм було організовано профорієнтаційну роботу зі слухачами підготовчого відділення. З метою популяризації спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» за напрямами «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів», «Технологія виробництва безпілотних літальних апаратів» викладачі не тільки завітали до аудиторій, де навчаються майбутні студенти, а й провели ознайомлювальну екскурсію до навчальних лабораторій.

Найбільше слухачів підготовчого відділення вразив 3D-принтер, роботу якого продемонстрував викладач Щапов Андрій, а також сучасне оснащення лабораторій.

 
 
 
 

Голова циклової комісії Катерина Сєдачова розповіла про переваги навчання за спеціальністю «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», можливості проходження виробничої практики, перспективи подальшого працевлаштування та професійного росту.

 

Зустріч викладачів з абітурієнтами була спрямована на популяризацію аерокосмічної освіти. Успішний вибір професії визначає моральне задоволення, рівень добробуту та сприяє реалізації особистісного потенціалу.

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

Підготовчі курси для учнів 9-10 класів!

НАВЧАЙТЕСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Підготовче відділення Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім.О.Гончара запрошує абітурієнтів на підготовчі курси

ГОТУЄМОСЯ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021!

Подача документів та формування групи

з 07.03.2021 до 12.03.2021

Заняття для учнів 9-го класу

«Від абітурієнта до студента»

(вкладка Підготовче відділення, розділ Електронна реєстрація на підготовчі курси - перейти)

Пробні вступні екзамени!

ДОДАТКОВІ БАЛИ ПРИ ВСТУПІ НА ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ!

Заняття проходять щосуботи 08:30-14:30

Предмети – «Українська мова», «Математика»

Вартість навчання: 1500 грн.

Команда:

Команда підготовчого відділення - це дружній колектив молодих та амбітних викладачів, що вміють організувати свій час, постійно навчатись і вести своїх учнів до найвищих результатів.

Мета:

Наше завдання - допомогти кожному слухачу підготовчого відділення отримати максимальні результати у вступній кампанії 2021

Тривалість навчання:

Три місяці.

Для кого:

Освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою, учнів 9-х класів

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 року, отримати додаткові бали при вступі до коледжу на всі спеціальності

Є бажання будувати кар'єру?

Тоді подавай заявку сьогодні, адже завтра може бути вже пізно. Процес подачі заявки максимально оптимізований та займає п'ять хвилин (вкладка «Підготовче відділення», розділ «Електронна реєстрація на підготовчі курси»).

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 


Дізнайтесь детальну інформацію та зареєструйтесь на курси

за тел. 067-633-20-44, 066-353-83-44

Документи:

- заява (завантажити);

- договір два екземпляри: (завантажити);

- фото 3х4;

- квитанція про сплату;

- копія свідоцтва про народження/ID-картка.


Реквізити для сплати навчання на підготовчих курсах

Банк: Держказначейська служба України, м. Київ

р/рахунок UA 598201720313241004201018653

МФО 820172

ЄДРПОУ 21909950

Отримувач: ФКРКМ ДНУ

Призначення платежу: оплата за підготовчі курси (прізвище, ім’я, по батькові відвідувача підготовчих курсів)

Open Day 13 березня 2021 року

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Запрошуємо абітурієнтів – 2021 року, учнів 9-11 класів, батьків на

Open Day ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ коледжу

Формується нова група підготовчого відділення.

Чекаємо на вас 13 березня 2021 року о 10:00.

Реєстрація учасників заходу є обов’язковою.

Форма для реєстрації розміщена тут.

Пропонуємо до обговорення:

- особливості організації освітнього процесу на підготовчому відділенні;

- додаткові бали на всі спеціальності при вступі до коледжу;

- перспективи навчання на підготовчому відділенні коледжу.

Будемо раді зустрічі з майбутніми слухачами підготовчого відділення!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД ТЕХНОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ КОЛЕДЖУ

6 березня 2021 року в рамках профорієнтаційної роботи у Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара було проведено презентацію технологічного відділення для слухачів підготовчого відділення коледжу. Організатор заходу ‒ завідувачка підготовчого відділення Тетяна Мандрика.

Викладач технологічного відділення коледжу циклової комісії «Технології обробки матеріалів на верстатах і АЛ» Олена Вовк наголосила на важливості підходу до обраної професії, розповіла про спеціальності, за якими проходить навчання: 131 «Прикладна механіка», напрям - «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів» та 133 «Галузеве машинобудування», напрями - «Технологія обробки матеріалів на станках та автоматичних лініях», «Комп’ютерні технології в машинобудуванні», окреслила творчі здобутки студентів і випускників.

 

Про перспективи подальшого навчання, працевлаштування випускників розповів завідувач лабораторією циклової комісії «Прикладної механіки» Геннадій Довганюк.

Під час презентації Олена Вовк зауважила, що викладачі постійно розширюють можливості та перспективи професійного, творчого розвитку студентів.

 

Майбутні студенти мали змогу побачити освітню базу технологічного відділення.

Зустріч пройшла в форматі відкритого діалогу.

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

ОНЛАЙН-ТУР ДО IT-КОМПАНІЇ YALANTIS

24 лютого 2021 року студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» мали змогу долучитися до онлайн-події.

 

IT Dnipro Community продовжує знайомити школярів та студентів перших курсів з ІТ-компаніями міста. Цього разу відбувся онлайн-тур до IT-компанії Yalantis.

 

Учасники заходу мали змогу почути про направлення ІТ-компаній, чим вони різняться.

 

Фахівці компанії Yalantis розповіли про створення компанії та направлення проєктів над якими працюють.

Такі зустрічі для студентів першого, другого курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» дають змогу розширити кругозір майбутньої кар’єрної сходинки в ІТ.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

КАР'ЄРНИЙ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ KNU CAREER DAYS

З 23 до 26 лютого 2021 року проходив онлайн-фестиваль KNU Career Days ‒ кар'єрний онлайн-фестиваль для студентів і випускників усіх факультетів та напрямків, в якому брали участь і студенти Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім.О.Гончара.

На вебінарах за направленням ІТ відбулася зустріч з представниками компаній ‒ ANCOR Ukraine, JTI, Kyivstar, Genesis та багато інших.

Широкий спектр тем, які розглядалися: від «Про резюме та співбесіди для студентів», «Можливості в adworld:актуальні напрями професійного розвитку» до «Початок кар’єри в умовах нової нормальності».

 

Набутий досвід надає можливість студентам уникати помилок на старті кар'єри, вибудовувати свій напрям під час навчання у коледжі та брати участь у студентських онлайн-форумах.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

KNU CAREER DAYS

Шановні студенти старших курсів ви маєте можливість узяти участь у KNU Career Days.

KNU Career Days - це кар'єрний онлайн-фестиваль для студентів і випускників усіх факультетів та напрямків.

Поспіши зареєструватися сьогодні 22 лютого 2021 року, щоб стартувати кар‘єру вже зараз: https://forms.gle/KPJJEcyhT33ERMB96

Деталі про фестиваль на сайті: http://knucareerdays.online/

Фестиваль проходить з 23 до 26 лютого 2021 року.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

Підготовчі курси для учнів 9-10 класів!

НАВЧАЙТЕСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Підготовче відділення Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім.О.Гончара запрошує абітурієнтів на підготовчі курси

ГОТУЄМОСЯ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021!

Подача документів та формування групи

з 07.02.2021 до 20.02.2021

Заняття для учнів 9-го класу

«Від абітурієнта до студента»

(вкладка Підготовче відділення, розділ Електронна реєстрація на підготовчі курси - перейти)

Пробні вступні екзамени!

ДОДАТКОВІ БАЛИ ПРИ ВСТУПІ НА ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ!

Заняття проходять щосуботи 08:30-14:30

Предмети – «Українська мова», «Математика»

Вартість навчання: 1500 грн.

Команда:

Команда підготовчого відділення - це дружній колектив молодих та амбітних викладачів, що вміють організувати свій час, постійно навчатись і вести своїх учнів до найвищих результатів.

Мета:

Наше завдання - допомогти кожному слухачу підготовчого відділення отримати максимальні результати у вступній кампанії 2021

Тривалість навчання:

Три місяці.

Для кого:

Освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою, учнів 9-х класів

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 року, отримати додаткові бали при вступі до коледжу на всі спеціальності

Є бажання будувати кар'єру?

Тоді подавай заявку сьогодні, адже завтра може бути вже пізно. Процес подачі заявки максимально оптимізований та займає п'ять хвилин (вкладка «Підготовче відділення», розділ «Електронна реєстрація на підготовчі курси»).

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 

Open Day 13 лютого 2021 року

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Запрошуємо абітурієнтів – 2021 року, учнів 9-11 класів, батьків на

Open Day ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ коледжу

Чекаємо на вас 13 лютого 2021 року о 12:00.

Реєстрація учасників заходу є обов’язковою.

Форма для реєстрації розміщена тут.

Пропонуємо до обговорення:

- особливості організації освітнього процесу на підготовчому відділенні;

- додаткові бали на всі спеціальності при вступі до коледжу;

- перспективи навчання на підготовчому відділенні коледжу.

Будемо раді зустрічі з майбутніми слухачами підготовчого відділення!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

СТУДЕНТАМ ТА ШКОЛЯРАМ - 3D ДНІПРОВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ

Нещодавно студенти коледжу спеціальностей «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», «Галузеве машинобудування», «Інженерія програмного забезпечення» мали нагоду взяти участь у святкуванні 50-річчя Дніпровського планетарію.

 

Завдяки меценатам та ГО «Асоціація Ноосфера» 28 січня 2021 року відкрився оновлений Дніпровський планетарій. Подія особлива, адже це - день народження першого космонавта України – Леоніда Каденюка.

 

Запрошуємо студентів коледжу, слухачів підготовчого відділення, усіх охочих переглянути 3D тур до сучасного Дніпровського планетарію.

Дякуємо команді ГО «Асоціація Ноосфера» за надану можливість віртуальної екскурсії до одного із найпопулярніших місць сьогодення - Дніпровського планетарію.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ 3D ТУР (http://bit.ly/planetariumdnipro)

 

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2021

23 січня 2021 року відбувся День відкритих дверей підготовчого відділення ФКРКМ ДНУ ім. О. Гончара. Формат – онлайн. Платформа – Zoom.

Учасники заходу мали можливість отримати інформацію щодо:

- вступної кампанії 2021 року;

- особливостей організації освітнього процесу на підготовчому відділенні;

- додаткових балів на всі спеціальності при вступі до коледжу;

- перспектив навчання на підготовчому відділенні коледжу;

- формування групи на підготовчому відділенні.

Учні, батьки отримали відповіді на поставлені питання.

Формується група підготовчого відділення, подача документів до 30 січня 2021 включно. Запрошуємо учнів на навчання до підготовчого відділення коледжу!

 

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням

Підготовчі курси для учнів 9-10 класів!

НАВЧАЙТЕСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Підготовче відділення Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім.О.Гончара запрошує абітурієнтів на підготовчі курси

ГОТУЄМОСЯ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021!

Подача документів та формування групи з 16.01.2021 до 30.01.2021

Заняття для учнів 9-го класу

«Від абітурієнта до студента»

(вкладка Підготовче відділення, розділ Електронна реєстрація на підготовчі курси)

Пробні вступні екзамени!

ДОДАТКОВІ БАЛИ ПРИ ВСТУПІ НА ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ!

Заняття проходять щосуботи 08:30-14:30

Предмети – «Українська мова», «Математика»

Вартість навчання: 1500 грн.

Команда:

Команда підготовчого відділення - це дружній колектив молодих та амбітних викладачів, що вміють організувати свій час, постійно навчатись і вести своїх учнів до найвищих результатів.

Мета:

Наше завдання - допомогти кожному слухачу підготовчого відділення отримати максимальні результати у вступній кампанії 2021

Тривалість навчання:

Три місяці.

Для кого:

Освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою, учнів 9-х класів

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 року, отримати додаткові бали при вступі до коледжу на всі спеціальності

Є бажання будувати кар'єру?

Тоді подавай заявку сьогодні, адже завтра може бути вже пізно. Процес подачі заявки максимально оптимізований та займає п'ять хвилин (вкладка «Підготовче відділення», розділ «Електронна реєстрація на підготовчі курси»).

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 

Open Day 23 січня 2021 року

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Запрошуємо абітурієнтів – 2021 року, учнів 9-11 класів, батьків на

Open Day ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ коледжу

Чекаємо на вас 23 січня 2021 року о 12.00. Формат – онлайн. Платформа Zoom.

Реєстрація учасників заходу є обов’язковою.

Форма для реєстрації розміщена тут.

На поштову скриньку учасникам заходу буде надіслано посилання до конференції Zoom.

Пропонуємо до обговорення:

- особливості організації освітнього процесу на підготовчому відділенні;

- додаткові бали на всі спеціальності при вступі до коледжу;

- перспективи навчання на підготовчому відділенні коледжу.

Будемо раді зустрічі з майбутніми слухачами підготовчого відділення!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧІ З IT-КОМПАНІЯМИ ДНІПРА!

25 листопада та 2 грудня 2020 року студенти коледжу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» другого курсу мали змогу взяти участь у безкоштовних онлайн-зустрічах з IT-компаніями Дніпра. Організатори заходів – партнери IT Dnipro Community.

Заходи пройшли в рамках освітнього проєкту Learn IT, мета якого –продемонструвати школярам, студентам можливості, які відкриває для них світ IT.

IT Dnipro Community спільно з IT-школою СМАРТ надали можливість приєднатися студентам коледжу до онлайн-зустрічей із двома IT-компаніями Дніпра – LANARS та Luxoft.

 
 

Студентська молодь мала можливість поглянути на умови, в яких працюють сучасні IT-фахівці, прослухати інтерактивні лекції, поставити питання щодо роботи в компаніях, проходження практики, вивчення сучасних мов програмування. Особливо пізнавальною інформацією про сьогодення в ІТ поділилася компанія Luxoft.

 
 
 
 

У кінці онлайн-зустрічей була можливість отримати приємні подарунки за активну участь і відповіді на поставлені ведучими запитання.

Серед переможців вікторини від LANARS і студент коледжу – Андрій Слободяник, група ПЗ-19-2.

Такі зустрічі розширють спектр опанування майбутньої спеціальності та мотивують студенів першого, другого курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» до активного навчання за обраним фахом.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2020

28 листопада 2020 року відбувся День відкритих дверей підготовчого відділення ФКРКМ ДНУ ім. О. Гончара та презентація спеціальності «Облік та оподаткування». Формат – онлайн. Платформа – Zoom.

Учасники заходу мали можливість отримати інформацію щодо:

- вступної кампанії 2021 року;

- особливостей організації освітнього процесу на підготовчому відділенні;

- додаткових балів на всі спеціальності при вступі до коледжу;

- перспектив навчання на підготовчому відділенні коледжу;

- спеціальності «Облік і оподаткування»

Завантажити презентацію

Зараз формується група підготовчого відділення, подача документів до 05 грудня 2020 включно. Запрошуємо учнів на навчання до підготовчого відділення коледжу!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням

Тетяна Матвєєва, голова ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін

Підготовчі курси для учнів 9-10 класів!

Ексклюзивна пропозиція абітурієнтам!

Реєструйтесь на підготовчі курси:

«Від абітурієнта до студента»

(вкладка Підготовче відділення, розділ Електронна реєстрація на підготовчі курси)

НАВЧАЙТЕСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Пробні вступні екзамени!

ДОДАТКОВІ БАЛИ ПРИ ВСТУПІ НА ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ!

Подача документів до 05 грудня 2020 року включно

Заняття проходять щосуботи 08:30-14:30

(дистанційно)

Предмети – «Українська мова», «Математика»

Вартість навчання: 1500 грн.

Можливість для учнів 9-го класу!

Підготовче відділення фахового коледжу запрошує абітурієнтів на підготовчі курси

Тривалість навчання:

48 год. - предмет «Математика», 48 год. - предмет «Українська мова»

Для кого:

Освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою, учнів 9-х класів

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 року, отримати додаткові бали при вступі до коледжу на всі спеціальності

Формат навчання: дистанційна форма навчання

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 


Дізнайтесь детальну інформацію та зареєструйтесь на курси

за тел. 067-633-20-44, 066-353-83-44

Документи:

- заява (завантажити);

- договір два екземпляри: (завантажити);

- фото 3х4;

- квитанція про сплату;

- копія свідоцтва про народження/ID-картка.


Реквізити для сплати навчання на підготовчих курсах

Банк: Держказначейська служба України, м. Київ

р/рахунок UA 598201720313241004201018653

МФО 820172

ЄДРПОУ 21909950

Отримувач: ФКРКМ ДНУ

Призначення платежу: оплата за підготовчі курси (прізвище, ім’я, по батькові відвідувача підготовчих курсів)

28 листопада 2020 року - ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

28 листопада 2020 року о 12.00

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

та спеціальність

«ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

Запрошуємо абітурієнтів – 2021 року, учнів 9 - 11 класів, батьків. Чекаємо на вас 28 листопада 2020 року о 12.00.

Формат – онлайн. Платформа Zoom.

Реєстрація учасників заходу є обов’язковою. Форма для реєстрації розміщена тут.

На поштову скриньку учасникам заходу буде надіслано посилання до конференції Zoom.

Пропонуємо до обговорення:

- вступна кампанія 2021 року;

- особливості організації освітнього процесу на підготовчому відділенні;

- додаткові бали на всі спеціальності при вступі до коледжу;

- перспективи навчання на підготовчому відділенні коледжу;

- все про спеціальність «Облік і оподаткування».

Будемо раді зустрічі з майбутніми слухачами підготовчого відділення та абітурієнтами!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

Сьогодні студентське життя проходить в режимі онлайн. Так, на платформі ZOOM відбуваються не тільки заняття за розкладом, а й зустрічі з кураторами груп.

Нещодавно в групі ПЗ-19п-1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відбулися батьківські збори онлайн за участю завідувачки відділення комп’ютерної та програмної інженерії Михайлової Валерії, викладачів Сайко Тетяни, Феоктістової Людмили. На зустрічі обговорювалися питання своєчасної здачі завдань та підготовки до здачі першого курсового проєкту.

Окрім питань щодо навчання студентів за програмою, студентська молодь мала змогу ознайомитися та зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс з діджитал-маркетингу, який знаходиться на порталі «Дія. Цифрова освіта» (посилання).

 

Можливість навчання на онлайн-курсі надається як школярам, так і студентам. Ми піклуємося про майбутніх абітурієнтів та студентів коледжу, тому розширюємо спектр набуття додаткових знань творчої молоді в ІТ- направленні.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до студентів групи ПЗ-19п-1.

Дякуємо Департаменту освіти і науки Дніпровської облдержадміністрації за надану можливість опанування онлайн-курсу.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-19п-1

Підготовчі курси для учнів 9-10 класів!

Ексклюзивна пропозиція абітурієнтам!

Реєструйтесь на підготовчі курси:

«Від абітурієнта до студента»

(вкладка Підготовче відділення, розділ Електронна реєстрація на підготовчі курси)

НАВЧАЙТЕСЯ РАЗОМ З НАМИ!

Пробні вступні екзамени!

ДОДАТКОВІ БАЛИ ПРИ ВСТУПІ НА ВСІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ!

Подача документів до 28 листопада 2020 року включно

Заняття проходять щосуботи 08:30-14:30

(дистанційно)

Предмети – «Українська мова», «Математика»

Вартість навчання: 1500 грн.

Можливість для учнів 9-го класу!

Підготовче відділення фахового коледжу запрошує абітурієнтів на підготовчі курси

Тривалість навчання:

48 год. - предмет «Математика», 48 год. - предмет «Українська мова»

Для кого:

Освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою, учнів 9-х класів

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 року, отримати додаткові бали при вступі до коледжу на всі спеціальності

Формат навчання: дистанційна форма навчання

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 

Open Day 29 жовтня 2020 року

ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

Запрошуємо абітурієнтів – 2021 року, учнів 9-11 класів, батьків на Open Day ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ коледжу.

Чекаємо на вас 29 жовтня 2020 року о 14.00. Формат – онлайн. Платформа Zoom.

Реєстрація учасників заходу є обов’язковою. Форма для реєстрації розміщена тут.

На поштову скриньку учасникам заходу буде надіслано посилання до конференції Zoom.

Пропонуємо до обговорення:

- проєкт наказу щодо вступної кампанії 2021 року;

- особливості організації освітнього процесу на підготовчому відділенні;

- додаткові бали на всі спеціальності при вступі до коледжу;

- перспективи навчання на підготовчому відділенні коледжу.

Будемо раді зустрічі з майбутніми слухачами підготовчого відділення!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням

ІІ ВІДКРИТИЙ ОНЛАЙН-ФЕСТИВАЛЬ АЕРОКОСМІЧНОЇ ОСВІТИ «КОСМІК – 2020»

З 12 по 16 жовтня 2020 року відбувся ІІ відкритий онлайн-фестиваль аерокосмічної освіти «Космік-2020», який проводився за ініціативою комунального позашкільного навчального закладу «Станція юних техніків» Дніпровської міської ради та комунального позашкільного навчального закладу «Міська станція юних техніків» Дніпровської міської ради і був присвячений Всесвітньому тижню космосу.

Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара активно взяв участь у заході. 15 жовтня 2020 року на платформі Google Meet з 12.00 до 14.30 проходив космічний лекторій «Космос – одне з облич України».

Завідувачка підготовчого відділення Тетяна Мандрика привітала учасників фестивалю та запросила на навчання до коледжу за спеціальністю «Авіаційна та ракетно-космічна техніка». Викладач спецдисциплін циклової комісії «Виробництва РКЛА» Андрій Щапов продемонстрував роботу 3D принтера, яким користуються студенти під час виконання лабораторних робіт.

Безсумнівно: вдалий вибір професії – шлях до успіху! Тож, майбутні абітурієнти, ласкаво просимо до коледжу!

 

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

Від абітурієнта до студента 10/10/2020

Увага! Реєструйтесь на підготовчі курси:

«Від абітурієнта до студента»

(вкладка Підготовче відділення, розділ Електронна реєстрація на підготовчі курси)

Формування групи до 08 жовтня 2020 року включно

Заняття проходять щосуботи 08:30-14:30

СТАРТ

10 жовтня 2020 року о 08:30

(дистанційно)

Предмети – «Українська мова», «Математика»

ДОДАТКОВІ БАЛИ ПРИ ВСТУПІ

 

Можливість для учнів 9-го класу!

Підготовче відділення фахового коледжу запрошує абітурієнтів на підготовчі курси

Тривалість навчання:

80 год. - предмет «Математика», 80 год. - предмет «Українська мова»

Для кого:

Освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою, учнів 9-х класів

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 року, отримати додаткові бали при вступі до коледжу

Вартість навчання: 2500 грн.

Формат навчання: денна, навчання в поєднанні з дистанційною формою навчання

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

Від абітурієнта до студента 03/10/2020

Увага! Реєструйтесь на підготовчі курси:

«Від абітурієнта до студента»

СТАРТ

03 жовтня 2020 року о 10:00

Предмети – «Українська мова», «Математика»

 

Можливість для учнів 9-го класу!

Підготовче відділення фахового коледжу запрошує абітурієнтів на підготовчі курси

Тривалість навчання:

80 год. - предмет «Математика», 80 год. - предмет «Українська мова»

Для кого:

Освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів з базовою загальною середньою освітою, учнів 9-х класів

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 року

Вартість навчання: 2500 грн.

Формат навчання: денна, навчання в поєднанні з дистанційною формою навчання

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 

НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО СТУДЕНСЬКОГО ЖИТТЯ

19 вересня 2020 року у Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара розпочали роботу підготовчі курси до вступної кампанії 2021 року. Відвідуючи їх, молодь має можливість поглибити свої знання, одержати додаткову інформацію з предметів математики та української мови, якісно підготуватись до подальшого вступу та навчання у фаховому коледжі.

Команда викладачів підготовчого відділення прагне створити для слухачів підготовчих курсів комфортну атмосферу.

 
 

Особливість курсів нашого фахового коледжу полягає в тому, що крім вивчення предметів, є можливість поринути у світ спеціальностей, за якими проходить навчання. Слухачі підготовчого відділення вже мали змогу поспілкуватися з викладачем спецдисциплін циклової комісії «Виробництва ракетно-космічних літальних апаратів» Кущем Іваном, який продемонстрував присутнім роботу 3D-принтера. Студенти спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» мають реальний досвід при роботі з сучасною комп’ютерною технікою.

 

Приєднуйтеся до нашої великої, дружної родини!

Запрошуємо Вас на навчання до нашого підготовчого відділення!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням

Від абітурієнта до студента 12/09/2020

Навчайтеся з нами!

РЕЄСТРУЙТЕСЬ НА ПІДГОТОВЧІ КУРСИ:

«ВІД АБІТУРІЄНТА ДО СТУДЕНТА»

до 18 вересня 2020 року включно

СТАРТ

19 ВЕРЕСНЯ 2020 року о 08:30

 

Можливість для учнів 9-го класу!

Тривалість навчання: 80 год. предмет математика, 80 год. предмет українська мова

Для кого:

Дана освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти – учні 9-х класів.

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021 та отримати додаткові бали при вступі.

Вартість навчання: 2500 грн.

Формат навчання: денна форма навчання в поєднанні з дистанційною формою навчання

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 

ОНЛАЙН ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ СЛУХАЧАМИ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ

12 вересня 2020 року відбулася онлайн зустріч на платформі Zoom з майбутніми слухачами підготовчого відділення.

Упродовж зустрічі усі охочі поставили свої запитання. Зокрема, майбутні абітурієнти 2021 року запитували про терміни навчання на підготовчих курсах, вивчення предметів на підготовчому відділенні, зустрічі з завідуючими циклових комісій за спеціальностями.

Ця зустріч стала першою у циклі онлайн-вебінарів в новому навчальному році для майбутніх абітурієнтів.

19 вересня 2020 року о 8.30 розпочинається навчання на підготовчому відділенні коледжу.

Запрошуємо усіх бажаючих навчатися разом з нами!

 

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, організатор заходу

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НЦАОМ

12 вересня 2020 року відбувся День відкритих дверей Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. Макарова. В рамках співпраці участь у заході взяв і Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара.

Студенти коледжу групи ЕП-18-1 Голенко Тарас, Редько Роман та студент групи ТВ-19-1 Дулєпов Єгор на чолі з завідувачем лабораторії Довганюком Г.М. проводили профорієнтаційну роботу серед гостей заходу.

Професію потрібно вибирати з урахуванням своїх інтересів, талантів, бажань.

 

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням

Від абітурієнта до студента 07/09/2020

Увага! Реєструйтесь на підготовчі курси:

«Від абітурієнта до студента»

до 18 вересня 2020 року включно

СТАРТ

19 вересня 2020 - предмети українська мова, математика

 

Можливість для учнів 9-го класу!

Підготовче відділення фахового коледжу запрошує абітурієнтів, які зареєструвалися на підготовчі курси(термін навчання п’ять місяців, форма реєстрації тут) прийняти участь у зустрічі on-line до початку навчання на курсах

«Від абітурієнта до студента»

Тривалість навчання: 80 год. предмет математика, 80 год. предмет українська мова

Зустріч on-line: 12 вересня 2020 року о 10.00

Формат участі: Онлайн на платформі ZOOM

Коротко про зустріч:

Унікальна ініціатива, в рамках якої розповімо про навчання на курсах, додаткові бали на всі спеціальності та підсумки вступної кампанії 2020

Для кого:

Дана освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти – учні 9-х класів.

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії 2021.

Критерії участі

Офіційно зареєстровані абітурієнти на курси терміном навчання – п’ять місяців.

Вартість навчання: 2500 грн.

Формат навчання: денна форма навчання в поєднанні з дистанційною формою навчання

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН 2020

11 червня 2020 року відбулася відкрита онлайн зустріч абітурієнтів – День відкритих дверей за допомогою платформи Zoom з головою ПЦК Виробництва РКЛА Катериною Сєдачовою та викладачами спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» – Іваном Кущом, Андрієм Щаповим, Юлією Халецькою.

«Сьогодні максимально потрібно зосередитися на виборі майбутньої спеціальності. Виникають питання щодо структури вивчення дисциплін, участі у заходах студентів, подальшого навчання – звертайтеся, телефонуйте», – наголосила Катерина Сєдачова.

Викладач спецдисциплін Іван Кущ розповів та продемонстрував використання програмного забезпечення студентами, які навчаються за спеціальністю 134.

 

Екскурсію аудиторіями, музеєм ракетної техніки провів в режимі онлайн викладач спецдисциплін Андрій Щапов.

Дякуємо всім учасникам онлайн заходу.

Побажаємо абітурієнтам налаштуватися на успіх!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, організатор заходу

Від абітурієнта до студента 04/06/2020

Увага! Реєструйтесь на підготовчі курси:

«Від абітурієнта до студента»

до 04 червня 2020 року включно

Старт занять

04 червня 2020 - предмет українська мова

05 червня 2020 - предмет математика

 

Можливість для учнів 9-го класу!

Підготовче відділення фахового коледжу запрошує абітурієнтів, які зареєструвалися на підготовчі курси терміном навчання один місяць прийняти участь у зустрічі до початку on-line навчання на курсах

«Від абітурієнта до студента»

Тривалість навчання: 20 год. предмет математика, 20 год. предмет українська мова

Старт: 3 червня 2020 року о 16:00

Формат участі: Онлайн на платформі ZOOM

Коротко про зустріч:

Унікальна ініціатива, в рамках якої розповімо про навчання на курсах, додаткові бали на всі спеціальності та питання вступної кампанії 2020

Для кого:

Дана освітня ініціатива спрямована на батьків та абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти – учні 9-х класів.

Цінність ініціативи:

Допомогти абітурієнтам успішно адаптуватися до вступної кампанії.

Критерії участі

Oфіційно зареєстровані абітурієнти на курси терміном навчання – один місяць.

Виникли запитання?

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчим відділенням, 066-35-38-344

 

 

 

 

ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ОСТАНЬОГО ДЗВОНИКА СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ 2020!

30 травня 2020 року в режимі онлайн відбулася зустріч на платформі Zoom слухачів підготовчого відділення та їх батьків з викладачем української мови Наталією Сергієнко. За час дистанційного навчання викладачі та майбутні абітурієнти вже звикли до онлайн-форматів спілкування. Викладач підбила підсумки щодо вивчення курсу, акцентувала увагу на необхідності повторення окремих тем з метою успішного складання тестів під час вступних іспитів.

Наступне питання, яке цікавило учасників онлайн зустрічі, – підбиття підсумків з предметів математика та українська мова. Батьки та слухачі підготовчого відділення цікавилися питаннями вступної кампанії, яка для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти розпочнеться рівно за місяць.

Тож вітаємо Вас, слухачі підготовчого відділення, зі святом Останнього дзвоника, закінченням шкільного року! Бажаємо Вам успішно скласти вступні іспити у фаховому коледжі та здобути омріяну спеціальність!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ

Щосуботи у стінах коледжу на підготовчому відділенні відбувається традиційна зустріч з майбутніми абітурієнтами та їх батьками. За програмою зустрічі презентується коледж, доводяться умови вступу у 2020 році. Старшокласники мають змогу дізнатися про підготовчі курси до вступу в коледж, формування найближчої навчальної групи, зорієнтуватись щодо вибору майбутньої професії.

Тож гостинно запрошуємо Вас, майбутні абітурієнти, до нас. До зустрічі наступної суботи!

 
 

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

ДО СЛУХАЧІВ ПІДГОТОВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ ЗАВІТАЛА ФАХІВЕЦЬ ДП КБ «ПІВДЕННЕ» ім. М.К. Янгеля

29 лютого 2020 року на підготовчому відділені коледжу відбулася зустріч з Оленою Козаченко, членом ради молодих фахівців КБ «Південне», випускницею фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету ім. О. Гончара.

Олена розповіла майбутнім абітурієнтам про підприємство, його структуру, направлення роботи. Найбільше уваги було зосереджено на роботі ради молодих фахівців, серед яких є також випускники коледжу, які навчалися за спеціальністю «Авіаційна та ракетно-космічна техніка».

Окрім фахових питань, Олена розповіла про дозвілля та спортивні напрями співробітників КБ «Південне».

 

Такі зустрічі проводяться для слухачів підготовчого відділення з метою інформування молоді про сьогодення аерокосмічної галузі, вибору майбутньої професії.

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

ЗАПРОШУЄМО КРАЩИХ ОПАНУВАТИ ІТ-ПРОФЕСІЮ

22 лютого 2020 року в м. Дніпро на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР відбувся ІII етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій серед учнів загальноосвітніх закладів.

Учасників інтелектуального змагання майже з усіх куточків Дніпропетровської області привітала також завідувачка підготовчого відділення коледжу Тетяна Мандрика та побажала успіхів і творчого натхнення. Учні та їх вчителі почули інформацію щодо вступної кампанії 2020. На відділенні комп’ютерної та програмної інженерії кожен зможе розкрити свій потенціал та творчі здібності. Від правильного вибору ІТ-спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» або «Комп’ютерна інженерія» залежить наскільки студенту ця професія буде приносити задоволення. Вчителі та учні були запрошені на екскурсію до коледжу.

 
 

Надіємося, що з більшістю присутніх учасників форуму ми обов’язково зустрінемось в аудиторіях нашого навчального закладу. Тож зичимо творчій молоді постійного професійного зростання, перспективного майбутнього в ІТ - професії та чекаємо на Вас!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2020

15 лютого 2020 року в Коледжі ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара відбувся День відкритих дверей. Розпочав захід директор коледжу Романовський О.М., який ознайомив присутніх абітурієнтів та їхніх батьків з особливостями навчання в коледжі.

Гості навчального закладу відвідали навчальні лабораторії, музей ракетної техніки. Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами, головами ПЦК:

– головою ПЦК Прикладної механіки Бездільним В.С., спеціальність «Прикладна механіка»;

 

– завідуючим лабораторією Лазарєвим І.В. ПЦК Виробництва РКЛА, спеціальність «Авіаційна та ракетно-космічна техніка»;

 

– головою ПЦК Електротехніки та електротехнологій Соловйовим Д.С., спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

 

– викладачем ПЦК Програмної інженерії Мандрикою Т.П., спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»;

 

– викладачем ПЦК Фізичного виховання та захисту Вітчизни Коротою Т.П.

 

Присутні мали змогу ознайомитися з перспективами подальшого навчання, працевлаштування, отримати вичерпну інформацію щодо спеціальностей, записатися на підготовчі курси, які у коледжі проходять щосуботи.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

21 грудня 2019 року в Коледжі ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара відбувся День відкритих дверей. Розпочав захід директор коледжу Романовський О.М., який ознайомив присутніх абітурієнтів та їхніх батьків з особливостями навчання в коледжі.

Гості навчального закладу відвідали навчальні лабораторії, музей ракетної техніки. Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами, головами ПЦК:

– завідуючим лабораторією Лазарєвим І.В. ПЦК Виробництва РКЛА, спеціальність «Авіаційна та ракетно-космічна техніка»;

– головою ПЦК Технології на верстатах і АЛ, Мирошник В.Г., спеціальність «Галузеве машинобудування»;

– головою ПЦК Прикладної механіки, Бездільним В.С., спеціальність «Прикладна механіка»;

– головою ПЦК Електротехніки та електротехнологій, Соловйовим Д.С., спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»;

– головою ПЦК Програмної інженерії, Ланською С.С., спеціальність «Інженерія програмного забезпечення»;

– головою ПЦК Комп’ютерної інженерії, Старосельцевою О.В., спеціальність «Комп’ютерна інженерія».

Присутні мали змогу записатися на підготовчі курси, які у коледжі проходять щосуботи, поцікавитися перспективами подальшого навчання, працевлаштування, отримати вичерпну інформацію щодо спеціальностей.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

ЕКСКУРСІЯ ДО КОЛЕДЖУ

Сьогодні передова учнівська молодь все більше і більше цікавиться аерокосмічною освітою. 12 грудня 2019 року до Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара завітали учні-слухачі та педагоги обласної аерокосмічної школи КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді».

Серед присутніх гостей були учні м. Нікополь, м. Кривий Ріг, м. Марганець, м. Жовті Води, м. Дніпро та Новомосковського району. Коледж гостинно прийняв учнів початком екскурсії із відвідування лабораторій та музею спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка».

Завідуючий лабораторією Лазарєв І.В. розповів історію та призначення виробів, які знаходяться в музеї ракетної техніки.

 

Екскурсійний шлях включив також подорож до лабораторії спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Голова ПЦК Електротехніки та електротехнологій Соловйов Д.С. розкрив секрети учням, як студенти готуються до дипломного проекту.

 
 

Голова ПЦК Філологічних дисциплін та українознавства Головко Г.А. в музеї «Українська минувшина» показала учасникам екскурсії найрізноманітніші експозиції - від моделі печі до старовинних українських вишиванок. Присутніх надзвичайно зацікавив ткацький станок, на якому можна ткати прості килими.

 

Завідуюча підготовчим відділенням Мандрика Т.П. розповіла учням про навчання на підготовчому відділення, як формується рейтинговий бал вступника.

Кінцева зупинка екскурсійного маршруту для учнів - студентська виставка картин «Зоряне сяйво».

 

Екскурсія пройшла надзвичайно цікаво, захоплююче. Безсумнівно, екскурсії розширюють кругозір учнів, їхні знання про ракетно-космічну техніку, знайомлять з різними професіями, активізують творчий потенціал. Маємо надію, що серед гостей були майбутні студенти коледжу.

Дякуємо всім учасникам екскурсійного маршруту.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

МОДЕЛЬ ВЗАЄМОДІЇ: ШКОЛА ↔ КОЛЕДЖ ↔ УНІВЕРСИТЕТ ↔ ПІДПРИЄМСТВО

28 листопада 2019 на базі КЗО «СЗШ №31» ДМР відбулися батьківські збори на тему «Роль батьків у професійній орієнтації підлітків». Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара прийняв активну участь у проведенні батьківського всеобучу.

Учасникам зустрічі була доведена інформація, щодо поняття, особливості вступної кампанії, рейтингового балу вступника, робота підготовчого відділення, наукове та творче життя студентської молоді. Адже коледж сьогодні - це сучасна якісна інноваційна освіта та можливість отримання диплому одного з провідних коледжів міста.

Навчання в коледжі поєднує у собі практично - орієнтовану освіту.

Що дає навчання на підготовчому відділенні?

Прийняття обґрунтованого рішення при виборі спеціальності абітурієнтом. Вміння аналізувати процес навчання в коледжі. Здатність адаптуватися підчас вступної кампанії.

Основні дисципліни програми навчання – українська мова, математика. Мета програми – підготовка майбутніх абітурієнтів до вступної кампанії.

Присутні батьки отримали запрошення на пізнавальні екскурсії до коледжу.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення, учасник заходу

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2019»

З 18 по 24 листопада 2019 року в м. Дніпро проводився V ювілейний Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2019», в якому Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара прийняв активну участь.

Організатор фестивалю-конкурсу – ГО «Товариство підтримки талантів «ZIRKA».

18.11.2019 в коледжі проводилися екскурсії для учасників фестивалю «ZIRKA» за екскурсійним маршрутом:

- музей ракетно-космічної техніки КРКМ ДНУ, завідуючий лабораторією Лазарев І.В.;

- механічне відділення, голова ПЦК Соловйов Д.С.;

- технологічне відділення, викладач Довганюк М.Г.

Гостей коледжу з задоволенням супроводжувала завідуюча підготовчим відділенням Мандрика Т.П. та студенти - Калачова Ю.М., гр. ТВ-18-1; Москалець Є.Є., гр. ТВ-18-1; Лукашов Д.О., гр. ТВ-18-1.

 
 
 

19.11.2019 та 22.11.2019 на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова та Українського хіміко-технологічного університету проводили інсталяцію макетів ракет та профорієнтаційну роботу для учасників фестивалю «ZIRKA» - викладач Феоктістова Л.А., викладач Довганюк М.Г. та студенти Гриньов Я.В., гр. ОВ-16-1; Вершина Я.В., гр. ПЗ-17-1; Ковтун К.І., гр. ПЗ-16-1; Усик А.С., гр. ПЗ-17-1; Демченко Є.І., гр. ПЗ-17-1; Калачова Ю.М., гр. ТВ-18-1; Москалець Є.Є., гр. ТВ-18-1; Лукашов Д.О., гр. ТВ-18-1.

 
 
 
 
 
 

20.11.2019 на базі Виставкового центру Спілки художників України роботи студентів гр. ПЗ-17-1 Вершини Я.В., гр. ТВ-18-1 Біцаева Д.В., гр. ПЗ-17-2 Фокіної Я., гр. ОВ-17-1 Максимової Д.В., розглядалися у номінації «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» під керівництвом викладача Мандрики Т.П. та отримали дипломи відповідної вікової категорії.

21.11.2019 на базі Дніпровського коледжу культури і мистецтв студент гр. ТО-19-1 Собильський Д.Г. під керівництвом заступника директора з ВР Сітарчук В.В. прийняв участь у конкурсі інструментального жанру (музичний інструмент - баян) та за підсумками конкурсу – учасник гала - концерту.

22.11.2019 студенти гр.БО-17-1 Ільченко М.І., гр. БО-17-1 Джепка О.І., гр.ПЗ-19п-1 Михайлова Н.В. взяли участь у номінації «Вокал» під керівництвом заступника директора з ВР Сітарчук В.В. та отримали диплом у категорії висхідна зірка.

22.11.2019 викладач Андруцька Ю.О. взяла участь у номінації «Акторська майстерність» та отримала диплом у категорії професіонал.

24.11.2019 на базі Українського хіміко-технологічного університету відбувся гала-концерт V ювілейного Міжнародного багатожанрового фестивалю-конкурсу «ZIRKA» «Усі Зірки Галактики 2019» на якому студент гр. ТО-19-1 Собильський Д.Г. отримав за підсумками голосування журі гран - прі фестивалю.

 
 
 
 
 
 

Дякуємо ГО «Товариство підтримки талантів «ZIRKA» за участь у сприянні творчого, культурного розвитку талановитої молоді колледжу, можливість проведення профорієнтаційної роботи для учасників, гостей фестивалю «ZIRKA».

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення, учасник заходу

Співпраця коледжу та університету

01 листопада 2019 до студентів четвертого курсу спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» завітали завідуючий кафедри космічних інформаційних технологій, к.т.н., Ткачов Ю.В. та провідний інженер, к.н.н., Віліщук З.В., фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Студенти дізналися про собливості навчального процесу, переваги навчання на кафедрі. Розглядалось питання про вивчення сучасного програмного забезпечення CAD/CAM студентами кафедри, умови отримання ліцензованого програмного забезпечення для студентів. Завідуючий кафедри Ткачов Ю.В., звернув увагу на участь студентів кафедри в наукових заходах.

Кафедра космічних інформаційних технологій проводить навчання за магістерською освітньою програмою, спеціальність 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», спеціалізація «Інформаційні космічні технології».

Сьогодні співпраця коледжу та університету дозволяє приймати участь студентам у багатьох спільних заходах, проектах.

 

Катерина Сєдачова, голова ПЦК Виробництва РКЛА

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії

ПОЧНИ НАВЧАННЯ НА ПІДГОТОВЧОМУ ВІДДІЛЕННІ

25 жовтня 2019 року в актовій залі Коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара відбулася урочиста подія з нагоди відзначення 75-річного ювілею навчального закладу.

«У кожного свої зірки», - писав Антуан де Сент-Екзюпері. Маємо надію, що серед слухачів підготовчого відділення, майбутня талановита, обдарована молодь.

Почни навчання на підготовчому відділенні, ми поруч з вами до омріяного студентського життя.

 

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

Перший Міський відкритий фестиваль аерокосмічної освіти «Космік-2019»

05 жовтня м. Дніпро в Палаці студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара вперше відбувся Міський відкритий фестиваль аерокосмічної освіти «Космік-2019». Організатор заходу -комунальний позашкільний навчальний заклад «Станція юних техніків» Дніпровської міської ради.

В програмі заходу взяв участь і Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара. Викладачі та студенти коледжу провели майстер-клас з рішення головоломок, зібрання повітряного змія.

Презентація навчального закладу дала можливість відвідувачам довідатися про матеріально-технічну базу, подальше навчання.

Викладачі коледжу Феоктістова Л.А., Мандрика Т.П., Щапов А.В. та студенти Вершина Я.В., гр. ПЗ-17-1, Гриньов Я.В., гр. ОВ-16-1, Ковтун К.І., гр. ПЗ-16-1, Чабаненко А.С., ПЗ-16-1, Рощин Д.О., гр. ТВ-16-1 допомагали учням у виборі майбутньої професії.

Участь у проведенні таких заходів – приділення уваги професійної орієнтації та професійного самовизначення молоді.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

 
 
 

Екскурсія групи ЕП-17-1 на Придніпровську ТЕС

На чолі з класним керівником Мікаіловою Маргаритою Леонідівною і завідуючим механічним відділенням Чурсіним Володимиром Тимофійовичем була проведена екскурсія групи ЕП-17-1 на Придніпровську ТЕС для розширення кругозору студентів. Підприємство зустріло наших студентів тепло. Працівники з зацікавленністю у майбутніх молодих кадрах розповідали про працю на ТЕС, відповіли на усі питання хлопців. Студенти залишилися задоволені проведеним заходом.

 
 
 
 
 

Студенти коледжу у Дніпропетровському національному історичному музеї ім. Д. І. Яворницького

1 червня 2019 року Дніпропетровський національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького проводив захід «Дитячий день у музеї». Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара прийняв участь у заході з метою популяризації науки, профорієнтаційної роботи та Міжнародного дня захисту дітей.

Серед відвідувачів музею найбільшу популярність мали повітряні змії, всім охочим проводив майстер-клас студент ТВ-16-1 Рощин Данило. З неабиякою цікавістю присутні мали змогу подивитися презентацію про сучасні космічні ігри, яку створив студент ОВ-16-1 Гриньов Ярослав. Історію коледжу, творчі, наукові успіхи з задоволенням розповідали студенти Даньків Іван та Тихий Микита.

Студенти коледжу мали змогу також збагатитися новими знаннями з історії, культури краю, отримати яскраві враження відвідуючи діючі зали музею.

Профорієнтаційна робота проводилася студентами на чолі з завідуючою підготовчим відділенням, викладачем ПЦК Програмної інженерії Мандрикою Т.П.

 
 

Тетяна Мандрика, завідуюча підготовчим відділенням

ДЕНЬ ПРОФЕСІЙ

25 квітня 2019 року КЗ Підгородненський НВК №1 проводив День професій, який є учасником експерименту STEM - освіти області.

Один з пунктів в плані дня - презентація реклами вищих навчальних закладів. Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара презентували студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Береза Д.М., Чабаненко А.С. Студенти мали змогу поспілкуватися з учнями від 4 до11 класу, розповісти про сьогодення коледжу, наукову, спортивну, творчу роботу передової молоді навчального закладу. Детальна розповідь про спеціальності коледжу та демонстрація курсового проекту зацікавила учнів старших класів. Всі присутні були запрошені на екскурсію до коледжу. Організатори та студенти задоволені профорієнтаційним заходом.

 

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

ХVII ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ-КОНКУРС НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ ШКОЛЯРІВ «ЗОРЯНИЙ ШЛЯХ»

18-19 квітня 2019 року в м. Дніпро пройшла ХVII Всеукраїнська конференція-конкурс науково-дослідних робіт школярів «Зоряний шлях». Організатор - Національний центр аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова.

Коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара приймав активну участь у форумі. Проводячи профорієнтацію на заході студенти коледжу зустрічали учасників, гостей запрошуючи до місця локації пропонуючи не тільки зробити фото з роботом-шпигуном, а й вирішити завдання головоломки.

Студенти та викладачі коледжу мали змогу поспілкуватися з учнями 6-11 класів шкільних та позашкільних закладів України – м. Житомир, м. Львів, м. Одеса, м. Полтава, м. Суми та інші. На конференції розглядались науково-дослідні роботи за 10 напрямками.

Дякуємо всім учасникам, які брали участь у заході: заступнику директора з НР Дено Н.П., завідуючій лабораторією Плотніченко О.В., завідуючій підготовчим відділенням Мандриці Т.П., викладачу Феоктістовій Л.А., та студентам: Вершині Д.В., ПЗ-16-1; Бондареву М.Р., ТВ-15-2; Даньківу І.В., ТВ-15-2; Гриньову Я.В., ОВ-16-1; Чередайко В.І., ПЗ-16-1.

Беручи участь у таких заходах завжди є можливість поспілкуватися із творчою молоддю з усіх куточків України.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

 
 
 
 

ОБРІЙ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ОСВІТИ

Вже стало традицією в Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара на передодні 12 квітня Міжнародного дня авіації та космонавтики проводити екскурсії для школярів.

Мета такого заходу – це інформування школярів про світ ракетно-космічної освіти, формування світогляду при визначенні майбутньої професії.

Впродовж з 08 до 12 квітня 2019 року коледж відвідували школярі від початкових до випускних класів за екскурсійним маршрутом:

1. Музей ракетно-космічної техніки на базі КРКМ ДНУ.

2. Виставка робіт студентського конструкторського бюро експериментального технологічного моделювання.

3. Музей «Українська минувшина».

4. Кабінет «Захист Вітчизни».

5. Виставка студентських картин «Зоряне сяйво».

Присутні змогли отримати вичерпні відповіді на свої запитання, поспілкуватися з викладачами та студентами про сьогодення розвитку спеціальності Авіаційна та ракетно-космічна техніка.

Дякуємо викладачам коледжу Лазареву І.В., Головко Г.А., Нечепуренку В.М., Чурсіну В.Т., студентам ТВ-15-2 Бондареву М.Р., ПЗ-16-1 Жулай І.Ю., ПЗ-15-1 Коваленку О.С., ПЗ-16-1 Філобок Б.В. за участь у святковому заході!!!

Запрошуємо бажаючих на екскурсію до Коледжу.

 
 
 

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення

НА КРОК БЛИЖЧЕ ДО ОМРІЯНОЇ ПРОФЕСІЇ

Сьогодні випускники загальноосвітніх навчальних закладів потребують підтримки та кваліфікованої допомоги у власному професійному виборі.

В продовж двох днів 02 та 03 квітня 2019 року на передодні Міжнародного дня польоту людини в космос завідуюча технологічним відділенням Ткач Н.С., голова ПЦК Виробництва РКЛА Сєдачова К.Г., завідуюча підготовчим відділенням Мандрика Т.П., студент ПЗ-16-1 Чередайко В.І., студент ПЗ-15-1 Коваленко О. С. та представники Ради молодих фахівців Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» відвідали ряд шкіл міста.

Викладачі коледжу надали випускникам шкіл вичерпну інформацію про спеціальності та умови вступу до нього. Студенти розповіли школярам про активнее, насичене студентське життя, участь у наукових конференціях, різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях, цікавих екскурсій тощо.

Представники Ради молодих спеціалістів КБ «Південне» розповіли присутнім про сучасне життя підприємства, соціальну підтримку молодих спеціалістів, що діє на підприємстві, сприяння розкриттю їх творчого потенціалу, мотивацію на активну участь у перспективних розробках.

 
 

При проведенні профорієнтаційних заходів використовувалися різноманітні друковані та відео інформаційні матеріали.

Дякуємо всім учасника заходу та чекаємо на вас майбутні студенти.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення