Матеріали конференцій

ОНЛАЙН ФОРУМ ДЛЯ ЛІДЕРІВ ОСВІТИ «ED_VENTURE SUMMIT 2023»

 

26 серпня 2023 року відбувся онлайн Форум для Лідерів Освіти «Ed_Venture Summit 2023» від команди DEC. Під час форуму розглядалися цікаві теми, панельна дискусія та відповіді на актуальні питання - все те, що допоможе краще зрозуміти освітні напрямки майбутнього та надихнутись на новий навчальний рік. Серед учасників і освітяни коледжу.

Переглянути запис - перейти

Такі форуми максимально надихають та спонукають рухатись тільки вперед!

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія


ІV МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «ОБДАРОВАНІ ДІТИ – СКАРБ НАЦІЇ!»

 

5-9 липня 2023 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ОБДАРОВАНІ ДІТИ – СКАРБ НАЦІЇ!». Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія наук України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут обдарованої дитини НАПН України, НЦ «Мала академія наук України», Кафедра UNESCO з наукової освіти Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Серед учасників і освітяни коледжу.

Наукові тематики конференції:

- сучасні тенденції та філософсько-методологічні аспекти дослідження обдарованості;

- впровадження новітніх практик в освіті обдарованих як один із шляхів інтеграції України в європейський і світовий освітній простір;

- діагностика та моніторинг розвитку обдарованості дітей та молоді;

- світові та вітчизняні практики організації освітнього процесу обдарованих учнів та студентів;

- педагогічний супровід самореалізації обдарованих учнів;

- соціально-психологічна підтримка обдарованої особистості в умовах воєнного стану.

Протягом декількох днів учасники конференції обговорювали впровадження інформаційних технологій в освітній процес, підтримку обдарованої особистості. Освітяни мали нагоду обмінятися досвідом практичної роботи з обдарованими дітьми, молоддю.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія

 
 

IT UKRAINE EDUCATION SUMMIT 2023

7 червня 2023 року у м. Львів відбувся IT UKRAINE EDUCATION SUMMIT 2023. Захід організовано IТ Ukraine Association за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, генерального партнера - UKRSIBBANK BNP Paribas Group та партнерів події. Серед учасників заходу і освітяни коледжу.

Учасники IT Ukraine Education Summit 2023 дізналися про:

- нові сучасні підходи до освіти IT-фахівців;

- ТОП-проєкти освітніх закладів, успішні освітні кейси для студентів та світчерів;

- як долучитися до синергії державної, корпоративної та приватної IT-освіти в Україні.

IT Ukraine Education Summit - дискусії із висококваліфікованими експертами ІТ-індустрії, представниками держави, бізнесу та освітніх закладів.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія

 
 

КОНФЕРЕНЦІЯ «INNOVATING EDUCATION: ВЗАЄМОДІЯ ДЕРЖАВИ ТА ІТ-БІЗНЕСУ»

3 червня 2023 року м. Київ відбулася конференція «Innovating Education: взаємодія держави та ІТ-бізнесу» яку провела українська кофаундингова IT-компанія «Genesis». Форум відбувся за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки у співпраці з Product IT Foundation for Education. Учасниками конференції були і освітяни коледжу.

Переглянути трансляцію.

Панельні дискусії та лекція «Партнерство для інновацій: як освітянам та ІТ-бізнесу створити нові можливості для зростання студентів» - https://youtube.com/live/YCozK-XL_MU

Воркшоп «Вплив ChatGPT на освітній ландшафт: тренди та дискусії в світі, приклади використання» - https://youtube.com/live/EzkWnM_FQVs

Воркшоп «Інтеграція зовнішніх освітніх проєктів для студентів ЗВО» - https://youtube.com/live/378hxezAOl8

Воркшоп «Роль та навички викладача в епоху цифровізації: залученість та фідбек» - https://youtube.com/live/R73c_LFJEmQ

Форум є важливим, адже формування інноваційного освітнього простору - нові ідеї та збагачення досвідом фахівців.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія

 

ЗБІРКА ЗАГАЛЬНОГО ДОСВІДУ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДИВЩОЇ ОСВІТИ 2023

Видано електронну збірку «Міждисциплінарна інтеграція як засіб формування професійних компетентностей майбутніх фахівців» загального досвіду закладів фахової передвищої освіти, підпорядкованих Фаховому міському базовому коледжу зварювання та електроніки імені Є.О. Патона.

У форумі взяли участь педагоги коледжу. Доповідь на тему «Особливості формування професійних компетентностей у студентів сучасного коледжу» підготували Валентина Любохинець, заступник директора з навчальної роботи, Людмила Болваненко, завідувач-навчально-методичним кабінетом, Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК «Програмної інженерії».

Завантажити збірку тут.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія


ВСЕУКРАЇНСЬКА МІЖГАЛУЗЕВА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «УКРАЇНА НА ШЛЯХУ ВІДНОВЛЕННЯ: ЗАВДАННЯ НАУКИ І ОСВІТИ В ЄВРОПЕЇЗАЦІЇ ДЕРЖАВИ»

17 та 18 травня 2023 року відбулася Всеукраїнська міжгалузева науково-практична онлайн-конференція «Україна на шляху відновлення: завдання науки і освіти в європеїзації держави» в межах Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Організатори: Національна академія наук України, Національна академія педагогічних наук України, Інститут історії України, Інститут політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса, Інститут всесвітньої історії, Інститут філософії імені Г. С. Сковороди, Інститут соціальної та політичної психології, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Інститут обдарованої дитини, Всеукраїнська газета «Освіта і суспільство». Серед учасників форуму і викладачі коледжу.

Переглянути трансляцію конференції за покликанням:

17 травня (Пленарне засідання) – https://youtube.com/live/HO2Z2jkZkHo

18 травня (Секційні доповіді) – https://youtube.com/live/9YWuYZ1FvG4

Участь педагогів у форумі – обмін набутим досвідом, актуалізація питань сучасної освіти.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія

 

VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ» 2023

15 березня 2023 року у головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка в онлайн-форматі відбулася VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом».

Серед закладів освіти був і Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара.

Доповідь на тему «Платформа ІТС: практика реалізації в ІТ-освіті» підготувала Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК «Програмної інженерії» у співавторстві зі студентом спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-19-1, Євгеном Мишиним.

Конференція щороку дає можливість викладачам та студентам ознайомитися з новітніми інформаційними технологіями та розширити шлях співпраці із «Спілкою Автоматизаторів Бізнесу».

За результатами конференції видано збірник тез (завантажити).

Участь у форумі – набуття професійних компетенцій з використання систем автоматизації, які актуальні при підготовці фахівців за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Інженерія програмного забезпечення».

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмна інженерія»

 
 
 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА: ІНСТРУМЕНТИ, МОДЕЛІ І МЕТОДИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ» 2023

1-2 березня 2023 року в м. Дніпро відбулася Всеукраїнська інтернет-конференція «Економічна кібернетика: інструменти, моделі і методи інтелектуальної підтримки прийняття рішень». Організатори: кафедра економічної інформатики Українського державного університету науки і технологій; Університет імені Альфреда Нобеля; Національний університет «Запорізька політехніка».

У секції «Проблеми управління соціально-економічними системами» взяла участь Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК «Програмної інженерії» з доповіддю на тему «Маркетингові інформаційні системи: аналітичний огляд основних моделей розробки».

За результатами конференції видано збірник матеріалів з онлайн-версією якого можна ознайомитись (завантажити).

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмна інженерія»


VІI ВСЕУКРАЇНСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ «КРОК У НАУКУ. ОСВІТЯНИ ДЛЯ ЗСУ»

10 лютого 2023 року за допомогою онлайн-сервісу «Організатор конференцій» відбулася VІI Всеукраїнська конференція «Крок у науку. Освітяни для ЗСУ».

Організатори: КЗ «Академічний ліцей №15» Кам'янської міської ради (м. Кам’янське); Кафедра хімічних та біологічних технологій Дніпровського державного технічного університету (м. Кам’янське); Кафедра технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро); Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара (м. Дніпро).

У форумі взяли участь викладачі та студент коледжу.

У секції «Комп’ютерні науки» доповідь на тему «Дистанційний курс «Технологія автоматизованої обробки економічної інформації» підготувала Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК «Програмної інженерії» у співавторстві зі студентом спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-20п-1, Олександром Клочком.

У секції «Педагогічні та психологічні науки» доповідь на тему «Методика проведення конкурсу методичних розробок у закладі фахової передвищої освіти» підготували Валентина Любохинець, заступник директора з навчальної роботи та Юлія Говор, методист коледжу, викладач філологічних дисциплін, ЦК «Філологічних дисциплін та українознавства».

У творчій секції «Золоте перо» з поезією «Різдвяні акварелі» - взяла участь Юлія Говор, методист коледжу, викладач філологічних дисциплін, ЦК «Філологічних дисциплін та українознавства».

Збірник конференції - завантажити

Участь у конференції – це обмін педагогічним досвідом, педагогічними теоріями, технологічними інноваціями, які продовжують розвиватися в нашій країні, незважаючи на складні обставини; профорієнтаційний напрям роботи освітніх закладів. Допомога ЗСУ від освітян, учнів та їх батьків!

Говор Юлія, методист коледжу,

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмна інженерія», член наукової редакційної колегії

 

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ ШКІЛЬНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «КРОК У НАУКУ. ОСВІТЯНИ ДЛЯ ЗСУ»

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у VІІ Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку. Освітяни для ЗСУ» (10 лютого 2023 р.) форма участі – заочна.

У конференції можуть взяти участь здобувачі освіти у співавторстві з педагогами або педагоги зі своїми власними науковими і творчими роботами.

Після набору матеріалів буде виданий збірник статей у електронному вигляді. Кожен автор статей отримає сертифікат учасника конференції у електронному вигляді.

Всі матеріали будуть доступні на сайті www.globalnauka.com у розділі «Конференції» (з 10 лютого 2023 р.).

Відомості про авторів та статтю для публікації у збірнику необхідно за допомогою сервісу «Організатор конференцій» http://orgconf.com/ додати до 01 лютого 2023 року.

Подробиці за посиланням перейти

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмна інженерія»


ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ ВІД GENESIS «ІНТЕРАКТИВНЕ НАВЧАННЯ. РЕЗУЛЬТАТИ НАЙМАСШТАБНІШОЇ СПІВПРАЦІ ІТ-БІЗНЕСУ ТА ОСВІТИ 2022»!

1 грудня 2022 року відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція від Genesis «Інтерактивне навчання. Результати наймасштабнішої співпраці ІТ-бізнесу та освіти 2022»!

Форум був насичений виступами представників міністерств - Міністерства освіти і науки України та Мінцифри України, досвідом викладачів, відгуками студентів, поглядами партнерів, роботодавців на співпрацю освіти та бізнесу. Учасниками конференції були викладачі коледжу.

Безсумнівно, тема конференції дуже важлива, адже використання IT-продуктів дає можливості для покращення освітнього процесу у закладах вищої та фахової передвищої освіти.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії»

 
 
 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДУАЛЬНА ФОРМА ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ: УСПІХИ ТА ПРОБЛЕМИ ТРЕТЬОГО РОКУ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ТА ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ»

23 листопада 2022 року онлайн на платформі Zoom відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми третього року запровадження пілотного проєкту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України». Організатор – Міністерство освіти і науки України, Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Серед учасників форуму - Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії», яка працювала над доповіддю за темою «Досвід упровадження елементів дуальної освіти».

Марафон панельних дискусій конференції надав можливість присутнім почути про інтерес до дуальної освіти в Україні сьогодні у період війни, результати пілотного проєкту, кар’єру студентів та багато інших аспектів.

За результатами конференції видано збірник матеріалів, з онлайн-версією якого можна ознайомитись на сайті державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» (переглянути).

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії»

 

МІЖНАРОДНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОРГАНІЗАЦІЙНІ, ПРАВОВІ ТА ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНІ АСПЕКТИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОФЕСІЙНОЇ МОБІЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ У ПЕРІОД ВІЙНИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

23 листопада 2022 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Міжнародна студентська науково-практична конференція «Організаційні, правові та психолого-педагогічні аспекти реалізації професійної мобільності студентів у період війни: реалії та перспективи».

Мета конференції – залучення студентів до обговорення актуальних питань сучасного студентства щодо професійної мобільності студентів та випускників закладів освіти в контексті освітньої євроінтеграції в умовах воєнного стану.

Активним учасником форуму був студент спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» (група ПЗ-21-2) Новостройний Дмитро. Тема доповіді «Перспективи ІТ-спеціальності у коледжі». Науковий керівник Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії». Учасники конференції відзначені сертифікатами.

Студентські науково-практичні конференції у період війни є невід'ємною формою висвітлення підсумків наукової роботи, ефективним засобом вияву обдарованої студентської молоді.

Досвід учасників студентського форуму узагальнено у збірнику тез (завантажити).

Програма конференції (завантажити).

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії»

 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕАЛІЗАЦІЯ ОСВІТНІХ ІНІЦІАТИВ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»

18 та 19 жовтня 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація освітніх ініціатив в умовах воєнного часу: вітчизняний та зарубіжний досвід». Організатор: Національний Університет «Львівська Політехніка» (м. Львів, Україна). Програма конференції (завантажити).

 

18 жовтня 2022 року відбулося пленарне засідання та науково-практичний семінар «Розбудова українсько-європейської мережі закладів освіти для розвитку єдиного гуманістично-наукового простору: підвищення професійної майстерності педагога». Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК програмної інженерії, презентувала тези на тему «Освітні ініціативи в сучасному коледжі в умовах воєнного часу». Збірник конференції (завантажити).

 

Відео матеріали конференції

https://youtu.be/gw59XukerBo - Пленарне засідання

https://youtu.be/WYausz-hAJo - Науково-практичний семінар «Розбудова українсько-європейської мережі закладів освіти для розвитку єдиного гуманістично-наукового простору: підвищення професійної майстерності педагога».

Слайди доповіді Олександри Якимець, доктор із філософії, дослідник Науковий Інститут Психології Освіти та Виховання (м. Рим, Італія) (завантажити).

Книга «Розуміти травматичний досвід» доктора Клаудії Герберт, яка великодушно надала права на її поширення для українців (завантажити).

Вдячні організаторам за надзвичайно насичений форум, який відбувся в умовах сьогодення.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК програмної інженерії

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «STEM-ОСВІТА: ДОСВІД, ВИКЛИКИ, ІДЕЇ ТА РІШЕННЯ»

20-21 жовтня 2022 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «STEM-освіта: досвід, виклики, ідеї та рішення» на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Запоріжжя, Україна).

В межах конференції відбувся вебінар «STEM - центри - інноваційні освітні хаби розвитку регіону» та «Інноваційні форми та засоби STEM-освіти». Територія відкритого простору «STEM - освіта в умовах воєнного часу». Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК програмної інженерії, презентувала тези на тему «STEM-освіта у сучасному коледжі». Структуру форуму завантажити.

Програма Всеукраїнської науково-практичної конференції «Stem-освіта: досвід, виклики, ідеї та рішення» переглянути.

Доповіді учасників конференції переглянути.

Дводенний форум – це обмін досвідом освітян щодо значення та ролі STEM-освіти в умовах сьогодення.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК програмної інженерії


IT UKRAINE EDUCATION SUMMIT 2022

20 жовтня 2022 року відбулася IT Ukraine Education Summit 2022 - найбільша профільна подія, присвячена ІТ-освіті. Форум складав 5 панельних дискусій на теми майбутнього ІТ-освіти, синергії корпоративної та вищої освіти, світчерства, підвищення якості, збереження ІТ-потенціалу на різних рівнях, а також доповідь про силу та стійкість українського ІТ. Організатор: Асоціація «IT Ukraine» за партнерської підтримки GlobalLogic Ukraine, а також підтримки програмного партнера EPAM Ukraine.

Спікери заходу - спеціалісти ІТ-індустрії, представники держави, ІТ-компаній SoftServe, Sigma Software, ЕРАМ, GlobalLogic, освітніх закладів KSE, DAN.IT Education, Mate Academy, STEM-школа INVENTOR, SET University, Український католицький університет, Національний університет ім. Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України, представники регіональних ІТ-кластерів та інші

Онлайн-трансляція проходила паралельно на Facebook-сторінці події та на YouTube каналі Асоціації «IT Ukraine».

Детальна програма події тут - завантажити.

Протягом дня учасники форуму під час дискусій обмінялись досвідом, поділилися знаннями та отримали інсайти.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК програмної інженерії


ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «ОБДАРОВАНІ ДІТИ – СКАРБ НАЦІЇ!»

18-20 серпня 2022 року відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична онлайн-конференція «ОБДАРОВАНІ ДІТИ – СКАРБ НАЦІЇ!».

Організатори: Національна академія педагогічних наук України, Національний центр «Мала академія наук України», Інститут обдарованої дитини НАПН України.

Робота форуму була направлена на висвітлення питань сьогодення щодо визначення наукових основ і практичних способів розв’язання проблем виявлення, розвитку, підтримки та супроводу обдарованої особистості в освітньому середовищі та обмін досвідом педагогів у практичній роботі з обдарованими дітьми та молоддю. Досвід учасників конференції викладачі коледжу можуть впроваджувати в новому навчальному році.

ПЕРЕГЛЯНУТИ РОБОТУ КОНФЕРЕНЦІЇ

18 серпня (1 день) https://youtu.be/8A-nVarMuJ4

19 серпня (2 день) https://youtu.be/0eO7qeYDsbs

20 серпня (3день) https://youtu.be/yCfhq-mg6zk

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ОБДАРОВАНІСТЬ: МЕТОДИ ДІАГНОСТИКИ ТА СПЕЦИФІКА МОНІТОРИНГУ»

30 та 31 травня 2022 року на платформі месенджера Facebook відбувся науково-практичний онлайн-семінар «Обдарованість: методи діагностики та специфіка моніторингу».

Організатори: Національна академія педагогічних наук України, Національний центр «Мала академія наук України», Інститут обдарованої дитини НАПН України.

Учасники форуму у сучасних умовах освітнього процесу виявили неабиякий інтерес до проблематики заходу.

Учасниками онлайн-семінару були освітяни Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені О.Гончара - Людмила Болваненко, викладач ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін, Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії. Усі учасники заходу отримали сертифікати.

Участь у форумах – це набуття досвіду учителів, викладачів, науковців з усіх куточків України незалежно від місця їх перебування в умовах війни.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ВИЩІЙ ТА ШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ У ВОЄННИЙ ЧАС: ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОСТОРУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (EHEA) ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОДЕЛЕЙ ОСВІТИ TELSAC ТА PERFORMER»

4 та 5 травня 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Освітній процес у вищій та шкільній освіті у воєнний час: інтеграція України до Європейського простору вищої освіти (EHEA) через призму європейських моделей освіти TeLSAC та PERFORMER». Організатор: Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна). Робочі мови конференції: українська, англійська. Програма конференції (УКР), (ENG).

04 травня 2022 року відбулося пленарне засідання та науково-практичний семінар для НПП ЗВО «Побудова освітнього процесу у вищій школі у час війни: психо-педагогічні та дидактичні аспекти викладання та навчання».

05 травня 2022 року відбувся науково-практичний семінар для ЗЗСО «Школа як місце психологічної безпеки для вчителів та учнів: освітній процесу у час війни» та підведення підсумків конференції.

Серед учасників заходу були присутні викладачі коледжу: Світлана Ланська голова ЦК Програмної інженерії, Тетяна Мандрика викладач ЦК Програмної інженерії, Оксана Галевич та Людмила Болваненко викладачі ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін. Оксана Галевич та Тетяна Мандрика представили тези доповіді для науково-практичного семінару для НПП ЗВО «Побудова освітнього процесу у вищій школі у час війни: психо-педагогічні та дидактичні аспекти викладання та навчання» на тему «Освіта у сучасному коледжі у воєнний час з застосуванням інформаційних систем і технологій» (переглянути).

Відео матеріали конференції

https://www.youtube.com/watch?v=v6I-Oi57r70 - Пленарне засідання

https://www.youtube.com/watch?v=SuupTM7mtpQ - Семінар для викладачів

https://www.youtube.com/watch?v=onR9IVhKdok - Семінар для директорів шкіл та вчителів

Слайди доповіді 4 травня та заключне слово та аналіз доктора Фаусто Презутті, Рим, Італія, 5 травня 2022 (завантажити), переглянути - https://youtu.be/d-JlAMW2MJo.

Слайди доповіді професора Франціско Імбернон, Університет Барселони, Іспанія (завантажити).

Слайди доповіді Сімона Томозіі, професор, Університет Іноземних Досліджень (м. Гуанчжоу, Китайська Народна Республіка) (завантажити).

Книга "Розуміти травматичний досвід" доктора Клаудії Герберт, яка великодушно надала права на її поширення для українців (завантажити), висловити відгук у соц мережах (linkedin; facebook).

Безмежно вдячні організаторам за дводенний надзвичайно насичений форум, який відбувся в сучасних умовах та наданий матеріал.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

Сертифікати та атестати

 
 

II ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТНЯ РОБОТОТЕХНІКА»

14 квітня 2022 року відбулася онлайн II Всеукраїнська науково-практична конференція «Освітня робототехніка». Організатори - Міністерство освіти і науки України, Дніпровська академія неперервної освіти, Дніпропетровський обласний центр науково–технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді, Федерація організацій роботодавців Дніпропетровщини, Центр компетенцій Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини.

Конференція стала платформою обміну досвідом за напрямом «Робототехніка» освітян, новаторів, студентів, школярів. Серед учасників форуму був і Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. У секції 3 «Технології stem-освіти: 3D-моделювання, друк, геймифікація, штучний інтелект» взяли участь Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК Програмної інженерії, та Дмитро Новостройний, студент групи ПЗ-21-2, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення», з доповіддю на тему «STEM-освіта: шляхи впровадження 3D-моделювання». Активними учасниками форуму були слухачі підготовчого відділення, які цікавляться набуттям знань у галузі робототехніки. Програма конференції (завантажити).

Панельні дискусії конференції надали можливість присутнім почути доповіді з м. Київ, м. Івано-Франківськ, м. Чернівці, м. Дніпро.

За результатами конференції видано збірник матеріалів, з онлайн-версією якого можна ознайомитись (переглянути).

Роботу конференціїя можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/8BkAdpn1EUQ.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА: КОМП’ЮТЕРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БІЗНЕСІ»

1-2 березня 2022 р. в м. Дніпро відбулася Всеукраїнська інтернет-конференція «Економічна кібернетика: комп’ютерні технології в бізнесі».

Організатори - кафедра економічної інформатики Українського державного університету науки і технологій, Університет імені Альфреда Нобеля, Національний університет «Запорізька політехніка».

В секції «Проблеми управління соціально-економічними системами» взяла участь Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК Програмної інженерії з доповіддю на тему «Модель оцінки ринкових сегментів для просування продукції підприємства».

За результатами конференції видано збірник матеріалів з онлайн-версією якого можна ознайомитись (завантажити).

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ»

16 лютого 2022 року у головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка в очному та онлайн-форматах відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом».

Серед закладів освіти був і Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара. Конференція щороку дає можливість викладачам ознайомитися з новітніми інформаційними технологіями та розширити шлях співпраці із «Спілкою Автоматизаторів Бізнесу». Учасник конференції, Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, представила доповідь на тему «Платформа ІТС та ІТ-освіта».

За результатами конференції видано збірник тез (завантажити).

Участь у конференції педагогів – набуття професійних компетенцій з використання систем автоматизації, які актуальні при підготовці фахівців за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Інженерія програмного забезпечення».

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 

Запрошуємо взяти участь у колективній науковій монографії «Сучасний педагог»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у колективній науковій монографії «Сучасний педагог» (Том 4) (роботи приймаються до 14 березня 2022 року).

Мета монографії – публікація результатів наукових досліджень, новітніх педагогічних розробок та практичних впроваджень в освітній процес від викладачів закладів загальної середньої освіти, фахової передвищої та вищої освіти. До публікації приймаються розробки з організації аудиторної, позааудиторної та дистанційної форми навчання, а також роботи навчальних секцій різних напрямів. До публікації запрошуються педагогічні працівники та практичні психологи.

Заплановані розділи монографії:

РОЗДІЛ 1. СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

РОЗДІЛ 2. СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ ЗАКЛАДУ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ І ВИЩОЇ ОСВІТИ

РОЗДІЛ 3. ПІДГОТОВКА НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

РОЗДІЛ 4. ПІДГОТОВКА НАУКОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ

Подробиці за посиланням - перейти

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, член наукової редакційної колегії


SYNERGY 2021. IT BUSINESS & IT EDUCATION

16-17 грудня 2021 року відбулася найбільша в Україні профільна конференція «SYNERGY 2021. IT BUSINESS & IT EDUCATION», яка об’єдала освітян, бізнес та владу.

16 грудня всі охочі могли приєднатися до форуму онлайн на YouTube, Facebook – основна частина конференції.

17 грудня проводилися тематичні воркшопи від партнерів заходу онлайн. Кожен учасник за вибором мав можливість взяти участь у воркшопі, порередньо зареєструвавшись.

Так, Вячеслав Поліновський за темою «Тренди ІТ-освіти: кейси GoIT» продемонстрував сучасні можливості освітнього закладу, поділився своїм досвідом впровадження сучасних технологій та сервісів, при підготовці фахівців для ІТ галузі.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, учасник форуму

 

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ «КОСМІЧНІ ГОРИЗОНТИ»

1-3 грудня 2021 року в м. Дніпро на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова відбулася науково-практична інтернет-конференція «Космічні горизонти-2021».

В трєтьому етапі «Космос для людства» взяла участь Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК Програмної інженерії з доповіддю на тему «Опанування SOLIDWORKS в освітньому процесі».

За результатами конференції видано збірник матеріалів з онлайн-версією якого можна ознайомитись на сайті науково-практичної інтернет-конференції «Космічні горизонти» (завантажити).

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії


МІЖНАРОДНА НАУКОВО – ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПЕДАГОГА В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ: МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА ТА ПРОФЕСІЙНА / ПРОФЕСІЙНОПЕДАГОГІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ»

26-27 листопада 2021 року онлайн на платформі Google meet відбулася Міжнародна науково – практична конференція «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: міжнародна академічна та професійна / професійнопедагогічна мобільність». Організатор – кафедра педагогіки та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка».

Серед учасників форуму і освітяни Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. В секції 2 «Професійна мобільність: теорія і практика» взяли участь Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК Програмної інженерії, та Оксана Галевич, викладач спецдисциплін, ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін з доповіддю на тему «Професійна мобільність викладача при використанні інформаційних систем і інформаційних технологій». Програма конференції (завантажити).

Панельні дискусії конференції надали можливість присутнім почути доповіді італійською, українською, польською мовою. За результатами конференції видано збірник матеріалів з онлайн-версією якого можна ознайомитись на сайті Національного університету «Львівська політехніка» (переглянути).

Участь у форумі ‒ це важливий чинник професійного зростання викладача, що забезпечує розширення його творчих можливостей, формування творчої індивідуальності.

Оксана Галевич, викладач ЦК Бухгалтерського обліку

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 
 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДУАЛЬНА ФОРМА ЗДОБУТТЯ ОСВІТИ: УСПІХИ ТА ПРОБЛЕМИ ДРУГОГО РОКУ ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ У ЗАКЛАДАХ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ТА ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ»

18 листопада 2021 року онлайн на платформі Zoom відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми другого року запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої та вищої освіти України». Організатор – Міністерство освіти і науки України, Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Серед учасників форуму і педагоги Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування ‒ Михайло Кузьменко, к.т.н., заступник директора з НВР та Тетяна Мандрика, магістр, викладач ЦК Програмної інженерії - працювали над доповіддю за темою «Елементи дуальної освіти у сучасному коледжі».

Семигодинний марафон панельних дискусій конференції надав можливість присутнім почути про інтерес до дуальної освіти в Україні сьогодні, про якість освітнього процесу, про результати пілотного проєкту, кар’єру студентів та багато інших аспектів.

За результатами конференції видано збірник матеріалів, з онлайн-версією якого можна ознайомитись на сайті державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» (переглянути).

Михайло Кузьменко, к.т.н., заступник директора з НВР

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 
 

МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ DEF-2021

18 та 19 листопада 2021 року відбувся Міжнародний економічний форум DEF-2021. Організатор ‒ Дніпровська обласна державна адміністрація.

18 листопада форум пройшов у спортивному комплексі «Олімпійські резерви», 19 листопада – у Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Серед учасників були і освітяни. Так, викладач коледжу Людмила Болваненко ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін ділиться думками: «Я задоволена. Студенти не тільки спеціальності «Облік і оподаткування» повинні володіти сучасною інформацією, знаннями щодо змін, які відбуваються у бізнесі, економіці. Співпраця бізнесу та освітніх закладів - це реалії сьогодення в Україні».

Успіх впровадження сучасних новітніх технологій в освітні заклади залежить від зацікавлення приватного сектору інвестувати в освіту.

Тетяна Мандрика, учасник форуму, викладач ЦК Програмної інженерії

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ МЕТОДИКИ ВИКЛАДАННЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ЗФПО»

2 листопада 2021 року в м. Київ на базі Київського фахового коледжу електронних приладів відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання методики викладання загальноосвітніх дисциплін в умовах реформування ЗФПО». Організатор ‒ Спілка голів обласних рад директорів закладів фахової передвищої освіти України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

У заході за секцією 1 «Сучасні психологічні та педагогічні методи викладання» взяли участь викладачі філологічних дисциплін ‒ голова ЦК філологічних дисциплін та українознавства Ганна Головко та Юлія Говор, з доповіддю на тему «Застосування ейдос методик на заняттях з української мови та літератури».

В секції 2 «Впровадження новітніх технологій у викладанні загальноосвітніх дисциплін. Дистанційна освіта в умовах адаптивного карантину» взяли участь Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК Програмної інженерії, та Оксана Галевич, викладач спецдисциплін, ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін з доповіддю на тему «Дистанційний процес освіти з застосуванням інформаційних систем і інформаційних технологій». Програма конференції (завантажити).

За результатами конференції видано збірник матеріалів з онлайн-версією якого можна ознайомитись на сайті Спілки голів обласних рад директорів закладів фахової передвищої освіти України (переглянути).

Науковий та педагогічний досвід викладачі коледжу поширюють своєю участю у форумах, конференціях, круглих столах.

Юлія Говор, методист, викладач ЦК філологічних дисциплін та українознавства

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 
 

V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «НАУКОВО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ СТВОРЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ STEM-ОСВІТИ»

21 жовтня 2021 року в м.Київ відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Науково-методичні засади створення інноваційної моделі STEM-освіти» в рамках тринадцятої міжнародної виставки «Інноватика у сучасній освіті».

У заході взяли участь Михайло Кузьменко, заступник директора з НВР, та Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, з доповіддю на тему «Інноваційний вектор STEM-освіти».

За результатами конференції видано збірник матеріалів конференції. Участь у форумі ‒ це не тільки популяризація освітнього закладу серед учасників, а й реалізація у сучасному коледжі направлення STEM-освіти.

Програма конференції - завантажити

Михайло Кузьменко, заступник директора з НВР

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 

ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ-2021»

13-16 травня 2021 року на базі ВСП «Маріупольський фаховий коледж ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» відбулася offline-конференція для школярів, студентів та викладачів закладів освіти «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ-2021».

Учасниками форуму були викладачі коледжу – Оксана Галевич, ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін, Тетяна Мандрика, ЦК Програмної інженерії, які доповідали за темою «СУЧАСНІ ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИ ВИКОРИСТАННІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ» (завантажити збірник тез Том 1)

Участь у форумах такого напрямку є популяризацію навчального закладу та освітлення досягнень творчої молоді під керівництвом викладачів.

 

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії


VI ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВА ШКІЛЬНА КОНФЕРЕНЦІЯ «КРОК У НАУКУ»

10 травня 2021 року за допомогою онлайн-сервісу «Організатор конференцій» відбулася VI Всеукраїнська наукова шкільна конференція «Крок у науку». Учасники конференції висвітлили сучасні наукові, творчі здобутки та передові технології навчання.

Організатор ‒ Об’єднання науковців GlobalNauka.

Електронні матеріали VI Всеукраїнської конференції «Крок у науку» можна завантажити за посиланнями:

‒ сертифікати учасників (переглянути)

‒ збірник конференції (завантажити)

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, член наукової редакційної колегії, учасник конференції


ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У VІ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВІЙ ШКІЛЬНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «КРОК У НАУКУ»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у VІ Всеукраїнській науковій шкільній конференції «Крок у науку» (10 травня 2021 р.) форма участі – заочна.

Мета конференції – публікація результатів наукової і творчої діяльності здобувачів середньої освіти під керівництвом педагогів, обмін науковими результатами і досвідом, залучення здобувачів середньої освіти до науки та обміркований вибір майбутньої спеціальності. У конференції можуть взяти участь здобувачі середньої освіти у співавторстві з вчителями або вчителі зі своїми власними науковими і творчими роботами.

 

Після набору матеріалів буде виданий збірник статей у електронному вигляді з присвоєнням кодів УДК, ББК, авторського знаку і міжнародного номеру ISBN. Кожен автор статей отримає сертифікат учасника конференції у електронному вигляді. Бережімо природу, обираємо електронні матеріали замість паперових!

Всі матеріали будуть доступні на сайті www.globalnauka.com у розділі «Конференції» (з 10 травня 2021 р.).

Роботи приймаються до 19 квітня 2021 року.

Подробиці за посиланням: http://orgconf.com/event/conf-krok-u-nauku6

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, член наукової редакційної колегії


ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ

Завершилося формування наукових статей за матеріалами Всеукраїнської інтернет-конференції «ЕКОНОМІЧНА КІБЕРНЕТИКА: МОДЕЛІ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОВЕДІНКИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ДОСЛІДЖЕННЯ, РОЗРОБКА ТА ВИКОРИСТАННЯ» яка відбулася 1-2 березня 2021 року.

Збірник наукових праць (завантажити).

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, учасник конференції


IV ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «НОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ»

11 лютого 2021 року в м. Києві у режимі онлайн відбулася IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом». Організатор конференції – Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу.

Відкрив конференцію голова «Всеукраїнської Спілки Автоматизаторів Бізнесу» Мазур В.Б. Онлайн-конференція цьогоріч надала можливість представникам освітніх закладів України ознайомитися з новими сучасними інформаційними технологіями при підготовці ІТ-фахівців, бухгалтерів, консультантів із застосуванням дистанційної форми навчання.

Одне із питань, яке розглядалося на конференції, ‒ використання програмного продукту Спілки в освітньому процесі ‒ інформаційно-технологічний супровід ІТС.

Студентам коледжу надається можливість використання ресурсу ІТС від провідних спеціалістів Спілки Автоматизаторів Бізнесу. Під час навчання студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» (дисципліна «Технологія автоматизованої обробки економічної інформації») мають можливість використовувати інформацію ресурсу при виконанні лабораторних робіт, дипломного проєктування.

За результатами конференції видано збірник тез (завантажити).

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, учасник конференції

 
 
 

Колективна наукова монографія «СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ»

10 січня 2021 року завершилося формування наукових та творчих досягнень сучасних педагогів, які висвітлені в колективній науковій монографії «Сучасний педагог», том 3.

Організатор - Об’єднання науковців GlobalNauka.

Колективна наукова монографія «Сучасний педагог» (Том 3) (завантажити)

Тетяна Мандрика, член наукової редакційної колегії, викладач ЦК Програмної інженерії


КОЛЕКТИВНА НАУКОВА МОНОГРАФІЯ

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у колективній науковій монографії

«Сучасний педагог» (Том 3)

(роботи приймаються до 28 грудня 2020 року)

 

Мета монографії – публікація результатів наукових досліджень, новітніх педагогічних розробок та практичних впроваджень у навчальний процес, які піднімають його на новий якісний рівень, роблять доступним і більш ефективним для всіх учнів. До публікації запрошуються педагогічні працівники та практичні психологи.

Після набору матеріалів буде видана колективна наукова монографія у електронному та друкованому вигляді з присвоєнням кодів УДК, авторського знаку і міжнародного номеру ISBN.

Заплановані розділи монографії:

1. СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

2. СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

3. ПІДГОТОВКА НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

4. ПІДГОТОВКА НАУКОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ

Подробиці за посиланням orgconf.com

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, член наукової редакційної колегії


УЗАГАЛЬНЕННЯ ДОСВІДУ РОБОТИ 2020

Завершено формування збірника «Сучасні освітні тенденції медіаграмотності та критичного мислення».

Організатор – Дніпровський міський базовий технікум зварювання та електроніки імені Є.О. Патона.

Викладачі коледжу Андруцька Ю.О., Кузьменко М.Ю., Мандрика Т.П., Сєдачова К.Г. представили роботу на тему «Цифровий інструментарій та студенти покоління Z» (завантажити)

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії


Колективна наукова монографія «СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ»

10 травня 2020 року завершилося формування наукових та творчих досягнень сучасних педагогів, які висвітлені в колективній науковій монографії «Сучасний педагог», том 2.

Організатор - Об’єднання науковців GlobalNauka.

Викладач ПЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін Галевич Оксана та викладач ПЦК Програмної інженерії Мандрика Тетяна представили монографію на тему «Мотиваційна структура процесу освіти з застосуванням інформаційних систем і інформаційних технологій».

Колективна наукова монографія «Сучасний педагог» (Том 2) (завантажити)

Реценція 1 на колективну наукову монографію «Сучасний педагог» (Том 2) (завантажити)

Реценція 2 на колективну наукову монографію «Сучасний педагог» (Том 2) (завантажити)

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, член наукової редакційної колегії


Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у колективній науковій монографії

«Сучасний педагог» (Том 2)

(роботи приймаються до 10 травня 2020 року)

Мета монографії – публікація результатів наукових досліджень, новітніх педагогічних розробок та практичних впроваджень у навчальний процес, які піднімають його на новий якісний рівень, роблять доступним і більш ефективним для всіх учнів. До публікації запрошуються педагогічні працівники та практичні психологи.

Після набору матеріалів буде видана колективна наукова монографія у електронному та друкованому вигляді з присвоєнням кодів УДК, авторського знаку і міжнародного номеру ISBN.

Заплановані розділи монографії:

1. СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ СЕРЕДНЬОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ

2. СУЧАСНИЙ ПЕДАГОГ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

3. ПІДГОТОВКА НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

4. ПІДГОТОВКА НАУКОВИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ

Подробиці за посиланням http://orgconf.com/event/monograph2

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії,член наукової редакційної колегії


Колективна наукова монографія «Сучасний педагог» (Том 1)
Завантажити

Рецензія 1 на колективну наукову монографію «Сучасний педагог» (Том 1)
завантажити

Рецензія 2 на колективну наукову монографію «Сучасний педагог» (Том 1)
завантажити


Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у колективній науковій монографії

«Сучасний педагог»

(роботи приймаються до 31 грудня 2019 року)

Мета монографії – публікація результатів наукових досліджень, новітніх педагогічних розробок та практичних впроваджень у навчальний процес, які піднімають його на новий якісний рівень, роблять доступним для осіб з особливими потребами і більш ефективним для всіх учнів. До публікації запрошуються педагогічні працівники та практичні психологи. Співавторами можуть бути учні випускових класів або студенти (у разі узгодження з редколегією).

Після набору матеріалів буде видана колективна наукова монографія у електронному та друкованому вигляді з присвоєнням кодів УДК, ББК, авторського знаку і міжнародного номеру ISBN.

Подробиці за посиланням http://orgconf.com/event/monograph1

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії,член наукової редакційної колегії


Матеріали конференцій 2018-2019 навчального року

V Всеукраїнська наукова конференція студентів «Наукова Україна» (27–28 травня 2019 р.)
Завантажити

Архів V Всеукраїнської наукової шкільної конференції «Крок у науку» (20-21.03.2019) можна переглянути
завантажити

Матеріали конференцій 2017-2018 навчального року

ІІ науково-практична конференція студентів «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»
завантажити

Збірник тез доповідей 2018 ІІІ науково-методичної конференції «Новаторський підхід у сучасному освітньому просторі» завантажити

Збірники тез доповідей 2015-2018 науково-методичної конференції «Новаторський підхід у сучасному освітньому просторі» завантажити

Студентська науково-практична конференція «Україна. Європейський вибір»

 

Одним із напрямів діяльності викладачів нашої комісії, дуже змістовним і цікавим, є робота у музеї історії коледжу.

Викладач Струкуленко А.С. працює над оновленням експозицій, намагається залучити до роботи і ветеранів коледжу, і студентів.

У сучасних суспільно-політичних умовах, коли Україна ціною життя своїх найкращих синів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває патріотичне виховання молоді. Цей напрямок виховної роботи наскрізно пронизує як зміст всіх навчальних дисциплін, які закріплені за ПЦК, так і позааудиторну роботу. Виховні години, конференції, відкриті урочисті заходи, конкурси, які організовували викладачі Григор’єва О.В., Кібець І.А.,Шилова Н.А., викликали у студентів велику зацікавленість та залишали відбиток в їх душах. Такими були заходи, які організували викладачі Григор’єва О.В. та Кібець І.А.: «Січові стрільці – наша честь, наша гордість, наша слава!» до Дня Збройних сил України, «Віче пам’яті. До 80-ї річниці Голодомору в Україні 1932 – 1933 рр.», «Герої не вмирають!» до Дня Героїв Небесної Сотні, «А ми тую козацькую славу збережемо!» до Дня захисника України.