Міжнародна співпраця

Круглий стіл на тему: «Документообіг сучасного освітнього закладу. Литовська практика IT компанії nevda.eu»

16 січня 2020 року Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара гостинно приймав делегацію з Литовської Республіки, до складу якої увійшли представники IT компанії Nevda.eu - Відас Андрікіс, Інга Урбанавічюте, Егідіюс Гаідамавічюс. В читальній залі коледжу відбувся круглий стіл на тему: «Документообіг сучасного освітнього закладу. Литовська практика IT компанії Nevda.eu»

Зустріч розпочалася з привітання гостей заходу директором коледжу Романовським Олександром.

 

Ведуча форуму Тетяна Мандрика представила гостей із Литви. Школи партнери - КЗО «СЗОШ №31» ДМР, КЗО «СЗОШ №62» ДМР, НВК №120 та представник міжнародного відділу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Дмитро Меліхов були запрошені до участі в круглому столі щодо ознайомлення із програмним забезпеченням та можливістю використання продукції IT компанії Nevda.eu в майбутньому.

Представник IT компанії Nevda.eu, Відас Андрікіс акцентував увагу на тому, що зв’язки Дніпропетровщини з Литвою сьогодні розвиваються, ділові стосунки мають добру перспективу.

 
 

Питання, на яких зосередив увагу Егідіюс Гаідамавічюс, фахівець IT компанії Nevda.eu, стосувалися механізму впровадження документообігу в загальноосвітньому середньому закладі, коледжі, університеті. Обговорювалися практики питання роботи та використання програмного забезпечення IT компанії Nevda.eu сьогодні в Україні та прогнози на 2020 рік.

 
 
 
 

Наприкінці форуму відбувся обмін контактною інформацією.

 

Присутнім гостям було запропоновано відвідати музей «Українська минувшина» та музей ракетної техніки.

 
 
 

Започатковані добрі традиції активної взаємодії з IT компанією Nevda.eu Литовської Республіки будуть продовжуватися і в подальшому.

Дякуємо всім учасникам круглого столу.

Михайло Кузьменко, заступник директора з НВР, організатор форуму

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор форуму