Міжнародна співпраця

ОНЛАЙН -КОНФЕРЕНЦІЯ «ДОСЯГНЕННЯ АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВІДБУДОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, НАУКИ ТА ІНЖИНІРІНГУ: НАДИХАЄМО УКРАЇНСЬКУ ТЕХНОЛОГІЧНУ РЕВОЛЮЦІЮ»

7-8 грудня 2022 року відбулася онлайн-конференція «Досягнення адитивних технологій для відбудови української промисловості, науки та інжинірінгу: Надихаємо українську технологічну революцію». Організатори: Міжнародний інститут сучасних технологій (МІСТ) у співробітництві з Київським Академічним Університетом, проектом Academ.City та Міжнародним інститутом бізнесу.

Тема події: найсучасніші досягнення адитивних технологій і 3D-друку, та їх використання у відбудові української промисловості, інжинірінгу та науки. Програма конференції (завантажити). У дводенному форумі взяли участь кращі світові розробники технологій, виробники обладнання, програмного забезпечення та матеріалів, а також провідні українські фахівці даної галузі. Учасниками конференції були викладачі коледжу.

Форум проходив англійським та українським каналом мовлення.

Facebook (українська мова): https://fb.me/e/6QX2xIUY2

YouTube (англійська мова): https://youtu.be/BhH0-6wrNjw

Сесія 1,7 грудня, СУЧАСНІ ТРЕНДИ В АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ

Сесія 2, 7 грудня, ОСТАННІ ДОСЯГНЕННЯ У АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ / 3D ПРІНТІНГУ

2-й день, 8 грудня

Facebook (українська мова): https://fb.me/e/2ukCUELbK

YouTube (англійська мова): https://youtu.be/gsrEQ4vM-Bw

Сесія 3, 8 грудня, ІНЖЕНЕРНА ОСВІТА ДЛЯ АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Сесія 4, 8 грудня, НОВІТНІ АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ У МЕДИЦИНІ

Дякуємо організаторам за онлайн-конференцію.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії»

 
 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕАЛІЗАЦІЯ ОСВІТНІХ ІНІЦІАТИВ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»

18 та 19 жовтня 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація освітніх ініціатив в умовах воєнного часу: вітчизняний та зарубіжний досвід». Організатор: Національний Університет «Львівська Політехніка» (м. Львів, Україна). Програма конференції (завантажити).

 

18 жовтня 2022 року відбулося пленарне засідання та науково-практичний семінар «Розбудова українсько-європейської мережі закладів освіти для розвитку єдиного гуманістично-наукового простору: підвищення професійної майстерності педагога». Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК програмної інженерії, презентувала тези на тему «Освітні ініціативи в сучасному коледжі в умовах воєнного часу». Збірник конференції (завантажити).

Відео матеріали конференції

https://youtu.be/gw59XukerBo - Пленарне засідання

https://youtu.be/WYausz-hAJo - Науково-практичний семінар «Розбудова українсько-європейської мережі закладів освіти для розвитку єдиного гуманістично-наукового простору: підвищення професійної майстерності педагога».

Слайди доповіді Олександри Якимець, доктор із філософії, дослідник Науковий Інститут Психології Освіти та Виховання (м. Рим, Італія) (завантажити).

Книга «Розуміти травматичний досвід» доктора Клаудії Герберт, яка великодушно надала права на її поширення для українців (завантажити).

Вдячні організаторам за надзвичайно насичений форум, який відбувся в умовах сьогодення.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК програмної інженерії

 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ВИЩІЙ ТА ШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ У ВОЄННИЙ ЧАС: ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОСТОРУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (EHEA) ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОДЕЛЕЙ ОСВІТИ TELSAC ТА PERFORMER»

4 та 5 травня 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Освітній процес у вищій та шкільній освіті у воєнний час: інтеграція України до Європейського простору вищої освіти (EHEA) через призму європейських моделей освіти TeLSAC та PERFORMER». Організатор: Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна). Робочі мови конференції: українська, англійська. Програма конференції (УКР), (ENG).

04 травня 2022 року відбулося пленарне засідання та науково-практичний семінар для НПП ЗВО «Побудова освітнього процесу у вищій школі у час війни: психо-педагогічні та дидактичні аспекти викладання та навчання».

05 травня 2022 року відбувся науково-практичний семінар для ЗЗСО «Школа як місце психологічної безпеки для вчителів та учнів: освітній процесу у час війни» та підведення підсумків конференції.

Серед учасників заходу були присутні викладачі коледжу: Світлана Ланська голова ЦК Програмної інженерії, Тетяна Мандрика викладач ЦК Програмної інженерії, Оксана Галевич та Людмила Болваненко викладачі ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін. Оксана Галевич та Тетяна Мандрика представили тези доповіді для науково-практичного семінару для НПП ЗВО «Побудова освітнього процесу у вищій школі у час війни: психо-педагогічні та дидактичні аспекти викладання та навчання» на тему «Освіта у сучасному коледжі у воєнний час з застосуванням інформаційних систем і технологій» (переглянути).

Відео матеріали конференції

https://www.youtube.com/watch?v=v6I-Oi57r70 - Пленарне засідання

https://www.youtube.com/watch?v=SuupTM7mtpQ - Семінар для викладачів

https://www.youtube.com/watch?v=onR9IVhKdok - Семінар для директорів шкіл та вчителів

Слайди доповіді 4 травня та заключне слово та аналіз доктора Фаусто Презутті, Рим, Італія, 5 травня 2022 (завантажити), переглянути - https://youtu.be/d-JlAMW2MJo.

Слайди доповіді професора Франціско Імбернон, Університет Барселони, Іспанія (завантажити).

Слайди доповіді Сімона Томозіі, професор, Університет Іноземних Досліджень (м. Гуанчжоу, Китайська Народна Республіка) (завантажити).

Книга "Розуміти травматичний досвід" доктора Клаудії Герберт, яка великодушно надала права на її поширення для українців (завантажити), висловити відгук у соц мережах (linkedin; facebook).

Безмежно вдячні організаторам за дводенний надзвичайно насичений форум, який відбувся в сучасних умовах та наданий матеріал.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

Сертифікати та атестати

 
 

Круглий стіл на тему: «Документообіг сучасного освітнього закладу. Литовська практика IT компанії nevda.eu»

16 січня 2020 року Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара гостинно приймав делегацію з Литовської Республіки, до складу якої увійшли представники IT компанії Nevda.eu - Відас Андрікіс, Інга Урбанавічюте, Егідіюс Гаідамавічюс. В читальній залі коледжу відбувся круглий стіл на тему: «Документообіг сучасного освітнього закладу. Литовська практика IT компанії Nevda.eu»

Зустріч розпочалася з привітання гостей заходу директором коледжу Романовським Олександром.

 

Ведуча форуму Тетяна Мандрика представила гостей із Литви. Школи партнери - КЗО «СЗОШ №31» ДМР, КЗО «СЗОШ №62» ДМР, НВК №120 та представник міжнародного відділу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Дмитро Меліхов були запрошені до участі в круглому столі щодо ознайомлення із програмним забезпеченням та можливістю використання продукції IT компанії Nevda.eu в майбутньому.

Представник IT компанії Nevda.eu, Відас Андрікіс акцентував увагу на тому, що зв’язки Дніпропетровщини з Литвою сьогодні розвиваються, ділові стосунки мають добру перспективу.

 
 

Питання, на яких зосередив увагу Егідіюс Гаідамавічюс, фахівець IT компанії Nevda.eu, стосувалися механізму впровадження документообігу в загальноосвітньому середньому закладі, коледжі, університеті. Обговорювалися практики питання роботи та використання програмного забезпечення IT компанії Nevda.eu сьогодні в Україні та прогнози на 2020 рік.

 
 
 
 

Наприкінці форуму відбувся обмін контактною інформацією.

 

Присутнім гостям було запропоновано відвідати музей «Українська минувшина» та музей ракетної техніки.

 
 
 

Започатковані добрі традиції активної взаємодії з IT компанією Nevda.eu Литовської Республіки будуть продовжуватися і в подальшому.

Дякуємо всім учасникам круглого столу.

Михайло Кузьменко, заступник директора з НВР, організатор форуму

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор форуму