Міжнародна співпраця
XІII МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ В КОНТЕКСТІ БОЛОНСЬКОГО ПРОЦЕСУ. ЦИФРОВІЗАЦІЯ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РІВНОГО ДОСТУПУ ДО ЯКІСНОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ»
7 листопада 2024 року відбулася XІII Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція вищої освіти України в контексті Болонського процесу. Цифровізація та забезпечення якості вищої освіти для забезпечення рівного доступу до якісної вищої освіти».
Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерство освіти і науки України, Національною академією педагогічних наук України, Інститутом вищої освіти НАПН України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Спілкою ректорів закладів вищої освіти України, командою Національних експертів з реформування вищої освіти Програми ЄС Еразмус+ (HERE team).
Програма конференції - завантажити.
Серед учасників форуму і викладачі коледжу. Конференція проходила у змішаному режимі
Виступи та дискусії учасників конференції мали на меті визначити стан, перспективи розвитку вищої освіти України в умовах воєнного стану, забезпечення якості тощо.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПЕДАГОГА В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ: МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА ТА ПРОФЕСІЙНА / ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ»
27 вересня 2024 року на базі Національного університету «Львівська Політехніка», м. Львів відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: міжнародна академічна та професійна / професійно-педагогічна мобільність».
Програма конференції - завантажити.
Серед учасників закладів освіти і Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара».
Доповідь на тему «Професійна мобільність студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» через зв'язок з ІТ-компаніями» підготувала Тетяна Мандрика, викладачка спецдисциплін циклової комісії програмної інженерії у співавторстві зі студентом 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-22-2, Приходько Матвієм.
Досвід учасників міжнародної науково-практичної конференції узагальнено у збірнику матеріалів - завантажити.
Учасники форуму відзначені сертифікатами.
Науково-практична конференція стала важливою платформою для обміну думками й визначення основних напрямів розвитку освіти в Україні в умовах інтеграції до європейського освітнього простору.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ВЕБІНАР ТА ІНФОДЕНЬ: ПЕРЕЗАПУСК ПРОГРАМИ MSCA4UKRAINE
14 червня 2024 року відбувся вебінар та інфодень, який присвячений перезапуску програми MSCA4Ukraine.
Завдяки нещодавньому поповненню на 10 мільйонів євро від Європейської Комісії, програма MSCA4Ukraine зможе підтримати додаткову кількість дослідників, переміщених з України. Цей вебінар офіційно перезапустив програму MSCA4Ukraine та надав учасникам інформацію про те, як подати заявку на участь у конкурсі заявок 2024 року.
Учасники вебінару мали можливість брати активну участь та ставити запитання протягом всього заходу.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ОНЛАЙН-ДИСКУСІЯ «ВІДКРИТА НАУКА ТА ВІДКРИТИЙ УРЯД В УКРАЇНІ: ЗАСТОСУВАННЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ ПРОЄКТУ Open4UA»
31 травня 2024 року відбувся вебінар «Відкрита наука та відкритий уряд в Україні: застосування рекомендацій проєкту Open4UA».
Організатор заходу ‒ Міністерство освіти і науки України спільно з консорціумом проєкту Open4UA.
Модератор: Олександр Березко, координатор проєкту Open4UA, доцент Львівської політехніки.
Учасники дискусії:
- Марін Дакос – Національний координатор з відкритої науки, Міністерство вищої освіти і науки Франції;
- Себастьян Дале – Президент Європейської ради здобувачів наукових ступенів та молодих вчених, інституційний координатор проєкту Open4UA в Люблянському університеті (Словенія);
- Георгій Васильєв – інституційний координатор проєкту Open4UA в Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського, доцент КПІ.
Основна мета проєкту «Open Science for Ukrainian Higher Education System» (Open4UA), назву якого можна перекласти як «Відкрита наука для української системи вищої освіти», — сприяння зростанню знаннєвої економіки України для післявоєнного відновлення шляхом реформування системи вищої освіти. Проєкт співфінансується Євросоюзом в межах програми Erasmus+ за напрямом «Розвиток потенціалу вищої освіти».
Відкрита наука (ВН) та відкритий уряд (ВУ) мають низку спільних цілей, які в першу чергу стосуються прозорості, доступності та співпраці. Для того, щоб ефективно їх реалізувати, необхідна координація між відповідними спільнотами. Можливі стратегії об’єднання зусиль включають крос-секторні ініціативи, інтеграцію політик відкритої науки в органи державної влади, обмін даними та інтероперабельність, розбудову потенціалу та залучення громадськості до таких ініціатив. Узгоджуючи свої зусилля і працюючи разом, прихильники ВН та ВУ можуть максимізувати свій вплив і сприяти створенню більш прозорого, інклюзивного та спроможного суспільства.
Під час заходу відбулося обговорення застосовності рекомендацій проєкту Open4UA до впровадження ВУ в Україні.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмної інженерії
ВЕБІНАРИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ВІД КОМПАНІЙ CLARIVATE ТА ELSEVIER
Шановні викладачі! Державна науково-технічна бібліотека України пропонує науковцям взяти участь у безкоштовних вебінарах від Clarivate та Elsevier.
Вебінари проходять на платформі Zoom.
Вебінари від Clarivate українською мовою проводить Ірина Тихонкова, PhD Customes Success Consultant Clarivate.
23 травня, четвер, 10:15–11:15
Тема: Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science
Реєстрація - перейти.
Вебінари від Elsevier англійською мовою проводять Customer Success Manager Elsevier Паула Мілєвська.
23 травня, 11:00
Тема: Вирішення складних інженерних задач. Досліджуємо Knovel
28 травня, 11:00
Тема: Відкрийте для себе ScienceDirect
Реєстрація – перейти.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ВЕБІНАР «ПРОГРАМА ЄС ЕРАЗМУС+ ТА МОЖЛИВОСТІ ETWINNING ДЛЯ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ, ШКІЛЬНОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» У МЕЖАХ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ
9 травня 2024 року у межах Дня Європи в Україні Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національний офіс підтримки eTwinning – Україна спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки представників команд проєктів ЄС провели вебінар «Програма ЄС Еразмус+ та можливості eTwinning для розвитку педагогічної, шкільної та дошкільної освіти на шляху до євроінтеграції».
З вступним словом до учасників звернулись:
- Олександра ГУСАК, Генеральна директорка Директорату європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерство освіти та науки України;
- Ігор БАЛУБА, керівник експертної групи з питань фахової передвищої освіти, Директорат фахової передвищої, вищої освіти, Міністерство освіти та науки України.
Взяла участь у вебінарі Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії. Під час заходу учасники дізналися про:
- можливості для педагогічної, шкільної та дошкільної освіти в межах Програми ЄС Еразмус+, зокрема за Програмою eTwinning;
- результати та вплив проєктів Еразмус+ з розвитку потенціалу, партнерств співпраці, Жан Моне та проєктів Програми eTwinning.
Наприкінці заходу, спікери обговорили актуальні питання активної участі та співпраці в проєктах Еразмус+ та eTwinning, а також можливості синергії між проєктами за різними напрямами.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ТРЕНІНГ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ «ПРОЄКТИ ЕРАЗМУС+: ПРІОРИТЕТИ, ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТНИХ ЗАЯВОК, ЛОГІКО-СТРУКТУРНИЙ ПІДХІД»
8 травня 2024 року відбувся онлайн тренінг «Проєкти Еразмус+: пріоритети, формування проєктних заявок, логіко-структурний підхід» для представників професійної освіти.
Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні спільно з Folkuniversitetet (Швеція). Захід відбувся в межах Дня Європи в Україні.
З вітальним словом до учасників заходу звернулась Світлана Шитікова, Координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Тренерами заходу виступили Алі Рашиді, Folkuniversitetet, Річард Паркс, Rinova, та Катерина Пугачова, Folkuniversitetet.
Взяла участь у тренінгу Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії.
Учасники тренінгу мали можливість ознайомитися із логіко-структурним підходом та плануванням проєктів, стратегіями пошуку потенційних європейських партнерів, критеріями оцінювання проєктної заявки.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕМІНАР ЕРАЗМУС+ ДЛЯ ЗВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ В НТУ «ДНІПРОВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
2 травня 2024 року у місті Дніпро відбувся регіональний семінар Еразмус+ для ЗВО Дніпропетровської області в НТУ «Дніпровська політехніка».
Спікерка - Світлана Шитікова, координаторка Національного Еразмус+ офісу в Україні.
Під час заходу обговорювалися можливості міжнародного академічного співробітництва та вдосконалення навичок управління міжнародними проєктами, можливості програми Еразмус+ для ЗВО Дніпропетровщини, організаційні питання участі ЗВО у міжнародних проєктах та презентація успішних кейсів Дніпровської політехніки.
Серед учасників заходу Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії. Наприкінці зустрічі відбулася QA-сесія зі спікерами заходу.
Презентація спікерки – завантажити
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
МІЖНАРОДНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ «СТВОРЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПРОЦЕДУР ВИРІШЕННЯ КОНФЛІКТІВ В УНІВЕРСИТЕТІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА»
26 січня 2024 року відбувся Міжнародний круглий стіл «Створення інфраструктури та процедур вирішення конфліктів в університеті: теорія і практика». Захід проводився за фінансової підтримки Європейського Союзу наданої в рамках проєкту «CONSENT: підвищення в Україні ролі альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію», що реалізується Українською академією медіації. Мова заходу: українська та англійська (з забезпеченням синхронного перекладу). Серед учасників і педагоги коледжу.
Програма міжнародного круглого столу – переглянути.
Подробиці про проєкт «CONSENT: підвищення в Україні ролі альтернативного вирішення спорів з фокусом на медіацію» - перейти.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ІНФОРМАЦІЙНІ ДНІ ПРОГРАМИ ЄС ЕРАЗМУС+ В УКРАЇНІ 2023
19 грудня 2023 року під егідою European Year of Skills 2023 Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Представництвом ЄС в Україні, Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, Національним агентством кваліфікацій, Інформаційним центром Еразмус+ молодь, Європейським корпусом солідарності та іншими партнерами провели Інформаційний день Програми ЄС Еразмус+: можливості у сферах освіти, молоді та спорту для новачків.
Серед учасників заходу і педагоги коледжу.
Презентації спікерів, відеозапис заходу та інші корисні матеріали - переглянути.
Учасники вебінару мали можливість ознайомитись з умовами та рекомендаціями щодо перших кроків участі в Програмі Еразмус+ для новачків.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ДРУГА МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ 2023»
26-27 жовтня 2023 року відбулася ІІ Міжнародна конференція «Відкрита наука та інновації в Україні 2023».
Організатор: Державна науково-технічна бібліотека України у співпраці з TIB – Лейбніцьким інформаційним центром науки та технологій університетської бібліотеки, за підтримки Міністерства освіти і науки України.
Захід відбувся у рамках Міжнародного Тижня відкритого доступу 2023 (https://www.openaccessweek.org/theme/uk).
Серед учасників конференції і освітяни коледжу.
Програма ІІ Міжнародної конференції «Відкрита наука та інновації в Україні».
Українською мовою (завантажити).
Англійською мовою (завантажити).
Основна сесія та панельні дискусії:
1. На шляху до відкритої сталої національної дослідницької інфраструктури.
2. Від метрик до змісту: переосмислення практик оцінювання наукових досліджень.
3. Забезпечення доступу до результатів наукових досліджень та освітніх ресурсів.
4. Відкрита наука для забезпечення відтворюваних, етичних та громадських досліджень.
5. Інновації в Україні: Відкриття нових горизонтів.
27 жовтня у межах конференції відбувся Інформаційний день COST для України.
Переглянути конференцію онлайн можна на YouTube за цими посиланнями:
26 жовтня - перейти
27 жовтня - перейти
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
ЛЕКЦІЯ «СПРЯМУВАННЯ ІНКЛЮЗИВНОГО ТА СТАЛОГО ЗРОСТАННЯ: МІСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИЙ ПІДХІД (ОБГОВОРЕННЯ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ УКРАЇНИ)» - MARIANA MAZZUCATO
В Україні триває проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читають онлайн-лекції для української аудиторії.
17 жовтня 2023 року відбулася онлайн-лекція Mariana Mazzucato, професорки Університетського коледжу Лондона (UCL), директорки-засновниці Інституту інновацій та суспільного призначення у UCL (IIPP) «Спрямування інклюзивного та сталого зростання: місійно-орієнтований підхід (обговорення можливостей для України)». Серед присутніх на лекції і освітяни коледжу.
Mariana Mazzucato акцентувала увагу на можливість використати повернення промислової стратегії до прямих інвестицій та інновацій для досягнення інклюзивного та сталого зростання.
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК ПЕДАГОГА В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ: МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА ТА ПРОФЕСІЙНА / ПРОФЕСІЙНО – ПЕДАГОГІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ»
21 вересня 2023 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна) відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Професійний розвиток педагога в умовах інтеграції до європейського освітнього простору: міжнародна академічна та професійна / професійно – педагогічна мобільність» / «Professional development of a teacher in the context of integration into the European educational space: international academic and professional / professional-pedagogical mobility» (присвячена 60-річчю кафедри педагогіки та інноваційної освіти Інституту права психології та інноваційної освіти).
Освітяни коледжу були активними учасниками заходу.
Відбувся обмін досвідом з питань інтеграції до європейського освітнього досвіду.
Програма конференції (завантажити).
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія
МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ TELSAC ЯК ЗАСОБУ РЕАЛІЗАЦІЇ РОБОТИ В ГРУПІ ЗА ДОПОМОГОЮ ІКТ У ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ТА ВІТЧИЗНЯНОМУ ПРОСТОРАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ (EHEA)»
8 червня 2023 року на базі Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна) відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «Використання методу TeLSAC як засобу реалізації роботи в групі за допомогою ІКТ у Європейському та вітчизняному просторах вищої освіти (EHEA)». Освітяни коледжу були активними учасниками заходу.
Відбувся обмін досвідом з питань вирішення проблем організації освітнього процесу в умовах сьогодення через реалізацію освітніх ініціатив вітчизняного та закордонного досвіду.
Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія
ОНЛАЙН-ШКОЛА «WINTER EUROSCHOOL: EUROPEAN BEST PRACTICES: ENERGY, DIGITAL AND ENVIRONMENTAL DIMENSIONS»
15-25 лютого 2023 року в режимі онлайн відбулася «Winter Euroschool: european best practices: energy, digital and environmental dimensions». Захід відбувся у рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки ERASMUS+ напряму Жан Моне. Мета заходу – популяризація знань про ЄС та євроінтеграційний процес України.
У рамках онлайн-школи відбулися лекції за темами: «ЄС як глобальний лідер», «Енергетичні тренди ЄС», «Правова та інституційна системи ЄС: просто про основне», «Сучасний стан цифрової трансформації ЄС», «Співробітництво України з ЄС».
Програма онлайн Єврошколи «Winter Euroschool» - переглянути.
Дякуємо команді проєкту EUSTS за корисний інвент.
Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмна інженерія»
ОНЛАЙН -КОНФЕРЕНЦІЯ «ДОСЯГНЕННЯ АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ВІДБУДОВИ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, НАУКИ ТА ІНЖИНІРІНГУ: НАДИХАЄМО УКРАЇНСЬКУ ТЕХНОЛОГІЧНУ РЕВОЛЮЦІЮ»
7-8 грудня 2022 року відбулася онлайн-конференція «Досягнення адитивних технологій для відбудови української промисловості, науки та інжинірінгу: Надихаємо українську технологічну революцію». Організатори: Міжнародний інститут сучасних технологій (МІСТ) у співробітництві з Київським Академічним Університетом, проектом Academ.City та Міжнародним інститутом бізнесу.
Тема події: найсучасніші досягнення адитивних технологій і 3D-друку, та їх використання у відбудові української промисловості, інжинірінгу та науки. Програма конференції (завантажити). У дводенному форумі взяли участь кращі світові розробники технологій, виробники обладнання, програмного забезпечення та матеріалів, а також провідні українські фахівці даної галузі. Учасниками конференції були викладачі коледжу.
Форум проходив англійським та українським каналом мовлення.
Facebook (українська мова): https://fb.me/e/6QX2xIUY2
YouTube (англійська мова): https://youtu.be/BhH0-6wrNjw
Сесія 1,7 грудня, СУЧАСНІ ТРЕНДИ В АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ
Сесія 2, 7 грудня, ОСТАННІ ДОСЯГНЕННЯ У АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ / 3D ПРІНТІНГУ
2-й день, 8 грудня
Facebook (українська мова): https://fb.me/e/2ukCUELbK
YouTube (англійська мова): https://youtu.be/gsrEQ4vM-Bw
Сесія 3, 8 грудня, ІНЖЕНЕРНА ОСВІТА ДЛЯ АДИТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Сесія 4, 8 грудня, НОВІТНІ АДИТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ У МЕДИЦИНІ
Дякуємо організаторам за онлайн-конференцію.
Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії»
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕАЛІЗАЦІЯ ОСВІТНІХ ІНІЦІАТИВ В УМОВАХ ВОЄННОГО ЧАСУ: ВІТЧИЗНЯНИЙ ТА ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД»
18 та 19 жовтня 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Реалізація освітніх ініціатив в умовах воєнного часу: вітчизняний та зарубіжний досвід». Організатор: Національний Університет «Львівська Політехніка» (м. Львів, Україна). Програма конференції (завантажити).
18 жовтня 2022 року відбулося пленарне засідання та науково-практичний семінар «Розбудова українсько-європейської мережі закладів освіти для розвитку єдиного гуманістично-наукового простору: підвищення професійної майстерності педагога». Тетяна Мандрика, викладач спецдисциплін, ЦК програмної інженерії, презентувала тези на тему «Освітні ініціативи в сучасному коледжі в умовах воєнного часу». Збірник конференції (завантажити).
Відео матеріали конференції
https://youtu.be/gw59XukerBo - Пленарне засідання
https://youtu.be/WYausz-hAJo - Науково-практичний семінар «Розбудова українсько-європейської мережі закладів освіти для розвитку єдиного гуманістично-наукового простору: підвищення професійної майстерності педагога».
Слайди доповіді Олександри Якимець, доктор із філософії, дослідник Науковий Інститут Психології Освіти та Виховання (м. Рим, Італія) (завантажити).
Книга «Розуміти травматичний досвід» доктора Клаудії Герберт, яка великодушно надала права на її поширення для українців (завантажити).
Вдячні організаторам за надзвичайно насичений форум, який відбувся в умовах сьогодення.
Тетяна Мандрика, викладач ЦК програмної інженерії
МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ВИЩІЙ ТА ШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ У ВОЄННИЙ ЧАС: ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОСТОРУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (EHEA) ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОДЕЛЕЙ ОСВІТИ TELSAC ТА PERFORMER»
4 та 5 травня 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Освітній процес у вищій та шкільній освіті у воєнний час: інтеграція України до Європейського простору вищої освіти (EHEA) через призму європейських моделей освіти TeLSAC та PERFORMER». Організатор: Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна). Робочі мови конференції: українська, англійська. Програма конференції (УКР), (ENG).
04 травня 2022 року відбулося пленарне засідання та науково-практичний семінар для НПП ЗВО «Побудова освітнього процесу у вищій школі у час війни: психо-педагогічні та дидактичні аспекти викладання та навчання».
05 травня 2022 року відбувся науково-практичний семінар для ЗЗСО «Школа як місце психологічної безпеки для вчителів та учнів: освітній процесу у час війни» та підведення підсумків конференції.
Серед учасників заходу були присутні викладачі коледжу: Світлана Ланська голова ЦК Програмної інженерії, Тетяна Мандрика викладач ЦК Програмної інженерії, Оксана Галевич та Людмила Болваненко викладачі ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін. Оксана Галевич та Тетяна Мандрика представили тези доповіді для науково-практичного семінару для НПП ЗВО «Побудова освітнього процесу у вищій школі у час війни: психо-педагогічні та дидактичні аспекти викладання та навчання» на тему «Освіта у сучасному коледжі у воєнний час з застосуванням інформаційних систем і технологій» (переглянути).
Відео матеріали конференції
https://www.youtube.com/watch?v=v6I-Oi57r70 - Пленарне засідання
https://www.youtube.com/watch?v=SuupTM7mtpQ - Семінар для викладачів
https://www.youtube.com/watch?v=onR9IVhKdok - Семінар для директорів шкіл та вчителів
Слайди доповіді 4 травня та заключне слово та аналіз доктора Фаусто Презутті, Рим, Італія, 5 травня 2022 (завантажити), переглянути - https://youtu.be/d-JlAMW2MJo.
Слайди доповіді професора Франціско Імбернон, Університет Барселони, Іспанія (завантажити).
Слайди доповіді Сімона Томозіі, професор, Університет Іноземних Досліджень (м. Гуанчжоу, Китайська Народна Республіка) (завантажити).
Книга "Розуміти травматичний досвід" доктора Клаудії Герберт, яка великодушно надала права на її поширення для українців (завантажити), висловити відгук у соц мережах (linkedin; facebook).
Безмежно вдячні організаторам за дводенний надзвичайно насичений форум, який відбувся в сучасних умовах та наданий матеріал.
Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії
Сертифікати та атестати
Круглий стіл на тему: «Документообіг сучасного освітнього закладу. Литовська практика IT компанії nevda.eu»
16 січня 2020 року Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара гостинно приймав делегацію з Литовської Республіки, до складу якої увійшли представники IT компанії Nevda.eu - Відас Андрікіс, Інга Урбанавічюте, Егідіюс Гаідамавічюс. В читальній залі коледжу відбувся круглий стіл на тему: «Документообіг сучасного освітнього закладу. Литовська практика IT компанії Nevda.eu»
Зустріч розпочалася з привітання гостей заходу директором коледжу Романовським Олександром.
Ведуча форуму Тетяна Мандрика представила гостей із Литви. Школи партнери - КЗО «СЗОШ №31» ДМР, КЗО «СЗОШ №62» ДМР, НВК №120 та представник міжнародного відділу Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Дмитро Меліхов були запрошені до участі в круглому столі щодо ознайомлення із програмним забезпеченням та можливістю використання продукції IT компанії Nevda.eu в майбутньому.
Представник IT компанії Nevda.eu, Відас Андрікіс акцентував увагу на тому, що зв’язки Дніпропетровщини з Литвою сьогодні розвиваються, ділові стосунки мають добру перспективу.
Питання, на яких зосередив увагу Егідіюс Гаідамавічюс, фахівець IT компанії Nevda.eu, стосувалися механізму впровадження документообігу в загальноосвітньому середньому закладі, коледжі, університеті. Обговорювалися практики питання роботи та використання програмного забезпечення IT компанії Nevda.eu сьогодні в Україні та прогнози на 2020 рік.
Наприкінці форуму відбувся обмін контактною інформацією.
Присутнім гостям було запропоновано відвідати музей «Українська минувшина» та музей ракетної техніки.
Започатковані добрі традиції активної взаємодії з IT компанією Nevda.eu Литовської Республіки будуть продовжуватися і в подальшому.
Дякуємо всім учасникам круглого столу.
Михайло Кузьменко, заступник директора з НВР, організатор форуму
Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор форуму