НОВИНИ

НАШИМ ШКОЛЯРАМ ОНЛАЙН ВСЕ ПРО ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ КОЛЕДЖУ

     27.05.22

Запрошуємо абітурієнтів – 2022 року, учнів 9-11 класів, батьків на

Онлайн Open Day ПІДГОТОВЧОГО ВІДДЛЕННЯ коледжу

Чекаємо на Вас ОНЛАЙН 31 травня 2022 року о 11:00

Унікальний коледж у Дніпрі, здатний готувати спеціалістів для розвитку ракетної, космічної і безпілотної індустрії, проводить вебінар для абітурієнтів

     25.05.22

Саме у Дніпрі є унікальний коледж, який досі успішно готує спеціалістів для ракетно-космічної галузі, які в майбутньому зможуть продовжити багаті традиції ракетобудування! Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара – єдиний в Україні, який готує спеціалістів за спеціальністю виробництво ракетно-космічних летальних апаратів.

ОПИТУВАННЯ «ОЧІКУВАННЯ ВІД РОБОТОДАВЦЯ У 2022 РОЦІ»

     25.05.22

Шановні студенти випускники! Команда UGEN розпочала опитування «Очікування від роботодавця у 2022 році». Проходьте опитування та отримайте термогорнятко в подарунок!

ВЕБІНАР «THE AMERICAN ROCKETRY CHALLENGE. ОСОБЛИВОСТІ ЗМАГАНЬ І ВЛАСНИЙ ДОСВІД УЧАСТІ»

     24.05.22

21 травня 2022 року відбувся вебінар «The American Rocketry Challenge. Особливості змагань і власний досвід участі». Організатори: ГО «Асоціація Noosphere» і Федерація ракетомодельного спорту України.

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ВИЩІЙ ТА ШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ У ВОЄННИЙ ЧАС: ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОСТОРУ ВИЩОЇ ОСВІТИ (EHEA) ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОДЕЛЕЙ ОСВІТИ TELSAC ТА PERFORMER»

     23.05.22

4 та 5 травня 2022 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Освітній процес у вищій та шкільній освіті у воєнний час: інтеграція України до Європейського простору вищої освіти (EHEA) через призму європейських моделей освіти TeLSAC та PERFORMER». Організатор: Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна).

ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ НАУКИ 2022

     21.05.22

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки – свято, яке встановлено у 1997 році Указом Президента України «...на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України...».

ШКОЛЯРАМ: “IT CHOICE” ВІД GLOBALLOGIC EDUCATION

     21.05.22

Шановні слухачі підготовчого відділення! Запрошуємо доєднатися до курсу “IT Choice” від GlobalLogic Education! Експерти міжнародної ІТ-компанії GlobalLogic ознайомлять вас зі світом ІТ та розкажуть про всі професії, що тут є.

ШКОЛЯРАМ ТА СТУДЕНТАМ: ВЕБІНАР «THE AMERICAN ROCKETRY CHALLENGE. ОСОБЛИВОСТІ ЗМАГАНЬ І ВЛАСНИЙ ДОСВІД УЧАСТІ»

     20.05.22

Шановні слухачі підготовчого відділення та студенти спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка»! ГО «Асоціація Noosphere» і Федерація ракетомодельного спорту України запрошують вас долучитися до вебінару «The American Rocketry Challenge. Особливості змагань і власний досвід участі».

Сторінки