Студентське життя - Спортивна діяльність

Спортивна діяльність

Спорт і молодь - поняття нероздільні. Колектив коледжу живе за принципом: «У здоровому тілі - здоровий дух». Ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку.

Здоров’я – перша й найважливіша потреба людини, яка визначає його здатність до праці та забезпечує гармонійний розвиток. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, нашої самооцінки, переконань та світогляду і є головним важелем первинної профілактики здоров’я молоді через зміну стилю та укладу життя, його оздоровлення з використанням знань для подолання шкідливих звичок, гіподинамії. В нашому навчальному закладі ці питання є пріоритетними.

Викладачі комісії фізичного виховання працюють над методичною проблемою: «Виховання в студентів стійкого інтересу до занять фізичною культурою», адже систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему, а також прискорюють відновлення функцій всіх систем і органів людського організму. При проведенні занять з фізичного виховання використовуються різні форми організації навчально-виховного процесу: обов’язкові заняття з фізичної культури, що проводяться за розкладом, самостійні заняття студентів, заняття у спортивних секціях.

Спортивно-масова робота коледжу багатогранна, потребує чимало зусиль в організаційному плані, проте наша студентська молодь надзвичайно активна. Згідно з планом спортивно-масової роботи на навчальний рік передбачені фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи:

  • спартакіада коледжу з видів спорту (баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики);
  • спортивні конкурси "Козацькі розваги", "Веселі старти";
  • спартикіада КБ "Південне";
  • товариські зустрічі з ігрових видів спорту з іншими ВНЗ;
  • спартакіада міста та області серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

      

Вести здоровий спосіб життя та бути завжди у хорошій фізичній формі — в нашому коледжі модно. У навчальному закладі функціонує низка різноманітних спортивних секцій, учасниками яких можуть стати усі охочі. Викладачі комісії проводять секційну роботу, яка дозволяє залучати все більше студентів до занять фізичною культурою, зміцнює їх та фізично вдосконалює, виховує інтерес до здорового способу життя.

Важливою умовою організації та проведення навчально-виховної роботи з фізичного виховання, організації оздоровчо-спортивної роботи є наявність спортивно-матеріальної бази. В нашому закладі діє навчально-тренувальний комплекс, який використовується як для проведення навчальних занять, так і для організації фізкультурно-оздоровчої роботи. До спортивного комплексу входять: спортивна зала, дві тренажерні зали, гімнастична зала, спортивні майданчики.