ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД МЕХАНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

       18.03.21

13 березня 2021 року головою циклової комісії «Виробництва РКЛА» Сєдачовою Катериною та викладачем Щаповим Андрієм було організовано профорієнтаційну роботу зі слухачами підготовчого відділення. З метою популяризації спеціальності 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» за напрямами «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів», «Технологія виробництва безпілотних літальних апаратів» викладачі не тільки завітали до аудиторій, де навчаються майбутні студенти, а й провели ознайомлювальну екскурсію до навчальних лабораторій.

Найбільше слухачів підготовчого відділення вразив 3D-принтер, роботу якого продемонстрував викладач Щапов Андрій, а також сучасне оснащення лабораторій.

 
 
 
 

Голова циклової комісії Катерина Сєдачова розповіла про переваги навчання за спеціальністю «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», можливості проходження виробничої практики, перспективи подальшого працевлаштування та професійного росту.

 

Зустріч викладачів з абітурієнтами була спрямована на популяризацію аерокосмічної освіти. Успішний вибір професії визначає моральне задоволення, рівень добробуту та сприяє реалізації особистісного потенціалу.

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення