Ніч Науки – 2018

       25.05.18

22 травня 2018 року в м.Дніпро з нагоди Дня Науки пройшов науково-популярний фестиваль «Ніч Науки-2018». Організаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та Громадська організація «Рада молодих вчених Дніпропетровської області».

Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара був активним учасником проведеного заходу серед університетів та академій міста. Викладачі та студенти коледжу мали можливість прочитати лекції за тематикою аерокосмічної освіти.

Студенти коледжу під керівництвом викладачів представили свої моделі ракет, робота-шпигуна. Активний інтерес відвідувачів був до колекції логічних головоломок та майстра-класу з повітряних змій. Цікаво було дивитися, як котушка Тесла пускає маленькі стриммери та запалює люмінісцентні лампи на відстані.

Крім того, присутня молодь могла дізнатися про спеціальності та підготовчі курси в коледжі. Дякуємо учасникам заходу – викладачам Буряку Г.І., Мандриці Т.П., Сєдачовій К.Г., Феоктістовій Л.А. та студентам - Рощину Д.О., гр. ТВ-16-1; Феночко М.С., гр.ТВ-16-1; Вершині Я.В., гр.ПЗ-17-1; Куракіну О.С., гр.ПЗ-17-1; Бондареву М.Р., гр.ТВ-15-2; Даньківу І.В., гр.ТВ-15-2; Панченко А.Д., гр.ТВ-15-2; Черненко А.І.,гр.КС-16-2; Коваленко О.С., гр. ПЗ-15-1; Плисенко М.В., гр. ПЗ-15-1; Гопієнко К.О., гр. ТО-16-1; Гриньову Я.В., гр.ОВ-16-1 за підготовку та участь у фестивалі «Ніч Науки-2018».

Коледж вдячний організаторам науково-популярного фестивалю «Ніч Науки-2018» за можливість представлення досліджень навчального закладу.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії