


З технологіями - єдність і з новітнім часом - в крок, шлях крізь простір - до зірок!
11-13 квітня 2018 року на базі Національного центру аерокосмічної освіти молоді імені О.М. Макарова в м. Дніпро відбулася XX Ювілейна Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос». Щороку коледж бере участь у проведенні заходу. Цього року 20 студентів та викладачів взяли участь в конференції.
За результатами роботи XX Ювілейної Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і космос» відмічено 60 учасників, серед яких і студенти коледжу, які нагороджені дипломами конференції.
Секція «Інформаційні технології. Системи телекомунікацій» - Гриньов Я.В., ст.гр ОВ-16-1
Секція «Екологія. Космічна біомедицина і психологія» - Василишина А.О., ст.гр. ТВ-14-1
Секція «Нетрадиційні ідеї і проекти» - Бондарев М.Р., ст.гр. ТВ-15-2
Секція «Виробництво літальних апаратів: нові рішення і технології» - Лебідь О.Д., ст.гр.ОВ-15-1
Секція «Транспортні-космічні системи: проектування, конструювання і надійність» - Гаврилюк В.Д., ст.гр. ТВ-14-1
Секція «Нанотехнології і наноматеріали в РКТ» - Зозуля І.О., ст.гр.ЗВ-17у-1
Студент групи ОВ-16-1 Гриньов Ярослав з задоволенням розповідає про участь у заході «Я вже вдруге приймаю участь у цьому форумі. У роботі конференції брали участь науковці, студенти, аспіранти є чому повчитися».
Участь творчої молоді коледжу в конференції вкотре засвідчила високий рівень студентських досліджень під керівництвом викладачів.
Тетяна Мандрика, викладач ПЦК програмної інженерії, науковий керівник
Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара - ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ вищий навчальний заклад I рівня акредитаціх, який готує фахівців ракетно-космічної галузі
Copyright © 2021, Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара