ІІ науково-практична конференція студентів «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

       16.04.18

12 квітня 2018 на базі ПЦК Програмної інженерії відбулася ІІ науково-практична конференція студентів коледжу «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ». Мета конференції - відображенння сучасних елементів інформаційних технологій, які використовуються при підготовці ІТ-спеціалістів. Конференція проведена під егідою Level Up - навчального центру підготовки ІТ-спеціалістів.

 

Марина Янкула, керівник навчального центру підготовки ІТ- спеціалістів Level Up, привітала студентів з урочистою подією та розповіла чим займається навчальний центр підготовки ІТ- спеціалістів Level Up та про сучасні вимоги в ІТ- кар’єрі. Гості заходу розповіли присутнім про відмінності роботи фріланс від роботи в компанії, етапи Front End розробки.

 

З доповідями на конференції виступило 11 студентів II-IV курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Керівниками виступили викладачі ПЦК Програмної інженерії та ПЦК Комп’ютерної інженерії.

 

Підсумки конференції підвела голова ПЦК Програмної інженерії Ланська Світлана, яка відзначила високу підготовку та інтерес студентів до проведеного заходу. Студенти, які виступали з доповідями отримали подарунки від Level Up.

 

Доповіді за рішенням оргкомітету надруковані у збірнику праць конференції та розміщені на сайті коледжу (перейти).

 

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку гостям навчального центру підготовки ІТ- спеціалістів - Level Up, за підтримку у проведенні заходу.

Світлана Ланська, голова ПЦК Програмної інженерії

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії