У гостях у коледжі молодіжний центр Дніпропетровщини

       14.02.18

12 лютого 2018 року в коледжі відбулася зустріч студентів з фахівцями Молодіжного центру Дніпропетровщини. МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ - це: YOUTH ACTIVITY HUB для реалізації молодіжних ініціатив та розвитку молодіжної політики регіону.

Головна мета проведеного заходу - ознайомлення студентської молоді коледжу з цікавими та корисними варіантами реалізації молодіжної політики області.

Надія Кириченко, начальник відділу соціального розвитку та національно- патріотичного виховання та Анастасія Ємець, менеджер у соціальній сфері, Молодіжного центру Дніпропетровщини, ознайомили присутніх з основними напрямами роботи Молодіжного центру, а саме, працевлаштування, волонтерство, мовний клуб, юридичний консалтинг, організація тематичних шкіл, практичних семінарів з менеджменту та психології, надання інформації про стипендії, гранти, програми, тощо. Студенти коледжу мали змогу ознайомитися з цікавою програмою, корисним досвідом та роботою Молодіжного центру Дніпропетровщини. 

 
 

Волонтер, Ігор Повісенко, Дніпропетровської обласної організації Товариство Червоного Хреста України, розповів студентам про молодь міста, яка бере участь у діяльності Червоного Хреста України та навички надання першої допомоги людині.

 
 

Студенти коледжу мають можливість стати учасниками реалізації регіональних молодіжних проектів.

Олена Малик, голова ПЦК Математики та інформатики

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії