Студентське життя - Спортивна діяльність

Досягнення студента коледжу у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

23 травня 2020 року рій-учасник «Патріот» нашого коледжу (командир рою - викладач Нечепуренка В.М. та заступника Акімова Ю.О.) посів ІІ місце у Online-конкурсі «Відун» Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Найбільш цікавими для наших студентів стали питання, які стосувалися історії України та історичних осіб.

 
 
 

День захисника України

З нагоди святкування Дня захисника України, з метою формування у студентів патріотичної свідомості, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу у коледжі пройшли військово-спортивні змагання. Завдання змагань: всебічна підготовка юнаків до строкової військової служби, готовність до виконання громадського та конституційного обов′язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України.

 

Учасників змагань з Днем захисника України щиро привітав учасник антитерористичної операції на сході України завідувач кафедри фізичного виховання та спорту ДНУ імені О.Гончара, доктор економічних наук, підполковник Саричев Володимир Іванович.

 

Військова частина А-3021 представила зразки стрілецької зброї.

 

Організація змагань покладалась на предметну комісію фізичного виховання та захисту Вітчизни. Змагання були особистісно-командні, проходили на спортивних майданчиках коледжу.

 

Програма змагань складалась з наступних видів: розбирання та складання АК-74, спорядження магазину до АК-74, стрільба з пневматичної гвинтівки, метання гранати на дальність, метання гранати на точність, дартс, ривок гирі 16 кг — 2 хвилини, згинання-розгинання рук на високій перекладині з вантажем 5 кг, малюнок за тематикою заходу. У змаганнях прийняли участь команди груп трьох відділень коледжу.

 

За підсумками командних змагань найкращі результати показали наступні групи:

 • 1 місце – група ЗВ-17у-1,
 • 2 місце – група ТВ-15-2,
 • 3 місце – група ЕП-17у-1,
 • 4 місце – група ПЗ-14-1,
 • 5 місце – група ПЗ-16-1,
 • 6 місце – група ЕП-16у-1.

В особистих змаганнях переможцями стали:

 • Козирєв Андрій (гр.ЗВ-17у-2) - розбирання та складання АК-74;
 • Кущовий Костянтин (гр.КС-16-2) - спорядження магазину до АК-74;
 • Літвінов Олександр(гр.ТВ-16-2) - стрільба з пневматичної гвинтівки;
 • Бородавкін Олександр (гр.ЗВ-17у-1) – метання гранати на дальність;
 • Курляндський Віссаріон (гр.ОВ-15-1) – метання гранати на точність;
 • Дубовський Семен (гр.ЕП-17-1) – дартс;
 • Спірін Дмитро (гр.ЕП-16у-1) - ривок гирі 16 кг — 2 хвилини;
 • Христенко Богдан (гр.ЗВ-16у-1) - згинання-розгинання рук на високій перекладині з вантажем 5 кг.

Вітаємо переможців змагань!

Спортивна діяльність

Спорт і молодь - поняття нероздільні. Колектив коледжу живе за принципом: «У здоровому тілі - здоровий дух». Ця формула втілює ідею всебічно розвиненої особистості, в якій фізична досконалість органічно поєднується з високим рівнем інтелектуально-духовного розвитку.

Здоров’я – перша й найважливіша потреба людини, яка визначає його здатність до праці та забезпечує гармонійний розвиток. Формування здорового способу життя залежить тільки від нас самих, нашої самооцінки, переконань та світогляду і є головним важелем первинної профілактики здоров’я молоді через зміну стилю та укладу життя, його оздоровлення з використанням знань для подолання шкідливих звичок, гіподинамії. В нашому навчальному закладі ці питання є пріоритетними.

Викладачі комісії фізичного виховання працюють над методичною проблемою: «Виховання в студентів стійкого інтересу до занять фізичною культурою», адже систематичні заняття фізичними вправами запобігають виникненню хвороб, покращують імунну систему, а також прискорюють відновлення функцій всіх систем і органів людського організму. При проведенні занять з фізичного виховання використовуються різні форми організації навчально-виховного процесу: обов’язкові заняття з фізичної культури, що проводяться за розкладом, самостійні заняття студентів, заняття у спортивних секціях.

Спортивно-масова робота коледжу багатогранна, потребує чимало зусиль в організаційному плані, проте наша студентська молодь надзвичайно активна. Згідно з планом спортивно-масової роботи на навчальний рік передбачені фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи:

 • спартакіада коледжу з видів спорту (баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, шахів, легкої атлетики);
 • спортивні конкурси "Козацькі розваги", "Веселі старти";
 • спартикіада КБ "Південне";
 • товариські зустрічі з ігрових видів спорту з іншими ВНЗ;
 • спартакіада міста та області серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

      

Вести здоровий спосіб життя та бути завжди у хорошій фізичній формі — в нашому коледжі модно. У навчальному закладі функціонує низка різноманітних спортивних секцій, учасниками яких можуть стати усі охочі. Викладачі комісії проводять секційну роботу, яка дозволяє залучати все більше студентів до занять фізичною культурою, зміцнює їх та фізично вдосконалює, виховує інтерес до здорового способу життя.

Важливою умовою організації та проведення навчально-виховної роботи з фізичного виховання, організації оздоровчо-спортивної роботи є наявність спортивно-матеріальної бази. В нашому закладі діє навчально-тренувальний комплекс, який використовується як для проведення навчальних занять, так і для організації фізкультурно-оздоровчої роботи. До спортивного комплексу входять: спортивна зала, дві тренажерні зали, гімнастична зала, спортивні майданчики.