Куратор групи

ТВОРИМО ІСТОРІЮ КОЛЕДЖУ РАЗОМ: НАУКОВИЙ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ

 

15 травня 2024 року на передодні Дня науки в Україні студенти 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-22п-1 зустрілися з Валерією Михайловою, завідувачем відділення комп’ютерної і програмної інженерії.

Валерія Михайлова, акцентувала увагу студентів на науковому підході щодо опанування сучасних дисциплін ІТ напрямку.

Зустріч пройшла в теплій, дружній атмосфері. Студентська молодь готується до завершення навчального року.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія, куратор групи ПЗ-22п-1

ОНЛАЙ-БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ 2024

 

Успішна виховна робота з сучасними студентами ‒ постійне співробітництво коледжу і сім’ї. Протягом тижня куратори академічних груп коледжу завдяки ресурсу Google Meet проводять онлайн-батьківські збори.

20 березня 2024 року в групі ПЗ-22п-1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» проведено батьківські збори. Батьки мали можливість поспілкуватися із куратором групи та детальніше дізнатися про успіхи студентської молоді у навчанні, відвідуванні занять, а також обговорити проблеми, що їх турбують.

На зборах говори про:

- відвідування занять студентами;

- особливості освітнього процесу: оцінювання, домашні завдання, роботу з дистанційними навчальними курсами на платформі Moodle;

- проблеми, які виникають в процесі навчання.

Щиро дякуємо батькам, які знайшли час і можливість вийти на зв’язок, адже батьківська громадськість – важливий союзник коледжу у вихованні та навчанні молоді, формуванні життєвих цінностей, відповідальності за навчання.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія,куратор групи ПЗ-22п-1

210 РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

 

6 березня 2024 року в онлайн-режимі в групі ПЗ-22п-1 проведено захід, присвячений річниці народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка. Студенти виявили активність у проведеному заході – згадки яскравих сторінок біографії, читання уривків з прози Тараса Шевченка.

Багато років поспіль традицією в коледжі є проведення тематичних кураторських годин.

9 березня 2024 року виповнюється 210 років від дня народження Тараса Шевченка великого українського поета, художника, громадського діяча.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія, куратор групи ПЗ-22п-1

ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СТУДЕНТАМИ 2024

26 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч викладачів коледжу зі студентами 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-22п-1 щодо вільного вибору навчальних дисциплін.

Організатори: Світлана Ланська, голова циклової комісії програмної інженерії, Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії, куратор групи ПЗ-22п-1.

Викладачі презентували вибіркові дисципліни:

- Юлія Лазарева, викладачка циклової комісії програмної інженерії, дисципліни «Комп’ютерна графіка та анімація», «Основи комп'ютерного дизайну»;

- Ольга Блат, викладачка циклової комісії комп’ютерної інженерії, дисципліни «Web-технології», «Верстка макетів та веб-інтерфейсів»;

- Світлана Антоненко, к.т.н., доцент, викладачка циклової комісії програмної інженерії, дисципліни «Технології кросплатформеного програмування і моделювання польотів», «Програмування мовою JAVA і розробка безпечного ПЗ».

Підвела підсумки зустрічі - Валерія Михайлова, завідувач відділення комп’ютерної та програмної інженерії.

Бажаємо студентам коледжу вдалого вибору серед вибіркових дисциплін!

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія, куратор групи ПЗ-22п-1

 

ЗАХІД-РЕКВІЄМ ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого 2024 року відбувся захід-реквієм до Дня Пам’яті Героїв Небесної Сотні, який організували Державна установа «Науково- методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» та бібліотека відокремленого структурного підрозділу «Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».

Серед закладів учасників і Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. У заході взяли участь педагогині: циклової комісії соціально-історичних дисциплін Ірина Кібець та циклової комісії програмної інженерії Тетяна Мандрика і Тетяна Сайко та студенти груп: ОВ-23-1, 131 спеціальності «Прикладна механіка», ПЗ-23п-1, 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Куратори груп провели захід на виховних годинах зі студентським ком’юніті.

День Героїв Небесної Сотні, покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідно вшанувати подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмної інженерії

 

РОЗПОЧАТО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ДРУГОМУ СЕМЕСТРІ

 

Зимові канікули залишилися позаду, стартував весняний семестр 2023/2024 навчального року для студентів усіх спеціальностей. Для його успішного початку та організованого проведення передувала робота з студентами кураторів навчальних груп на кураторських годинах.

5 лютого 2024 року відбулася виховна година в групі ПЗ-22п-1 на тему «Креативний підхід до навчання сьогодення». Студенти обмінялися позитивними враженнями, отриманими під час зимових канікул, а також проаналізували розклад навчання весняного семестру.

Вітаємо здобувачів фахової передвищої освіти та викладачів з початком другого семестру навчального року. Нехай нинішній навчальний семестр стане періодом нових професійних досягнень, особистих звершень!

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія, куратор групи ПЗ-22п-1

ЕКЗАМЕНАЦІЙНА СЕСІЯ

 

28 грудня 2023 року студенти 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», групи ПЗ-22п-1 на виховній годині підвели підсумки отримання нових знань та вмінь третього навчального семестру. Зимова екзаменаційна сесія 2023-2024 н.р. саме в розпалі.

Студенти старанно готуються до здачі іспитів, щоб якомога краще представити свої знання.

Бажаємо студентам коледжу успішно здати іспити зимової сесії!

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія

ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ДО СТОРІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВІКТОРА ГЛУШКОВА - ЗАСНОВНИКА УКРАЇНСЬКОЇ КІБЕРНЕТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ»

 

25 жовтня 2023 року відбувся онлайн-семінар «До сторіччя від дня народження Віктора Глушкова - засновника української кібернетики та інформатики» для студентів 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Творча молодь коледжу дізналася про науковий і життєвий шлях академіка В. М. Глушкова.

Дякуємо міжнародній компанії DataArt за можливість перегляду онлайн-виставки «Віктор Глушков: пам’ятні ідеї».

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія

 

ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНЕ СВЯТО ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

 

Міжнародне свято працівників освіти було засноване ЮНЕСКО у 1994 році. До цього святкування приєдналося понад 100 країн по всьому світу. Всесвітній день вчителя зарахований до системи міжнародних днів Організації Об’єднаних Націй (ООН).

05 жовтня 2023 року в групі ПЗ-22п-1 за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» відбулася онлайн виховна година з завідувачкою відділення комп’ютерної та програмної інженерії Валерією Михайловою, викладачем спецдисциплін Тетяною Сайко на тему «Перспективи студента сьогодення». Студентська молодь виявила неабиякий інтерес до теми зустрічі.

Сьогодні, у Всесвітній день вчителя, творча молодь коледжу дякує всім викладачам, які змінють кожен день життя студентів на краще.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-22п-1

ВІТАЄМО ІЗ ЗАВЕРШЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Студенти завжди чекають літні канікули, і от нарешті вони настали!

Для першокурсників – це здійснення мрії. Для випускників коледжу - завершення важливого етапу в житті, адже попереду - вступ до університету.

Бажаємо студентам продуктивних, безпечних канікул!

Випускникам бажаємо не зупинятися на досягнутому, продовжувати освіту за покликом!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-22п-1, викладачка ЦК Програмна інженерія

 
 

НА ЗВ’ЯЗКУ: ГОТУЄМОСЯ ДО ЛІТНЬОЇ СЕСІЇ 2023

6 червня 2023 року відбулася відкрита онлайн зустріч студентів групи ПЗ-22п-1. Студенти коледжу активно готуються до завершення навчального року та літньої сесії 2023. Учасники зустрічі почули цікаві факти про студентів:

- у Прінстонському університеті (США) студенти здають письмові іспити за відсутності в аудиторії викладачів. Вся справа в «Кодексі чесності» - урочистої клятви, яку дають першокурсники. Відповідно до неї студент, як порядна людина, зобов’язується не списувати;

- традиція університету португальського міста Коїмбра стала місцевою легендою. Це -церемонія «спалювання стрічок»: студенти спалюють у спеціальних горщиках широкі стрічки, пофарбовані в кольори свого факультету, що символізує закінчення їх студентського життя.

Побажаємо студентам коледжу налаштуватися на успіх літньої сесії 2023!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-22п-1

ВИБІР НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН СТУДЕНТАМИ

21 березня 2023 року відбулася робоча зустріч викладачів коледжу зі студентами 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-22п-1 щодо вільного вибору навчальних дисциплін. Організатор: Тетяна Мандрика, куратор групи.

Викладачі презентували вибіркові дисципліни:

- Григор’єв Андрій, викладач циклової комісії соціально-історичних дисциплін, дисципліну «Людина і влада»;

- Шилова Наталя, викладачка циклової комісії соціально-історичних дисциплін, дисципліну «Культура в пошуках сенсів»;

- Сітарчук Валерія, заступник директора з виховної роботи, викладачка циклової комісії бухгалтерського обліку та економічних дисциплін, дисципліни «Маркетинг» та «Основи управлінської діяльності»;

- Ланська Світлана, голова циклової комісії програмної інженерії, дисципліни «Чисельні методи», «Методи обчислювальної математики», «Технологія обробки даних мовою Python», «Конструювання систем обробки даних під Android».

Підвела підсумки зустрічі - Валерія Михайлова, завідувач відділення комп’ютерної та програмної інженерії.

Бажаємо студентам коледжу вдалого вибору серед вибіркових дисциплін!

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмна інженерія», куратор групи ПЗ-22п-1

 

209 РІЧНИЦЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Багато років поспіль традицією в коледжі є проведення виховних годин кураторами груп, присвячених річниці народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка.

9 березня 2023 року в онлайн-режимі в групі ПЗ-22п-1 проведено захід до 209-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Студенти виявили активність у проведеному заході – згадки яскравих сторінок біографії.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмна інженерія», куратор групи ПЗ-22п-1

 

КОНКУРС ЕСЕ «ВІЙНА В ДОЛІ МОЄЇ РОДИНИ»

З 20 вересня до 30 листопада 2022 року Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» проводила конкурс есе «Війна в долі моєї родини». Нагородження переможців відбулося на початку грудня 2022 року.

Участь у конкурсі брали і студенти Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені О. Гончара.

Серед переможців конкуру та фіналістів - Анна Карбан, студентка спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» (група ПЗ-22п-1). Анна посіла третє місце, надихнула на написання есе студентку Тетяна Мандрика, куратор групи.

Конкурс підкреслив важливість Миру як головної цінності суспільства, виховання на сьогодення в студентської молоді толерантності та терпимості.

Карбан Анна, група ПЗ-22п-1

Вітаємо!

Третє місце в конкурсі есе «Війна в долі моєї родини»!

 

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-22п-1

НА ЗВ’ЯЗКУ: ГОТУЄМОСЯ ДО ЗИМОВОЇ СЕСІЇ 2022

14 грудня 2022 року відбулася відкрита онлайн-зустріч батьків та студентів групи ПЗ-22п-1 за допомогою платформи Google Meet з завідувачкою відділення «Комп’ютерної та програмної інженерії» Валерією Михайловою.

Організатор відеозустрічі – куратор групи Тетяна Мандрика.

Студенти цікавилися, як відбуватиметься перша зимова сесія. Завідувачка відділення Валерія Михайлова дала відповіді на поставлені запитання.

«Потрібно зосередитися на виконанні завдань з дисциплін та навчальної практики. Графік зимової сесії розміщено на сайті коледжу. Використайте свій час для комунікації з викладачами. Виникають питання щодо складнощів дистанційного навчання – звертайтеся, телефонуйте», – наголосила Валерія Михайлова.

Побажаємо студентам коледжу навчатися системно, налаштуватися на успіх!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-22п-1

ВРУЧЕННЯ СТУДЕНТСЬКИХ КВИТКІВ 2022

 

Понад 300 студентів Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара денної форми навчання отримали студентські квитки.

Відтепер студенти отримали офіційний документ, який засвідчує їх новий статус.

Бажаємо всім першокурсникам з честю нести звання студента, наснаги, сумлінного навчання та зміцнювати і примножувати традиції коледжу!

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії», куратор групи ПЗ-22п-1

ВІДЗНАЧАЄМО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТА

 

16 листопада 2022 року напередодні Міжнародного дня студента в групі ПЗ-22п-1 за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» відбулася онлайн виховна година на тему «Студент сьогодення». Організатор – куратор групи Тетяна Мандрика.

На заході було презентовано історію свята всіх студентів. Цілеспрямована студентська молодь виявила неабиякий інтерес до теми зустрічі, адже незабаром перша сесія.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК «Програмної інженерії», куратор групи ПЗ-22п-1

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ 2022-2023 РІК КРОКУЄ

Другий тиждень дистанційного навчання у новому 2022-2023 навчальному році добігає кінця.

Студенти першого курсу побачили навчальний заклад, познайомились із викладачами, відвідали перші лекційні та практичні заняття.

Дорогі першокурсники, успіхів у навчанні та вірних друзів!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-22п-1

 

ВЕБІНАР З НАДАННЯ ПЕРШОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

Запрошуємо долучитись до вебінару з надання першої медичної допомоги, який проходитиме на платформі zoom.

Організатори: ГО "Асоціація Ноосфера" і Noosphere Engineering School.

Лектор – кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної медицини з курсом фізичної терапії Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Олексій Вінник.

Дата проведення та час: 17 березня о 12.00.

Реєстрація обов'язкова - перейти

Тетяна Мандрика, курівник гуртка «Інформатика та інформація»

СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СВЯТКУЮТЬ ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ КОСМОСУ

Всесвітній тиждень космосу проводиться з 4 до 10 жовтня щороку. Подія приурочена запуску 4 жовтня 1957 року першого штучного супутника Землі «Супутник I» та вступу в силу 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.

8 жовтня 2021 року студенти Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-21-2 Бахмат Богдан, Васильєв Георгій, Ломака Ірина, Новостройний Дмитро, Обуховський Максим, Павлов Степан, групи ПЗ-19-1 Вакуленко Олексій, Вязінько Марина, Костюшко Микола, Мишин Євген, Ревков Олександр в рамках виховної години завітали до Noosphere Engineering School. Студентів коледжу та викладача Тетяну Мандрику гостинно зустріла керівниця лабораторії, к.т.н. Тетяна Булана, яка розповіла студентам про startup платформу для молоді України. Студенти почули розповідь про Макса Полякова, який заснував Noosphere Engineering School, про теорію Володимира Вернадського, який визначив ноосферу як «сферу людського розуму», яка є основою філософії Noosphere.

До дискусії приєднався Данііл Болдирев, який є випускником коледжу 2017 року, а нині працює серед творчої молоді Noosphere Engineering School.

Данііл поділився своїми спогадами про навчання у коледжі та порадив, на що студентам потрібно звернути увагу, навчаючись на спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Творча молодь коледжу відвідала лабораторії Інжинірингової школи Noosphere. Так, Дмитро Новостройний, студент групи ПЗ-21-2, вражений побаченим: «Дуже цікаво. Приємно познайомитися зі студентами старших курсів університету, які розвивають свої інноваційні ідеї».

Кожний учасник події з нагоди Всесвітнього тижня космосу отримав падарунок.

Дякуємо Тетяні Буланій за цікаву розповідь про Noosphere Engineering School та екскурсію лабораторіями.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії

 
 
 

ВІДЗНАЧАЄМО ДЕНЬ НАУКИ

У третю суботу травня в Україні відзначається День науки – свято, яке встановлено у 1997 році Указом Президента України «...на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України...».

13 травня 2021 року напередодні Дня науки в групі ПЗ-19п-1 за спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення» відбулася онлайн виховна година на тему «Підґрунтя розвитку наукового потенціалу сучасного студента». Організатор – куратор групи Тетяна Мандрика.

Студент групи Володимир Пристрельський, учасник Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і космос» 2021, презентував присутнім дослідження, зібрані ним за два роки, які характеризують студента майбутнього 2030 року. Цілеспрямована студентська молодь виявила неабиякий інтерес до теми зустрічі.

Науковий потенціал студентів коледжу під керівництвом викладачів направлений на участь у роботі гуртків, конференцій, форумів, хакатонів, конкурсів, олімпіад.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-19п-1

 

ДІЗНАЄМОСЯ ПРО ІТ-КОМПАНІЇ ДНІПРА

Студентське життя у ці дні проходить онлайн. Окрім занять за розкладом, куратори груп проводять онлайн виховні години на різні теми.

Так, студентам спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-19п-1 куратором групи Тетяною Мандрикою було запропоновано взяти участь у онлайн-турі IT-компанії AMC Bridge 14 квітня 2021 року. Зустріч відбулася у Zoom-конференції.

Студентська молодь мала змогу почути про життя компанії, основні напрями проєктів, ознайомитися з інформацією щодо того, як потрапити на роботу, які знання можуть бути затребувані, переглянути відео офісу компанії, поставити лекторам запитання. У кінці зустрічі всі присутні мали змогу взяти участь у вікторині. Одним із переможців вікторини став студент групи ПЗ-19п-1 Волков Євген.

Такі виховні години є одним із напрямів профорієнтаційної обізнаності майбутніх фахівців IT-компаній.

Дякуємо IT Dnipro Community та компанії AMC Bridge за таку можливість для студентської молоді.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-19п-1

 
 
 

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

Щороку у Фаховому коледжі ракетно−космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара відзначають день народження Тараса Григоровича Шевченка.

9 березня 2021 року в групі ПЗ−19п−1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» в читальній залі коледжу пройшов виховний захід з нагоди 207 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Завдяки книжковій виставці, яку підготували співробітники бібліотеки коледжу, студенти мали змогу погортати сторінки життя Т.Шевченка. Студент Євгеній Волков зачитав улюблені вірші та висловив свою шану Великому Кобзареві.

 
 

Дякуємо бібліотекарям коледжу за книжкову виставку, присвячену Т.Г. Шевченку.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії,куратор групи ПЗ-19п−1

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА СТУДЕНТІВ

Сьогодні студентське життя проходить в режимі онлайн. Так, на платформі ZOOM відбуваються не тільки заняття за розкладом, а й зустрічі з кураторами груп.

Нещодавно в групі ПЗ-19п-1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відбулися батьківські збори онлайн за участю завідувачки відділення комп’ютерної та програмної інженерії Михайлової Валерії, викладачів Сайко Тетяни, Феоктістової Людмили. На зустрічі обговорювалися питання своєчасної здачі завдань та підготовки до здачі першого курсового проєкту.

Окрім питань щодо навчання студентів за програмою, студентська молодь мала змогу ознайомитися та зареєструватися на безкоштовний онлайн-курс з діджитал-маркетингу, який знаходиться на порталі «Дія. Цифрова освіта» (посилання).

 

Можливість навчання на онлайн-курсі надається як школярам, так і студентам. Ми піклуємося про майбутніх абітурієнтів та студентів коледжу, тому розширюємо спектр набуття додаткових знань творчої молоді в ІТ- направленні.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до студентів групи ПЗ-19п-1.

Дякуємо Департаменту освіти і науки Дніпровської облдержадміністрації за надану можливість опанування онлайн-курсу.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії, куратор групи ПЗ-19п-1

НА ЗВ’ЯЗКУ: ГОТУЄМОСЯ ДО ЛІТНЬОЇ СЕСІЇ 2020

13 травня 2020 року відбулася відкрита онлайн зустріч студентів групи ПЗ-19п-1 за допомогою платформи Zoom з завідувачкою відділенням Комп’ютерної та програмної інженерії Валерією Михайловою, викладачем спецдисциплін Тетяною Сайко. Організатор відеозустрічі – куратор групи Тетяна Мандрика.

Студенти цікавилися, як відбуватиметься літня сесія. Завідувачка відділенням Валерія Михайлова дала відповіді на поставлені питання.

«Сьогодні максимально потрібно зосередитися на виконанні завдань з дисциплін. Час швидко плине. Заліковий тиждень розпочинається з 25.05.2020 р. Графік літньої сесії розміщено на сайті коледжу. Використайте свій час для комунікації з викладачами. Виникають питання щодо складнощів дистанційного навчання – звертайтеся, телефонуйте», – наголосила Валерія Михайлова.

Викладач дисциплін «Основи програмування та алгоритмічні мови», «Архітектура комп’ютерів» Тетяна Сайко повідомила студентам щодо своєчасної здачі лабораторних робіт, підготовки до навчальної практики та розповіла, як максимально правильно виконати поставлене завдання.

Побажаємо студентам коледжу грамотно розподілити сили, навчатися системно, налаштуватися на успіх!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1

Екскурсія студентів коледжу до Дніпропетровської ОДА

26 лютого 2020 року на екскурсію до Дніпропетровської обласної державної адміністрації завітали студенти 1-го курсу коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара. Студентів групи ПЗ-19п-1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» гостинно зустрів Андрій Іваницький, представник управління молоді та спорту Дніпропетровської ОДА.

Студенти пройшлися по адмінбудівлі – з першого до сьомого поверху.

Знайомство з ОДА розпочалося із відвідування офісу «Відкрита влада». Студенти мали змогу дізнатися, як потрапити на особистий прийом до очільника регіону, де представники керівництва області зустрічаються з мешканцями міста, області, скільки часу розглядають письмові звернення.

 

Наступною «зупинкою» екскурсійного маршруту була – Кругла зала. Саме там проходить більшість офіційних заходів, зустрічей.

У залі засідань студенти коледжу мали змогу почути інформацію про структуру ОДА. Делікатний Леонід та Книш Юлія із задоволенням дискутували з Андрієм щодо правових питань.

 

Наступна «зупинка» – це знайомство студентів з роботою контакт-центру та «гарячої лінії». Щодня оператори приймають майже 600 звернень від мешканців міста та області.

П’ята «зупинка» – це зала засідань, де проходять селекторні наради.

На сьомому поверсі студенти побували в приймальній голови ОДА.

Останньою «зупинкою» була зала засідань, де очільник області проводить наради із керівниками департаментів. Студентська молодь мала змогу почути про роботу департаментів та управлінь.

Дякуємо голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку за надану можливість ознайомитися з роботою облдержадміністрації.

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1

Готуємося до зимової сесії

Незабаром у студентів коледжу розпочнеться зимова сесія – це справжнє випробування. Та найважче зараз першокурсникам. Приємно, що студенти почали готуватися до сесії не під час неї, а у ході всього навчання.

Так студенти групи ПЗ-19п-1 мали змогу перевірити готовність до екзамену з дисципліни «Українська мова з професійного спрямування» під час проведення відкритого заняття.

До заліків підготовка проходить щоденно. Фізичні можливості з дисципліни «Фізичне виховання», студенти групи перевірили на спортивному святі «Козацькі розваги» зайнявши третє місце серед команд учасників.

То ж побажаємо всім першокурсникам коледжу вдалого складання зимової сесії.

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1

Новий навчальний рік крокує

Четвертий тиждень навчання в новому навчальному році уже на порозі. Вітаємо всіх з вдалим стартом, а особливо першокурсників. Для нових студентів коледжу відбулося знайомство з навчальним закладом, пройшли перші лекційні заняття.

Хай цей рік буде яскравим, успішнішим, хай попереду нас чекають багато відкриттів, звершень та блискучих перемог.

Дорогі першокурсники, багато яскравих подій, успіхів у навчанні та вірних друзів!

 
 

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1