NASA Space Apps Challenge Dnipro 2019

       25.10.19

Міжнародний космічний хакатон NASA пройшов 19-20 жовтня 2019 року на базі Noosphere Engineering School за адресою вул. Наукова 13, корпус №9 Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара.

Space Apps – це міжнародне 48 годинне змагання на якому учасники вирішують практичні завдання в області космічного простору.

На урочистому відкритті учасників привітав перший проректор Дніпровського національного університету ім. О. Гончара – Дробахін Олег.Олегович доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії у галузі науки і техніки. Перший проректор зауважив, що сьогоднішній захід спрямований на підтримку талановитої молоді, акцентував увагу присутніх на дослідницький азарт в стінах закладів вищої освіти.

Студенти Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара взяли активну участь у проведенні заходу. Двадцять учасників, чотири команди, студенти учасники від першого до четвертого курсів за спеціальностями «Інженерія програмного забезпечення» та «Прикладна механіка» працювали над втіленням своїх замислиів.

Хакатон об’єднав студентів, науковців, ІТ розробників. В плідній співпраці з менторами команди напрацьовували ідеї та слухали поради. Серед менторів був Владислав Лісний, колишній випускник коледжу, а сьогодні програміст 7+ років досвідом, засновник двох стартапів.

Команди коледжу представили свої проекти за категоріями «Наш Місяць», «Планети поруч та далеко», «Жити в нашому світі».

Над проектами працювали студенти груп:

ПЗ-17-1 Войцехов М.О., Куракін О.С., Брага В.Д., Савчук Є.О.

ПЗ-17-2 Мишин М.О., Катирева Н.О., Стельмашов Б.А., Панков В.А., Новік М.О., Потрус М.О., Краснокутська Ю.М., Назаров І.О.

ПЗ-19-1 Мишин Є.О.

ПЗ-17п-1 Мирошниченко М.К., Матус В.Р., Сафонов Ю.А., Мельник В.В.

ПЗ-19п-1 Пристрельський В.Є.

ОВ-16-1 Гриньов Я.В.

 
 
 
 
 
 
 
 

Участь студентів у такому форумі – це чудовий досвід командної роботи в пошуку креативних ідей та практична перевірка пройденого матеріалу з дисципліни «Групова динаміка і комунікації». При підведенні підсумків Михайло Рябоконь, співзасновник, Noosphere, зауважив, що хакатон покликаний сприяти творенню інновацій та зростанню зацікавленості у здобутті інженерних знань молоддю.

Усі учасники форуму отримали – сертифікати та подарунки, досвід командної роботи, позитивні емоції.

Тетяна Мандрика,учасник хакатону, викладач ПЦК Програмної інженерії