ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА: КОЛЕДЖ ВІДКРИВАЄ СВІТ МОЖЛИВОСТЕЙ ДЛЯ МОЛОДІ

       05.06.24
 

4 червня 2024 року на підготовчому відділенні відбулася зустріч з батьками та слухачами підготовчого відділення.

Оксана Плотніченко, педагогиня циклової комісії комп’ютерної інженерії, презентувала 123 спеціальність «Комп’ютерна інженерія» та подальше навчання в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Катерина Сєдачова, голова циклової комісії авіаційна та ракетно-космічна техніка, деталізувала навчання студентів 134 спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» за програмою «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів» та програмою «Безпілотні літальні апарати».

Іван Кущ, викладач циклової комісії авіаційна та ракетно-космічна техніка, розповів про сучасну тематику курсового та дипломного проєктування 134 спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», провів екскурсію навчальними лабораторіями.

Тетяна Мандрика, педагогиня циклової комісії програмної інженерії, презентувала 121 спеціальність «Інженерія програмного забезпечення» та подальше навчання в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Дмитро Соловйов, голова циклової комісії електротехніки та електротехнологій, провів екскурсію лабораторіями де навчаються студенти 141 спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» та розповів про сучасні технології в галузі електроенергетики.

Батьки та майбутні студенти відвідали музей ракетної техніки, навчальні лабораторії, мали змогу поспілкуватися з головами циклових комісій, викладачами.

Вибір професії є важливим кроком у життєвому і професійному становленні людини. Зробіть перший крок - завітайте на підготовче відділення коледжу!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення