ВЕБІНАР «ПРОГРАМА ЄС ЕРАЗМУС+ ТА МОЖЛИВОСТІ ETWINNING ДЛЯ РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНОЇ, ШКІЛЬНОЇ ТА ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ НА ШЛЯХУ ДО ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ» У МЕЖАХ ДНЯ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

       10.05.24

9 травня 2024 року у межах Дня Європи в Україні Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національний офіс підтримки eTwinning – Україна спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки представників команд проєктів ЄС провели вебінар «Програма ЄС Еразмус+ та можливості eTwinning для розвитку педагогічної, шкільної та дошкільної освіти на шляху до євроінтеграції».

З вступним словом до учасників звернулись:

- Олександра ГУСАК, Генеральна директорка Директорату європейської та євроатлантичної інтеграції, Міністерство освіти та науки України;

- Ігор БАЛУБА, керівник експертної групи з питань фахової передвищої освіти, Директорат фахової передвищої, вищої освіти, Міністерство освіти та науки України.

Взяла участь у вебінарі Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії. Під час заходу учасники дізналися про:

- можливості для педагогічної, шкільної та дошкільної освіти в межах Програми ЄС Еразмус+, зокрема за Програмою eTwinning;

- результати та вплив проєктів Еразмус+ з розвитку потенціалу, партнерств співпраці, Жан Моне та проєктів Програми eTwinning.

Наприкінці заходу, спікери обговорили актуальні питання активної участі та співпраці в проєктах Еразмус+ та eTwinning, а також можливості синергії між проєктами за різними напрямами.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія