«ЖИТИ З КОСМІЧНИМ СМІТТЯМ». ЛЕКЦІЯ ТА Q&A СЕСІЯ ВІД ГО «НООСФЕРА»

       07.12.23
 

Шановні студенти та слухачі підготовчого відділення! Тільки 15 грудня (п’ятниця) о 16.00 ви маєте унікальну можливість в рамках проєкту За небокраєм: велике космічне прибирання прослухати пізнавальну лекцію на тему «Жити з космічним сміттям» від Тіма Флорера – керівника офісу космічного сміття Європейського космічного агентства (ESA). Організатор: ГО «Ноосфера».

Тім Флорер – член Міжнародної академії космонавтики. Він працює над питаннями космічного сміття та спостереження за космосом понад 22 роки і очолює Офіс космічного сміття ESA з 2020 року, тому лекція точно буде цікавою, пізнавальною і ви навіть зможете поставити йому свої запитання.

Формат: онлайн-лекція та Q&A сесія

Коли: 15 грудня, 16.00

Мова: англійська або українська (синхронний переклад)

Реєстрація - перейти

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія