15 квітня 2026 року коледж радо відкрив свої двері для учнів старших класів м.Дніпро.
Гостей привітав викладач циклової комісії авіаційної та ракетно-космічної техніки Іван Кущ, який підкреслив важливість навчання за спеціальністю G12 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, провів екскурсію музеєм ракетна техніка. Студент спеціальності G12 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, групи БП-24-1 Сєдачов Тимофій, поділився з абітурієнтами своїми здобутками в напрямку безпілотних літальних апаратів.
Олександр Коваленко, завідувач відділення комп’ютерної інженерії, розкрив деталі навчання з розробки проєктування та обслуговування апаратних і системних програмних засобів для студентів спеціальності F7 Комп’ютерна інженерія.
Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії, завідувачка підготовчого відділення презентувала спеціальність F2 Інженерія програмного забезпечення, розкрила деталі залучення студентів до співпраці з ІТ-компаніями під час навчання та запросила.
Віта Асаул, голова циклової комісії електротехніки та електротехнологій донесла учасникам заходу інформацію про відкриття нової лабораторії спеціальності G3 Електрична інженерія, працевлаштування випускників на підприємствах енергетичної галузі, у промисловості та відновлюваній енергетиці.
У межах заходу гості змогли оглянути провідні локації коледжу, оцінити його матеріально-технічні можливості та дізнатися про освітньо-професійні програми для майбутніх вступників! Учасники події були запрошені на навчання до підготовчого відділення - це ефективний спосіб підготуватися до вступу, підвищити шанси на зарахування. Старт нової групи 25 квітня 2026 року.
Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії