ВИКЛАДАЧКА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРОГРАМНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН ВІД ЮНЕСКО: БАЗОВИЙ КУРС ПРО ПОРУШЕННЯ РОЗВИТКУ У ДІТЕЙ
25.07.25
Викладачка циклової комісії програмної інженерії, Тетяна Мандрика пройшла базовий курс по роботі з дітьми з порушеннями розвитку від ЮНЕСКО.
Курс «Порушення розвитку у дітей: базовий курс для освітян та психологів закладів освіти» реалізувало Представництво ЮНЕСКО в Україні за підтримки Уряду Японії. До реалізації програми також долучилася кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
У межах навчання учасники дізналися, як підтримувати дітей з аутизмом, працювати з дітьми з інтелектуальними порушеннями, гіперактивністю та психічними розладами.
Програма підвищення кваліфікації педагогічних працівників «Порушення розвитку у дітей: базовий курс для освітян та психологів закладів освіти» ‒ завантажити
Після успішного проходження курсу отримано сертифікат, обсяг програми ‒ 0,5 кредита ЄКТС.
Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії