ВИКЛАДАЧКА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРОГРАМНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У XIІ МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО–ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «УПРАВЛІННЯ В ОСВІТІ»

       30.04.25

29 квітня 2025 року відбулася XIІ Міжнародна науково–практична конференція «Управління в освіті», у якій взяла участь викладачка циклової комісії програмної інженерії Тетяна Мандрика.

Форум відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка» (м. Львів, Україна). Робочі мови конференції: українська, польська, англійська.

Під час конференції розглядалися питання: цифрові технології в управлінні закладом освіти, психолого-педагогічні умови забезпечення якості освітнього процесу в умовах інтеграції до Європейського простору вищої освіти, організаційно-педагогічні умови дистанційного навчання в умовах воєнного часу, підготовка та підвищення кваліфікації викладачів, розвиток їх професійно-педагогічної мобільності.

Збірник тез – завантажити.

Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії