МАРАФОН IT-ТЕХНОЛОГІЙ 2024 ВІД ЕРАМ CAMPUS
Шановні студенти 121 спеціальності! Приєднуйтеся до безкоштовного ІТ-марафону (https://epa.ms/krkm-121) від ЕРАМ CAMPUS, щоб прокачати свої навички і здобути неймовірний досвід!
Драйвер проєкту Єгор Божок.
Чим особливий ІТ-Марафон?
Це безкоштовний спецпроєкт EPAM Campus, участь в якому точно буде корисною для початку кар'єри в ІТ. Упродовж двох тижнів ти спробуєш себе в різних ролях команди розробки і познайомишся з повним циклом створення продукту з нуля. Це унікальна нагода зрозуміти, як реалізовуються проєкти, та попрактикуватись разом з досвідченими експертами різних ІТ-напрямів. Усі, хто успішно складе тест після 10 відвіданих занять, отримають диплом. А найбільш умотивовані марафонці допрацюють власний проєкт і, крім диплому з більшою кількістю годин, матимуть про що розповідати на співбесідах під час пошуку роботи.
Чим цей запуск ІТ-марафону відрізняється від попередніх?
У нас дещо змінилися технології: «офіційна мова» цього марафону — Python, а ще використаємо .NET. Водночас створити власний застосунок можна і будь-якою мовою програмування: Java, C#/.NET, Python, Rubi... — вибирати тобі. Зміняться також хмарні середовища, з якими працюватимемо. Водночас більшість тем марафону — сталі: бізнес-аналіз, дизайн, Front-End, архітектура, DevOps, тестування.
Чи треба для участі знати основи кожного з цих ІТ-напрямів?
Бути експертом в усьому — неможливо! Якщо тобі цікаво послухати лекції, зрозуміти теорію і разом з експертами покроково пройти всі етапи розробки, то для цього не треба глибоких знань в ІТ. Якщо ж мета — створити власний застосунок, тоді бажано все ж розуміти основи ІТ та мати мінімальний досвід розробки.
Загалом, чи обов'язково робити проєкт?
Щоразу до ІТ Марафону долучаються тисячі людей. З попереднього досвіду, не всі учасники беруться за розробку застосунку. Однак ті, хто таки зважується, — часто приносять на оцінку проєкти, які перевищують очікування організаторів. Інколи треба трошки більше віри у власні сили! Із готовим проєктом чи без, Марафон для майбутніх айтівців буде корисною інвестицією часу у свій розвиток.
Які проєкти реалізовуються під час Марафону?
Щоразу ЕРАМ CAMPUS пропонує попрацювати з новою темою: розробляли електронну чергу, створювали гру «хрестики-нолики», пробували запускати соцмережу «на мінімалках». А зовсім скоро запропонуємо відгадати, яка тема проєкту Марафону 4.0. Для тих зареєстрованих учасників, які «підберуться» найближче до правильної відповіді, вже готуємо подаруночки
Які бенефіти від участі в Марафоні можна отримати?
Крім знань від крутих експертів, практичного досвіду, сертифікату, нетворкінгу, а ще реальної можливості мати що розказати на співбесідах, ми підготували додатковий бенефіт — доступ до навчальної платформи LinkedIn Learning, а це більш ніж 20 тисяч різних навчальних курсів! Зазвичай цей доступ платний. Але цього разу навчатися та отримати сертифікат про проходження курсу, додати його до портфоліо на LinkedIn і стати більш помітними на ринку праці зможуть усі учасники Марафону.
То що, до зустрічі на Марафоні? Чекаємо на тебе, щоб стартувати 23 вересня!
РЕЄСТРАЦІЯ та подробиці – https://epa.ms/krkm-121
Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія