КОЛЕДЖ ПІДПИСАВ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ОСВІТНЬОЮ ФУНДАЦІЄЮ ПРОДУКТОВОГО ІТ

       01.06.23

Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара підписав Меморандум про співпрацю з громадською організацією «Освітня фундація продуктового ІТ», яка створена українською кофаундинговою компанією Genesis, представниками фонду Horizon Capital та Київської школи економіки задля розвитку IT-освіти і впровадження найкращих практик сучасного бізнес-навчання в українську систему академічної освіти.

Учасниками цього проєкту є Міністерство освіти та науки України, Міністерство цифрової трансформації України, компанія Genesis та Product IT Foundation for Education, а також коледж. Викладачі коледжу пройшли програму підвищення кваліфікації та отримали акредитацію на інтегрування курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» у коледжі.

Студенти четвертого курсу 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» мали можливість опановувати курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» під час вивчення дисципліни «Групова динаміка і комунікації».

Метою курсу є профорієнтація в продуктовому ІТ, розвиток підприємницького мислення студентів, посилення практичної складової у закладах освіти та розвиток продуктового ІТ.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмна інженерія