ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КОЛЕДЖУ

       11.10.21

9 жовтня 2021 року впродовж Всесвітнього тижня космосу у Фаховому коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся пройшов OPEN DАY. До освітнього закладу завітали майбутні абітурієнти та батьки, які обирають навчальний заклад для подальшого навчання.

Відкрила захід завідувачка підготовчого відділення Тетяна Мандрика, яка розповіла про підготовче відділення коледжу, формування групи, додаткові бали при вступі.

З інформацією про коледж до присутніх звернулась завідувачка відділення комп’ютерних технологій і систем Надія Ткач та Тетяна Матвєєва, голова ЦК Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін щодо спеціальності 071 Облік і оподаткування.

Екскурсійний маршрут гостей заходу – технологічний корпус. Валентина Мірошник, голова ЦК Галузевого машинобудування та прикладної механіки, Олена Вовк, викладачка ЦК Галузевого машинобудування та прикладної механіки представили присутнім спеціальність 131 Прикладна механіка за освітньо-професійною програмою «Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів» та спеціальність 133 Галузеве машинобудування, яка має дві освітньо-професійні програми «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», «Комп’ютерні технології в машинобудуванні».

Викладачі лабораторного корпусу на чолі з Катериною Сєдачовою, головою ЦК Авіаційної та ракетно-космічної техніки, гостинно зустріли відвідувачів. Було представлено спеціальність 134 Авіаційна та ракетно-космічна техніка за освітньо-професійними програмами «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів», «Безпілотні літальні апарати».

Дмитро Соловйов, голова ЦК Електротехніки та електротехнологій, презентував спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Ольга Старосельцева, голова ЦК Комп’ютерної інженерії, представила спеціальність «Комп’ютерна інженерія».

Світлана Ланська, голова ЦК Програмної інженерії, ознайомила із спеціальністю «Інженерія програмного забезпечення».

Гості коледжу отримали буклети, інформаційний матеріал та були запрошені на навчання на підготовчі курси до вступної кампанії 2022.

Тож до зустрічі на підготовчому відділенні!

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення