СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СВЯТКУЮТЬ ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ КОСМОСУ

       11.10.21

Всесвітній тиждень космосу проводиться з 4 до 10 жовтня щороку. Подія приурочена запуску 4 жовтня 1957 року першого штучного супутника Землі «Супутник I» та вступу в силу 10 жовтня 1967 року Договору про принципи діяльності держав з дослідження і використання космічного простору.

8 жовтня 2021 року студенти Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» групи ПЗ-21-2 Бахмат Богдан, Васильєв Георгій, Ломака Ірина, Новостройний Дмитро, Обуховський Максим, Павлов Степан, групи ПЗ-19-1 Вакуленко Олексій, Вязінько Марина, Костюшко Микола, Мишин Євген, Ревков Олександр в рамках виховної години завітали до Noosphere Engineering School. Студентів коледжу та викладача Тетяну Мандрику гостинно зустріла керівниця лабораторії, к.т.н. Тетяна Булана, яка розповіла студентам про startup платформу для молоді України. Студенти почули розповідь про Макса Полякова, який заснував Noosphere Engineering School, про теорію Володимира Вернадського, який визначив ноосферу як «сферу людського розуму», яка є основою філософії Noosphere.

До дискусії приєднався Данііл Болдирев, який є випускником коледжу 2017 року, а нині працює серед творчої молоді Noosphere Engineering School.

Данііл поділився своїми спогадами про навчання у коледжі та порадив, на що студентам потрібно звернути увагу, навчаючись на спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Творча молодь коледжу відвідала лабораторії Інжинірингової школи Noosphere. Так, Дмитро Новостройний, студент групи ПЗ-21-2, вражений побаченим: «Дуже цікаво. Приємно познайомитися зі студентами старших курсів університету, які розвивають свої інноваційні ідеї».

Кожний учасник події з нагоди Всесвітнього тижня космосу отримав падарунок.

Дякуємо Тетяні Буланій за цікаву розповідь про Noosphere Engineering School та екскурсію лабораторіями.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії