МІЖНАРОДНА МОЛОДІЖНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ЛЮДИНА І КОСМОС» 2021

       20.04.21

З 14 по 16 квітня 2021 року у м. Дніпро проходила XXIII Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Людина і космос». Цьогоріч конференція приурочена 25-річчю з нагоди заснування Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова. Конференція проводилась у режимах онлайн і офлайн.

Студенти Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара під керівництвом викладачів щороку активно беруть участь у форумі, розкриваючи свої наукові здобутки, які формуються протягом року.

Викладач спецдисциплін Тетяна Мандрика, науковий керівник та студент групи ПЗ-19п-1 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Пристрельський Володимир досліджували тему «Інформаційні технології і модель студента 2030 року», напрям 7 «Інформаційні технології. Системи телекомунікації». За результатами конференції доповідачі отримали можливість публікації матеріалів у збірнику XXIII Міжнародної молодіжної науково-практичної конференції «Людина і космос» та диплом за найкращу доповідь.

Участь студентської творчої молоді у таких форумах є елементом гурткової роботи, що сприяє розширенню кругозору, отриманню нових знань ведення дискусій.

Тетяна Мандрика, учасник конференції, науковий керівник,викладач ЦК Програмної інженерії