НА ЗВ’ЯЗКУ З ІТ-КОМПАНІЄЮ SOFTSERVE

       21.02.21

17 лютого 2021 року студенти четвертого курсу групи ПЗ-17-1,2 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» були учасниками онлай-зустрічі з компанією SoftServe. Віртуальна еккурсія до IT-компанії SoftServe відбулася в рамках дисципліни «Групова динаміка та комунікації», платформа – Zoom.

З вітальним словом до студентів звернулася Вероніка Кокарєва, Employer Brand Specialist, і запропонувала пройти тест на знання мов програмування.

 

Марія Прокопенко, рекрутер SoftServe IT Academy, розповіла про компанію – найбільшу глобальну ІТ-компанію з українським корінням - та корпоративні цінності.

 

Дзюба Ксенія, Employer Brand Specialist, SoftServe, розкрила тематику корпоративних програм.

 

Тарас Ніколаєв, координатор і ментор SoftServe IT Academy, дав пояснення, як пройти вступне тестування до SoftServe IT Academy та перевірити свої знання.

 

Також студенти мали нагоду задати питання присутнім співробітникам компанії.

У кінці зустрічі Вероніка Кокарєва, Employer Brand Specialist, подякувала всім студентам: «Було приємно відповідати на професійні запитання. Дякуємо, що долучилися до віртуальної екскурсії у SoftServe.

Сподіваємося, що інформація, яку Ви отримали, буде корисною для Вашої професійної діяльності. Долучайтеся до нашого телеграм-каналу #studyhard для студентів та Junior-розробників, де ви знайдете останні новини світу технологій, особистий досвід експертів компанії, корисні джерела для розвитку й анонси актуальних івентів».

 

Циклова комісія «Програмної інженерії» коледжу висловлює подяку керівництву компанії SoftServe та особисто Вероніці Кокарєвій, Employer Brand Specialist, за надану можливість знайомства з компанією студентами четвертого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».

Тетяна Мандрика, викладач дисципліни «Групова динаміка і комунікації», ЦК Програмної інженерії