СПІВПРАЦЯ З НВП «УКРІНТЕХ»

Соціальна відповідальність бізнесу визначається відповідальним ставленням компанії до свого продукту або послуги, до споживачів, працівників і партнерів.

Одним із кращих прикладів соціально-відповідальних компаній в Україні є науково-виробниче підприємство «Укрінтех». Компанія має активну соціальну позицію, що полягає в гармонійному співіснуванні, взаємодії та постійному діалозі із суспільством, участі у вирішенні найгостріших соціальних проблем.

Для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також для створення безпечних умов праці, коледжу надана можливість використання під час пандемії коронавірусу безконтактного сканеру температури TS-50 компанії «Укрінтех».

 Так, для оперативного виміру температури перед початком роботи всім працівникам та відвідувачам коледжу проводиться температурний скринінг безконтактним сканером температури TS-50. Завдяки простоті використання, високій точності та швидкості отримання результатів температури тіла людини TS-50 оптимально підходить для використання в умовах освітнього закладу. Звуковою і колірною індикацією система оповістить про результати виміру температури, що дозволить обмежити поширення інфекційних захворювань серед персоналу та студентів.

Щиро вдячні НВП «Укрінтех» за можливість використання безконтактного сканеру температури TS-50.

Бажаємо компанії «Укрінтех» сил та натхнення в досягненні поставлених цілей!

https://youtu.be/bCc73fvCQKk