НА ЗВ’ЯЗКУ: ГОТУЄМОСЯ ДО ЛІТНЬОЇ СЕСІЇ 2020

       13.05.20

13 травня 2020 року відбулася відкрита онлайн зустріч студентів групи ПЗ-19п-1 за допомогою платформи Zoom з завідувачкою відділенням Комп’ютерної та програмної інженерії Валерією Михайловою, викладачем спецдисциплін Тетяною Сайко. Організатор відеозустрічі – куратор групи Тетяна Мандрика.

Студенти цікавилися, як відбуватиметься літня сесія. Завідувачка відділенням Валерія Михайлова дала відповіді на поставлені питання.

«Сьогодні максимально потрібно зосередитися на виконанні завдань з дисциплін. Час швидко плине. Заліковий тиждень розпочинається з 25.05.2020 р. Графік літньої сесії розміщено на сайті коледжу. Використайте свій час для комунікації з викладачами. Виникають питання щодо складнощів дистанційного навчання – звертайтеся, телефонуйте», – наголосила Валерія Михайлова.

Викладач дисциплін «Основи програмування та алгоритмічні мови», «Архітектура комп’ютерів» Тетяна Сайко повідомила студентам щодо своєчасної здачі лабораторних робіт, підготовки до навчальної практики та розповіла, як максимально правильно виконати поставлене завдання.

Побажаємо студентам коледжу грамотно розподілити сили, навчатися системно, налаштуватися на успіх!

Тетяна Мандрика, куратор групи ПЗ-19п-1