Міжнародна студентська олімпіада в сфері інформаційних технологій «IT-UNIVERSE» 2020 конкурс «УПРАВЛІННЯ ІТ-ПРОЕКТАМИ»

       13.05.20

Студенти коледжу четвертого курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» в друге приймали участь в Міжнародній студентській олімпіаді в сфері інформаційних технологій «IT-UNIVERSE» 2020, конкурс «УПРАВЛІННЯ ІТ-ПРОЕКТАМИ».

Освітній ресурс IT-Universe дає можливість студентам активно брати участь on-line в вирешені олімпіадних завдань – максимально перевірити набуті знання та придбати навички роботи з тестуючими інформаційними системами. Розділ «Управління ІТ-проектами» розглядається дисципліною «Групова динаміка та комунікації». Попередньо студентові дається тренувальне тестування. Вразі набрання 80% правильних відповідей тренувального тестування учасник допускається до участі першого туру конкурсу, який проходить в режимі on-line. Для участі у конкурсі студенти ознайомилися з Положенням про IT-Universe та зареєструвалися на участь в IT-Universe згідно з процедурою реєстрації – двадцять п’ять учасників.

Перший тур – відбірковий, який проходить з 1 квітня 2020 року до 20 травня 2020 року. Для проходження конкурсного on-line тестування кожному учаснику була надана одна спроба. За відповідь на кожне питання нараховувалося 10 балів. Час проходження тестування – 45 хвилин. Максимальна кількість балів – 300.

За результатами першого етапу на веб-сайті IT-Universe опубліковано загальний рейтинг (переглянути).

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії