ВІРТУАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ У SOFTSERVE

       08.04.20

Не виходячи з дому, 3 та 8 квітня 2020 року студенти третього та четвертого курсів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» відвідали пізнавальну віртуальну екскурсію від компанії SoftServe. IT-компанія SoftServe – одна з провідних ІТ-компаній України, що працює у сфері розроблення програмного забезпечення та надання консультаційних послуг бізнесу на різних континентах.

 

3 квітня 2020 року на онлайн зустрічі Вероніка Кокарєва, DC Employer Brand Specialist, коротко розповіла про компанію, корпоративні цінності.

Тарас Ніколаєв, IT Academy Coordinator, дав пояснення, як пройти вступне тестування до SoftServe IT Academy. Для того, щоб пройти тести, студентам потрібний був комп’ютер/ноутбук, доступ до Інтернет та вже зареєстрований аккаунт gmail. Серед можливих варіантів тестів для творчої молоді були запропоновані технології JAVA, C#, C++. Студенти коледжу мали можливість пройти один або два тести за бажанням.

8 квітня 2020 року на віртуальній екскурсії у SoftServe студенти мали змогу почути:

- про компанію SoftServe – найбільшу глобальну ІТ-компанію з українським корінням;

- про SoftServe IT Academy, найгарячіші курси, особливості навчання та можливості для студентів у компанії;

- про результати тестів та загальне резюме успішності їх складання.

Також студенти мали нагоду задати питання Олександру Пюра, IT Academy Mentor, Катерині Яворській, IT Academy Recruiter.

Під кінець онлайн зустрічі Вероніка Кокарєва, DC Employer Brand Specialist, подякувала всім учасникам – «Зі свого боку, дякуємо Вам за чудову атмосферу та озвучені питання. Дякуємо, що долучилися до віртуальної екскурсії у SoftServe. Сподіваємося, що інформація, яку Ви почули, буде корисною для Вашої професійної діяльності. Долучайтеся до нашого телеграм каналу #studyhard для студентів та Junior розробників, де ви знайдете останні новини світу технологій, особистий досвід експертів компанії, корисні джерела для розвитку й анонси актуальних івентів».

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку керівництву компанії SoftServe та особисто Вероніці Кокарєвій, DC Employer Brand Specialist, за надану можливість знайомства з компанією.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор онлайн екскурсії