ЗАПРОШУЄМО КРАЩИХ ОПАНУВАТИ ІТ-ПРОФЕСІЮ

       22.02.20

22 лютого 2020 року в м. Дніпро на базі КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» ДОР відбувся ІII етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій серед учнів загальноосвітніх закладів.

Учасників інтелектуального змагання майже з усіх куточків Дніпропетровської області привітала також завідувачка підготовчого відділення коледжу Тетяна Мандрика та побажала успіхів і творчого натхнення. Учні та їх вчителі почули інформацію щодо вступної кампанії 2020. На відділенні комп’ютерної та програмної інженерії кожен зможе розкрити свій потенціал та творчі здібності. Від правильного вибору ІТ-спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» або «Комп’ютерна інженерія» залежить наскільки студенту ця професія буде приносити задоволення. Вчителі та учні були запрошені на екскурсію до коледжу.

 
 

Надіємося, що з більшістю присутніх учасників форуму ми обов’язково зустрінемось в аудиторіях нашого навчального закладу. Тож зичимо творчій молоді постійного професійного зростання, перспективного майбутнього в ІТ - професії та чекаємо на Вас!

Тетяна Мандрика, завідувачка підготовчого відділення