ІТ-компанія Apriorit ділиться досвідом зі студентами спеціальності Інженерія програмного забезпечення

       10.02.20

10 лютого 2020 року у коледжі відбулася зустріч студентів 3 та 4 курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення з представником ІТ-компанії Apriorit, яку представила HR-спеціаліст Альона Лашко.

Мета заходу – поширити інформацію про кар’єрні можливості молоді та шляхи професійного зростання в ІТ-компанії Apriorit.

Компанія Apriorit займається розробкою програмного забезпечення (Software Research and Development). У ній працює більше 300 професіоналів. На прикладах з реальної практики було надано поради студентам, як стати успішним ІТ- фахівцем:

– важливість знань англійської мови;

– набуття навичок ефективної комунікації;

– уміння аналізувати вимоги, розробляти проєктні рішення.

Студенти задавали питання щодо стажування, проходження практики в компанії, розуміючи, що це є найкращий спосіб здобуття досвіду роботи та подальшого працевлаштування. Отримали цінні поради щодо напрямів фахового росту, розвитку власних бізнес-ідей, представлення резюме, роботи в команді.

 
 

Такі зустрічі для студентів дають можливість підвищити професійний рівень, узяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці, розширити спектр знань з дисципліни «Групова динаміка і комунікації».

Сучасний коледж повинен не лише надавати фундаментальну базу знань, а й формувати певні компетентності, орієнтувати на потреби ринку праці, на те, щоб молодь відповідала вимогам роботодавців.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії