FUTURE OF UKRAINE 2020

       18.12.19

18 грудня 2019 року в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася презентація Всеукраїнського фестивалю інженерних талантів Future of Ukraine 2020. Серед учасників заходу були представники Коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Розпочав захід перший проректор професор Дробахін О.О., який привітав гостей з м. Києва та запрошену студентську молодь.

Директор благодійної організації «Благодійний фонд імені Святого Володимира» Мартиненко Олександра розповіла про етапи конкурсу, можливості конкурсантів.

Представник організаційного комітету фестивалю «Future of Ukraine 2020» Гладський Максим розповів про структуру завдань конкурсу, їх зв’язку з реальними інженерними об’єктами, а також проінформував про зміни щорічних завдань.

У 2018-2019 навчальному році студенти коледжу Петров І.С. та Сліпченко М.А. (група ПЗ-15-1) мали нагоду взяти участь у форумі у двох турах.

Головним призом фестивалю є оплачувана подорож на авіабудівні заводи компанії Boeing у м. Сіетл, США. Запрошуємо талановиту молодь коледжу до участі у Всеукраїнському фестивалі інженерних талантів Future of Ukraine 2020.

Зареєструватися та детально ознайомитися з конкурсом можна на сторінці Facebook

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, учасник заходу