ЕКСКУРСІЯ ДО КОЛЕДЖУ

       14.12.19

Сьогодні передова учнівська молодь все більше і більше цікавиться аерокосмічною освітою. 12 грудня 2019 року до Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара завітали учні-слухачі та педагоги обласної аерокосмічної школи КПНЗ «Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді».

Серед присутніх гостей були учні м. Нікополь, м. Кривий Ріг, м. Марганець, м. Жовті Води, м. Дніпро та Новомосковського району. Коледж гостинно прийняв учнів початком екскурсії із відвідування лабораторій та музею спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка».

Завідуючий лабораторією Лазарєв І.В. розповів історію та призначення виробів, які знаходяться в музеї ракетної техніки.

 

Екскурсійний шлях включив також подорож до лабораторії спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Голова ПЦК Електротехніки та електротехнологій Соловйов Д.С. розкрив секрети учням, як студенти готуються до дипломного проекту.

 
 

Голова ПЦК Філологічних дисциплін та українознавства Головко Г.А. в музеї «Українська минувшина» показала учасникам екскурсії найрізноманітніші експозиції - від моделі печі до старовинних українських вишиванок. Присутніх надзвичайно зацікавив ткацький станок, на якому можна ткати прості килими.

 

Завідуюча підготовчим відділенням Мандрика Т.П. розповіла учням про навчання на підготовчому відділення, як формується рейтинговий бал вступника.

Кінцева зупинка екскурсійного маршруту для учнів - студентська виставка картин «Зоряне сяйво».

 

Екскурсія пройшла надзвичайно цікаво, захоплююче. Безсумнівно, екскурсії розширюють кругозір учнів, їхні знання про ракетно-космічну техніку, знайомлять з різними професіями, активізують творчий потенціал. Маємо надію, що серед гостей були майбутні студенти коледжу.

Дякуємо всім учасникам екскурсійного маршруту.

Тетяна Мандрика, завідувач підготовчого відділення