ВИСТАВКА “ЗОРЯНЕ СЯЙВО” 2019

       23.06.19

21 червня 2019 року у Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені О.Гончара підведені підсумки виставки художніх робіт студентів «Зоряне сяйво», яка присвячена Дню молоді.

На підведення підсумків виставки завітала співробітник міського Реріхівського товариства, Ольга Олександрівна Губка,- «Мистецькі роботи, які представлені на розгляд глядача, різноманітні, однак спільним є прагнення до пошуку нового, за допомогою засобів образотворчого мистецтва».

Учасниками виставки з нагоди Дня молоді стали студенти спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» та «Прикладна механіка».

Всім учасникам виставки 2019 року оголошена подяка за участь у проекті художніх робіт «Зоряне сяйво» спрямованого на розвиток культури та мистецтва серед передової молоді коледжу.

 
 

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку Міському Реріхівському товариству, за підтримку в проведені організації виставки та Академії Шаг.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор виставки


Запрошуємо до Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О.Гончара відвідати ВИСТАВКУ «Зоряне сяйво» художніх робіт викладачів, студентів та випускників коледжу.

Прес-реліз виставки «Зоряне сяйво». Детальніше.

Прес-реліз Знамено Миру. Детальніше.

Місце проведення: вул. О.М.Макарова, 27, Головний корпус коледжу, 2-й поверх.

Експозиція виставки «Зоряне сяйво».