ШАХОВІ ТРАДИЦІЇ 2019

       10.06.19

07 червня 2019 року в Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара відбувся VІ шаховий турнір 2019 «Інформатика, комп’ютер, шахи», який був присвячений 65-річчю ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля».

Захід провела предметно-циклова комісія програмної інженерії, як позааудиторний. У форумі взяли участь 25 учасників та гості.

 

На шаховий турнір завітав – Голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Пирогов Олександр Олександрович. Серед учасників форуму були запрошені учні шкіл – Собчишак Тимур, СШ№97 та Макаренко Дмитро, СШ№101.

З вітальним словом виступив голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Пирогов О.О.

 

Суддя шахового турніру, голова спортивного клубу коледжу, Бекетов Є.В., ознайомив з регламентом проведення змагань.

 

Шаховий турнір пройшов в читальній залі коледжу на 8 дошках, контроль часу - на механічних часах. Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліцпартіями по 10 хвилин та продемонстрував, що серед студентів коледжу є дуже сильні гравці, які показали високі результати. За перемогу у турнірі боролися 14 учасників, які навчаються за спеціальностями: Інженерія програмного забезпечення, Облік і оподаткування, Авіаційна та ракетно-космічна техніка, Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

 

Основне завдання заходу – популяризація шахів серед студентської молоді, сприяння розвитку логічного, когнітивного мислення, пам’яті, уваги. Методичні прийоми проведення роботи студентського гуртка та підтримка стійкого інтересу до знань.

Всі учасники були нагороджені подарунками та грамотами, які підготували гості та ПЦК Програмної інженерії.

Третє місце – Собишак Тимур Васильович – учень 4 класу, СШ№97.

Друге місце – Янишівський Вячеслав Вячеславович – студент групи ПЗ-15-2.

Переможцем став студент групи ПЗ-17п-1 Рибак Ілля Андрійович, спеціальність «Інженерія програмного забезпечення».

 

ПЦК Програмної інженерії коледжу висловлює подяку ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», за підтримку в проведені заходу та всім учасникам форуму.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК програмної інженерії, керівник наукового гуртка «Інформатика та інформація»