Наукове, технічне та навчальне співробітництво коледжу з компанією UKRINTECH

       27.04.19

Завдяки співробітництву з питань наукової, технічної та навчальної діяльності коледжу та компанії «НВП «Укрінтех» - однієї із лідерів в Україні по виробництву приладів неруйнівного контролю, випробувального та лабораторного обладнання, контролю якості матеріалів і виробів. У коледжі за допомогою віброметрів IVS-P3 та IVS-P1впроваджена і проведена нова лабораторна робота: "Вимірювання віброшвидкості підшипників основного вала верстата ТПК-125В".

Використання віброметра дозволяє оперативно визначати стан різного технологічного устаткування, яке має обертові елементи. Від отриманих даних рівня вібрації можна судити про аварійний або передаварійний стан промислового обладнання. Періодично перевіряючи установки за допомогою віброметра можна судити про рівень зносу деталей і робити прогнозування необхідності капітального ремонту.

Використання діагностичних приладів в навчанні - це сучасних і перспективний крок підвищення знань студентів, як для майбутніх працівників підприємств.

Завдяки небайдужості компанії «НВП «Укрінтех» до розвитку науки, підвищення рівня освіти та соціальної відповідальності, студенти та викладачі коледжу мають можливість відпрацьовувати практичні навички роботи з новітнім устаткуванням на рівні передових досягнень сьогоднішнього дня. Отриманий досвід дозволить майбутнім фахівцям застосовувати свої знання при роботі з технічними засобами «НВП «Укрінтех» і впроваджувати їх у перспективному ракетно-космічному та інших промислових виробництвах України.