Екскурсія студентів коледжу у ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ

       30.03.19

З метою профорієнтації у лютому 2019 р. студенти другого курсу групи ЕП-17-1 відвідали найбільший електросталеплавильний комплекс з виробництва круглої сталевої заготовки у Східній Європі –  ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ.

Екскурсовод показав цехи нового високотехнологічного заводу, оснащеного сучасними високоефективними технологіями захисту навколишнього середовища, що дозволяють практично виключити негативний вплив на екологічну ситуацію в регіоні. Студентам-електрикам було цікаво дізнатися про спеціально побудовану кабельну лінію довжиною 12,8 км, покликану поєднати електросталеплавильний комплекс ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ з новою підстанцією «Пічна» і Придніпровською ТЕЦ. Прокладена лінія електропередач 330 кВ є першою в Україні кабельною лінією надвисокої напруги. При будівництві лінії застосовані новітні технології захисту та ізоляції світових виробників силового обладнання. Нова лінія передач прокладена підземним способом на глибині понад півтора метрів, в тому числі під дном річки Самара із застосуванням горизонтально-направленого буріння. Застосування нових технологій і оптимальний маршрут прокладання лінії дозволили уникнути негативного впливу на навколишнє середовище і населення.

Студенти з задоволенням провели час на екскурсії, з інтересом задавали питання і не виключають, що своє майбутнє пов`яжуть з цим сучасним підприємством.