Фахівці ІТ-індустрії діляться досвідом зі студентами спеціальності розробка програмного забезпечення

       06.03.19

5 березня 2019 року відбулася зустріч студентів 4 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» з представниками ІТ-бізнесу. Мета заходу – ознайомити та поширити інформацію про кар’єрні можливості для молоді та шляхи професійного зростання.

Так, Дмитро Петельчук, представник Комп'ютерної Академії ШАГ розповів про ІТ-компанії міста, мотивацію студентів до навчання.

ІТ-компанію Apriorit представила HR-спеціаліст Альона Лашко. Компанія Apriorit займається розробкою програмного забезпечення (Software Research and Development) у ній працює більше 250 професіоналів. Альона професійно, сучасно організувала дискусію з майбутніми ІТ-фахівцями. На прикладах з реальної практики були поради студентам, як стати успішним ІТ-спеціалістом:

- важливості знання англійської мови;

- набуття навичок ефективної комунікації;

- аналізувати вимоги, розробляти проектні рішення.

Студенти із задоволенням задавали питання щодо стажування, проходження практики в компанії, як одного із найкращих способів здобуття досвіду роботи та подальшого працевлаштування. Почули, як потрібно представляти резюме та отримали цінні поради щодо напрямів фахового росту, розвитку власних бізнес-ідей.

 
 

Такі зустрічі для студентів дають можливість підвищення свого професійного рівня, взяти участь у дискусіях щодо проблем ринку праці.

Сучасний коледж повинен не лише надавати фундаментальну базу знань, а й формувати певні компетентності, орієнтуватися на потреби ринку праці, на те, щоб молодь відповідала вимогам роботодавців.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії