II ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "НОВІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ"

       02.03.19

14 лютого 2019 року в м. Києві відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція "Нові інформаційні технології управління бізнесом" на базі Київського національного університет імені Тараса Шевченка. Організатор конференції - Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу.

Конференція працювала за 9 напрямками та надала можливість представникам освітніх закладів з усієї України ознайомитися з новими інформаційними технологіями при підготовці майбутніх ІТ-спеціалістів, бухгалтерів, консультантів та обмінятися практичним досвідом їх викладання.

Серед питань конференції розглядалось розширення шляхів співпраці з членами Спілки для реалізації спільних освітніх проектів. Одним з прикладів упровадження використання при підготовці майбутніх ІТ- спеціалістів, бухгалтерів, програмного продукту Спілки коледжем є інформаційна система ІТС ВНЗ.

Коледж тримає курс на готовність студента до майбутньої професії, тому пропонує широкий спектр використання на заняттях ресурсу ІТС від провідних спеціалістів Спілки Автоматизаторів Бізнесу.

 

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, учасник конференції