Студенти з Дніпра борються за поїздку в Париж в конкурсі «Авіатор»

       09.02.19

Після підбиття підсумків першого туру боротьбу в «Авіаторові» продовжили 3000 конкурсантів, в тому числі з вузів Дніпра - Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Дніпровського коледжу ракетно-космічного машинобудування. У другому етапі учасники показали знання технічної англійської мови, в тому числі авіаційної термінології і лексики.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав конкурсантам успіхів. Він зазначив, що «Авіатор» проводиться, щоб допомогти молодим фахівцям реалізувати себе в професії, мотивувати для підприємницької діяльності, розвинути лідерські якості та творче мислення. «Для студентів авіаційних вузів знання англійської термінології є такою ж вимогою, як знання вищої математики або аеродинаміки. Це плюс на сучасному ринку праці, що підвищує шанси на працевлаштування. Достатньою мотивацією для вивчення іноземної мови стає необхідність вивчити технічну документацію або прочитати тематичні статті на зарубіжних ресурсах. Результат, показаний юними авіаторами сьогодні, буде супроводжувати їх протягом всього життя. Наскільки успішно вони оволоділи технічною англійською, настільки успішними вони і будуть в авіації. Причому, у вітчизняній авіації, так як дуже хочеться, щоб вони залишилися працювати в нашій країні», - зазначив Борис Колесніков.

 

В кінці лютого будуть підведені підсумки другого туру. За умовами конкурсу учасники, які склали англійське тестування на відмінно, пройдуть до наступного етапу. На третьому відбірковому етапі конкурсанти покажуть ерудицію, знання історії авіації та теоретичних основ авіабудівної галузі. У фіналі проекту конкурсанти представлять власні бізнес-ідеї на суд експертного журі.

«У першому турі« Авіатора »брали участь 8,5 тисячі студентів, тому я задоволена, що пройшла до другого туру. «Авіатор» - найскладніший проект Фонду, для перемоги в конкурсі потрібно пройти чотири етапи. Сподіваюся, впоралася з тестуванням з технічного англійської. Розмова на авіаційну тематику завжди складний, адже щоб його розуміти, потрібно знати значення безлічі термінів. Завдяки участі в проекті я знаю, що потрібно постійно вчитися, щоб знайти гідну роботу і стати професіоналом »- розповіла конкурсантка Лариса Лущак.

З проектів, представлених у фіналі конкурсу, експертне журі обере 100 найбільш актуальних і перспективних для української авіакосмічної галузі. Автори кращих бізнес-проектів будуть нагороджені сертифікатами на поїздку до Франції. У червні переможці конкурсу «Авіатор 2019» проведуть кілька днів на міжнародному авіакосмічному форумі Ле Бурже, відвідають стенди і шале провідних авіаційних компаній, ознайомляться з останніми новинками галузі. Студенти зустрінуться з закордонними експертами, відвідають майстер-класи інженерів і конструкторів, а також відпочинуть в Діснейленді.

Джерело - https://gorod.dp.ua/news/155840