Наукові Читання «Дніпровська орбіта 2018»

       04.11.18

На базі НЦАОМ ім. О.М. Макарова та ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» 18-20 жовтня 2018 року пройшли XIII Наукові Читання «Дніпровська орбіта-2018».

XІІІ Наукові читання «Дніпровська орбіта 2018» були присвячені 165-річчю від дня народження Миколи Івановича Кибальчича – винахідника, автора першого проекту реактивного двигуна та літального апарату для польотів людей.

Захід зібрав 76 учасників та гостей - вчені, конструктори, фахівці аерокосмічної галузі України, студенти.

Студент третього курсу спеціальності «Прикладна механіка» Коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету ім. О. Гончара Гриньов Ярослав вдруге приймав участь у форумі. Науковий напрям «Аерокосмічна освіта молоді і вузівська наука. Перспективні інноваційні проекти» тема доповіді «Космос та інформатика. Інформація, технології та космічні професії», науковий керівник, Т.П. Мандрика, викладач.

Кращі доповіді були відзначені дипломами та рекомендовані до публікації в фахових наукових виданнях. Серед учасників, які отримали диплом за кращу доповідь і студент коледжу Гриньов Ярослав.

 

Участь у такого рівня заходу – це науково-дослідна робота, яка сприяє підвищенню професійного рівня викладача та розвитку обдарованої молоді.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії