СПІВПРАЦЯ КОЛЕДЖУ ТА УНІВЕРСИТЕТУ

       01.10.18

Студенти четвертого курсу спеціальності «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» під час проходження комп’ютерної практики опановують сучасні ІТ-технології в аерокосмічній галузі. 25 вересня 2018 року до студентів коледжу, які навчаються за спеціальністю «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» завітали завідуючий кафедри космічних інформаційних технологій, к.т.н., Ткачов Ю.В. та провідний інженер, к.н.н., Віліщук З.В., фізико-технічного факультету Дніпровського національного університету ім. О.Гончара.

 

Студенти дізналися про історію створення, сучасність, структуру, матеріально-технічну базу та особливості навчального процесу, переваги навчання на кафедрі. Окремо розглядалось питання про вивчення сучасного програмного забезпечення CAD/CAM студентами кафедри. Особливу увагу завідуючий кафедри Ткачов Ю.В., звернув на участь молоді у фестивалях студентської науки, наукових гуртках.

 

Майбутні студенти університету цікавились кількістю бюджетних місць та активно обговорювали питання перспектив працевлаштування. Кафедра космічних інформаційних технологій запрошує на навчання за новою магістерською освітньою програмою, спеціальність 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», спеціалізація «Інформаційні космічні технології».

 

Така співпраця коледжу та університету підвищує фахову майстерність студентів, дозволяє приймати участь у багатьох спільних заходах та проектах.

Дякуємо кафедрі космічних інформаційних технологій за проведений захід.

Катерина Сєдачова, голова ПЦК Виробництва РКЛА

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії