


З технологіями - єдність і з новітнім часом - в крок, шлях крізь простір - до зірок!
В І Д Д І Л Е Н Н Я
В Україні працює п'ять планетаріїв і Дніпровський планетарій один із них. 14 вересня 2018 року Дніпропетровський планетарій святкував 50-річчя з дня заснування. Урочисту подію відкрила директор планетарію Юлія Зоц.
На свято був запрошений і Коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара представивши експозицію моделей ракет, які виконані студентським конструкторським бюро та презентацію «Сучасні космічні ігри».
Програма свята видалася яскравою, динамічною та емоційною. В Зоряному залі планетарію можна було побачити арт-інсталяцію з елементами лазерного шоу.
«Сьогодні мені пощастило побувати в планетарії. Я вперше завідав до Зоряної зали. Мені тут дуже сподобалося. Цікаво дізнаватися про красу Всесвіту», – зазначив студент групи ОВ-16-1 Гриньов Ярослав.
Такої ж думки і студент групи ПЗ-16-1 Чередайко Владислав: «У планетарії я вже втретє. Найбільше сподобалась інформація про Місяць».
«Мені сподобалася інформація про те, що у нашого Сонця є особлива команда Небесних Механіків та які планети зараз видно на небі», – додає студент групи ТВ-15-2 Даньків Іван.
До участі у заході готувалися студенти та викладачі ПЦК Програмної інженерії, ПЦК Математики та інформатики, ПЦК Авіа та ракетобудування.
Сьогодні серед студентів коледжу є бажаючі відвідати нову програму планетарію та більше пізнати науку зірок.
Коледж та студенти нагороджені сертифікатами за участь у ювілеї.
Дніпровський планетарій – одне із сучасних місць освітнього простору з питань пізнавання Всесвіту. Дякуємо Дніпровському планетарію за участь у проведеному заході.
Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії
Коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара - ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ вищий навчальний заклад I рівня акредитаціх, який готує фахівців ракетно-космічної галузі
Copyright © 2019, Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ ім. О. Гончара