ЮВІЛЕЙ ДНІПРОВСЬКОГО ПЛАНЕТАРІЮ 2018

       18.09.18

В Україні працює п'ять планетаріїв і Дніпровський планетарій один із них. 14 вересня 2018 року Дніпропетровський планетарій святкував 50-річчя з дня заснування. Урочисту подію відкрила директор планетарію Юлія Зоц.

На свято був запрошений і Коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара представивши експозицію моделей ракет, які виконані студентським конструкторським бюро та презентацію «Сучасні космічні ігри».

 

Програма свята видалася яскравою, динамічною та емоційною. В Зоряному залі планетарію можна було побачити арт-інсталяцію з елементами лазерного шоу.

 
 

«Сьогодні мені пощастило побувати в планетарії. Я вперше завідав до Зоряної зали. Мені тут дуже сподобалося. Цікаво дізнаватися про красу Всесвіту», – зазначив студент групи ОВ-16-1 Гриньов Ярослав.

Такої ж думки і студент групи ПЗ-16-1 Чередайко Владислав: «У планетарії я вже втретє. Найбільше сподобалась інформація про Місяць».

«Мені сподобалася інформація про те, що у нашого Сонця є особлива команда Небесних Механіків та які планети зараз видно на небі», – додає студент групи ТВ-15-2 Даньків Іван.

 

До участі у заході готувалися студенти та викладачі ПЦК Програмної інженерії, ПЦК Математики та інформатики, ПЦК Авіа та ракетобудування.

Сьогодні серед студентів коледжу є бажаючі відвідати нову програму планетарію та більше пізнати науку зірок.

Коледж та студенти нагороджені сертифікатами за участь у ювілеї.

 
 

Дніпровський планетарій – одне із сучасних місць освітнього простору з питань пізнавання Всесвіту. Дякуємо Дніпровському планетарію за участь у проведеному заході.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії