10 червня 2026 року до коледжу завідали батьки та вступники 2026.
Гості заходу познайомилися з експозиціями музею «Історія освітнього закладу», яку провела Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії, завідувачка підготовчого відділення.
Учасники події відвідали лабораторії спеціальності G12 Авіаційна та ракетно-космічна техніка, яка оплює розробку, виробництво, випробування та експлуатацію безпілотних літальних апаратів, ракет і космічних апаратів.
Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії, завідувачка підготовчого відділення презентувала спеціальність F2 Інженерія програмного забезпечення ‒ освоєння студентами практики програмування С++, C#, Java, Python, залучення молоді до співпраці з ІТ-компаніями.
Віта Асаул, голова циклової комісії електротехніки та електротехнологій розкрила деталі спеціальності G3 Електрична інженерія - стратегічно важливий напрям, який фокусується на виробництві, передачі, розподілі та використанні електричної енергії, а також на автоматизації, роботі електромобілів та відновлюваних джерелах енергії.
День відкритих дверей пройшов у теплій, дружній атмосфері та зібрав майбутніх абітурієнтів і їхніх батьків. Гості дізналися все про омріяні спеціальності, правила вступу, студентське життя та отримали відповіді на свої запитання!
Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії