ВИКЛАДАЧКА ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ПРОГРАМНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ ВЗЯЛА УЧАСТЬУ КОНФЕРЕНЦІЇ INNOVATING EDUCATION ВІД GENESIS

       04.05.26

2 травня 2026 року, Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії, взяла участь у конференції Innovating Education від Genesis, яка присвячена інноваціям у навчанні, сучасним технологіям та розвитку вищої освіти.

Ключові вектори конференції: викладання у кризові часи: як зберігати якість освіти та власну стійкість, коли зміни стають нормою, а не винятком, робота з новим поколінням: хто такі студенти поколінь Z та Альфа та які підходи працюють у взаємодії з ними, компетентності майбутнього: чому в епоху ШІ критичне мислення, креативність та емоційний інтелект стають важливішими, ніж будь-коли, — і як їх розвивати.

Захід організований екосистемою продуктових ІТ-компаній Genesis за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.

Тетяна Мандрика, викладачка циклової комісії програмної інженерії